پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21505056 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19869608
کد خبر : 133491 تاریخ ثبت : 1395/10/29 00:43 نظرات تایید شده : 0
پیگیری یک سوژه؛

بیمارستان دیّر در ایستگاه آخر

خلیج فارس: دیر تنها شهرستان استان بوشهر است که فاقد بیمارستان می باشد و پروژه ای که در این خصوص وجود داشته، مربوط به دهه 60 است.

خلیج فارس: دیر تنها شهرستان استان بوشهر است که فاقد بیمارستان می باشد و پروژه ای که در این خصوص وجود داشته، مربوط به دهه 60 است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ با این حال زمین قبلی به دلیل وجود معارضین بلاتکلیف ماند و سپس بین شهرهای دیر و بردستان ساخت بیمارستان در سال 86 آغاز گردید، ولی با گذشت حدود ده سال از این کار، افتتاح آن تا پایان سال در اما و اگر می باشد.

این پروژه توسط شرکت ملی نفت ساخته شده و اخیرا در مراحل دیوارکشی و برخی اقدامات نهایی تحویل دانشگاه علوم پزشکی گردیده است.

این دانشگاه نیز درباره آخرین وضعیت این پروژه گفته: همه اقدامات به شکلی می باشد که پروژه مذکور تا پایان سال به اتمام برسد.

برپایان این گزارش، عملیات سازه بیمارستان ۳۸ تختخوابی دیر مراحل پایانی خود را طی می‌کند و هم‌اکنون در حال نصب دستگاه‌ها و تجهیزات مربوطه است.

همچنین دیوارکشی و محوطه‌سازی این بیمارستان نیز شروع‌شده و طبق برنامه زمان‌بندی‌شده با سرعت مطلوبی در حال پیشرفت است.

در خصوص نیروی انسانی هم دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرد: چهل نفر از کادر درمانی بیمارستان دیر طی آزمون استخدامی جذب‌شده و به‌محض افتتاح آن در این بیمارستان به کار گرفته می‌شوند.

از این رو انتظار می‌رود عملیات اجرایی این بیمارستان تا پایان سال جاری به اتمام برسد.

تصاویری از آخرین وضعیت این پروژه را می بینید:

-->