پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/29 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 943149 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2981309
کد خبر : 132673 تاریخ ثبت : 1395/10/23 10:35 نظرات تایید شده : 0

امام‎جمعه گناوه: هاشمی در زمان حیات مورد بی‎مهری زیادی قرار گرفت+تصاویر

خلیج فارس: امام جمعه گناوه گفت: اگرچه ایران اسلامی عالمی بزرگوار همچون هاشمی رفسنجانی را از دست داده که تا سال ها شخصیتی نظیر ایشان وجود نخواهد داشت، اما آئین تشییع ایشان که افراد با سلایق و دیدگاه های مختلفی حضور یافتند، تجلی بخش وحدت بود.

به گزارش نخلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی چهارشنبه شب در آیین یادبود ارتحال رئیس فقید تشخیص مصلحت نظام در مصلای جمعه این شهر افزود: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی اگرچه در زمان حیات خود مورد بی مهری زیادی قرار گرفت اما لحظه ای دست از حمایت از نظام برنداشت و زندگی خود را وقف انقلاب کرد.

وی اظهارداشت:خیلی ها می خواستند این شخصیت بزرگ و انقلابی را از رهبری جدا کنند اما ایشان علاقه و عشق زیادی به رهبر داشت و بارها آن را در مجامع بیان کرد.

رکنی حسینی با بیان اینکه شخصیت های درجه اول مملکت که جان و زندگی خود را فدای انقلاب کردند باید از آنان قدردانی و تجلیل کنیم، اظهار داشت: به تعبیر شهید بزرگوار استاد مطهری ما ایرانی ها مرده پرست هستیم و باید این شخصیت ها در زمان حیات تجلیل شوند.

وی گفت: مرحوم هاشمی مجاهدی نستوه و خستگی ناپذیر مرزبان عقیدتی و جغرافیایی انقلاب بود و در تمام دوران سخت انقلاب به تعبیر رهبری یک جایگاه مطمئن و پشتوانه ای عظیم برای ممکلت بود و نباید اجازه دهیم چنین شخصیت هایی مورد توهین قرار گیرند.

امام جمعه گناوه یادآور شد: در فضاهای مجازی مسئولان بیش از حد مورد توهین و جسارت و هتاکی قرار می گیرند که با تقوای سیاسی هیچکس سازگاری ندارد و انسان شرمنده می شود.

امام جمعه گناوه گفت: ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی تمام جهان را مات و مبهوت و تیتر اول خبر رسانه ها را بخود اختصاص داد که این نشان از عظمت شخصیت والای یار دیرین امام و رهبر و انقلاب است.

وی با بیان اینکه اتحاد وهمدلی در برهه کنونی نیاز اصلی کشور است، گفت: همه باید دولت تدبیر وامید را که مورد تائید رهبری است حمایت و پشتیبانی کنیم.

امام جمعه گناوه از آحاد جامعه خواست تا در کنار رهبری که محور وحدت همگان است مسئولان را در انجام وظایف محوله یاری کنند.

در این آئین که مردم حضوری پرشور و گسترده داشتند، قاریان برتر شهرستان گناوه برای شادی روح آن مرحوم آیاتی از کلام الله مجید قرائت و یکی از مداحان در وصف ایشان مدیحه سرایی کرد.