پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 611942 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5761501
کد خبر : 133513 تاریخ ثبت : 1395/10/29 21:07 نظرات تایید شده : 3

فوتبال ساحلی دریانوردان پارس جنوبی را نابود نکنید!

خلیج فارس: باشگاه پارس جنوبی دیروز زسما اعلام کرد مسلم مسیگر ملی پوش پر افتخار بوشهری به عنوان سرمربی جدید این تیم در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ساحلی روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فوتبال بوشهر؛ از چند ماه قبل و حتی در روزهایی که همگان از قهرمانی چند باره دریانوردان پارس جنوبی با برادران طبیب نژاد حرف می زند،اختلافات زنجیره ای میان مدیریت باشگاه و کادر مربی گری آغاز شده بود که بیشتر سعی شد در لفافه قضیه ختم بخیر شود اما...

فوتبال بوشهر در شرایط کاملا بی طرفانه و البته منصفانه فضا را برای رسانه ای کردن حرفهای طرفین آماده می می کند،همانگونه که در سالهای اخیر بدون هیچ چشمداشتی تنها برای اعتلای فوتبال ساحلی گام برداشته است.در شرایط کنونی و فارغ از هر پیش بینی و برداشتی به نظر می رسد بزرگان ورزش استان ،بخصوص بهروزیان فرد مدیر کل اداره ورزش و محمد نجفی رییس هیات فوتبال بوشهر پا پیش نهاده و با یک پا در میانی مسئله را ختم بخیر کنند.

هیچ کس از سرمربی شدن مسلم مسیگر یکی از بازیکنان برتر تاریخ این دیار ناراحت نیست،مسیگر سالها برای فوتبال ساحلی استان و ایران زحمت کشیده و در اوج پختگی میتواند تجربیات خود را در اختیار جوانان بگذارد.هر چند شماره ده تیم ملی همچنان سرحال و قبراق می تواند فوتبال هم بازی کند.اینکه یک بومی حقش بوده و هست هدایت تیم استانش را بر عهده بگیرد بر هیچ کس پوشیده نیست،فقط امیدواریم حرمت این بازیکن بزرگ به خوبی نگه داشته شود.

برادران طبیب نژاد موسسین و به نوعی پدران فوتبال ساحلی ایران،مگر می شود آنها را از فوتبال ساحلی جدا دانست ؟ پس زحمات بی شائبه آنها در یک دهه اخیر چه می شود؟! روزهای که با خون دل و با دستپخت همسران برای بازیکنان ناهار و شام درست می کردند تا تیم لنگ نماند را فراموش کنیم؟ عباس طبیب نژاد سرمربی این تیم پر افتخار ترین مربی لیگ برتر فوتبال ساحلی جایگاهش چه می شود؟ همواره گفته اند حرمت امام زاده به متولی آن است پس حرمت بزرگان فوتبال شهر و آنها که سالها خاک این فوتبال را خورده اند را باید دانست.

پارس جنوبی این نام هر جا باشد تیمش مشکل مالی ندارد.پارس جنوبی و پولهایش در ورزش ،حق مردم استان بوده و هست.بدون تعارف و با در نظر گرفتن برخی انتقادات که به حق هم است،مجموعه پارس جنوبی در این سه سالی که تیم فوتبال ساحلی دریانوردان پارس جنوبی را زیر پوشش برده ،با کمترین دغدغه مالی تیم را ساپورت کرده تا هیچ وقت بازیکنان و کادر فنی فریاد نداری سر ندهند.پس حق و حقوق مجموعه پارس به عنوان مدیرانی که حق تصمیم گیری دارند هم باید در نظر گرفت.

در این ماجرا نقش بزرگترها از مهدی یوسفی مدیر عامل منطقه ویژه گرفته تا نصایح پدرانه حضرت آیت الله صفایی بوشهری می تواند راهگشا باشد.

 کلمات کلیدی خبر : فوتبال ساحلی