پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3883419 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8984055
کد خبر : 132654 تاریخ ثبت : 1395/10/23 10:34 نظرات تایید شده : 0

یادبود ارتحال هاشمی‎رفسنجانی در خورموج+عکس

خلیج فارس: آئین یادبود ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مسجد جامع خورموج برگزارشد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ فرماندار دشتی روز چهارشنبه در این آئین گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی مرد روزهای سخت، مبارز خستگی ناپذیر، یار دیرین امام راحل و رهبرمعظم انقلاب بود.

غلامرضا مهرجو افزود: مردم قدردان و ملت رشید ایران با شرکت کم نظیر خود در مراسم تشیع جنازه و خاکسپاری از یار با وفای امام راحل و رهبرمعظم انقلاب به نحو بسیار شایسته ای تجلیل کردند.

مهرجو اضافه کرد: هاشمی رفسنجانی فرزند شایسته حضرت امام (ره)، نماد استقامت، خردمندی، یار همیشگی و همراه رهبر معظم انقلاب در 60 سال گذشته بود.

وی تصریح کرد: کارنامه موفق این مجاهد آگاه در مبارزه با دشمنان اسلام و انقلاب، نقش کم بدیل ایشان در خدمت به مردم قدر شناس ایران اسلامی در شرایط و مناصب مختلف و متعدد همواره در صفحه های تاریخ بلند و سراسر افتخار جمهوری اسلامی ماندگار می ماند.

فرماندار دشتی ادامه داد: آیت الله هاشمی رفسنجانی مجاهدی خستگی ناپذیر در قبل و بعد از انقلاب و از یاران دیرین امام راحل و رهبرمعظم انقلاب بود که همواره برای تحقق اسلام و پیروزی انقلاب مجاهدت کرد.

مهرجو اضافه کرد: مراسم تشیع جنازه این مجاهد نستوه سبب وحدت ملی، همدلی و یکپارچگی مسئولان و همه دوست داران انقلاب اسلامی شد.

در این مراسم امام جمعه خورموج، مسئولان شهرستان دشتی و جمع زیادی از قشرهای مختلف مردم شهرستان دشتی حضور داشتند.