پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/29 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 566790 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2605058
کد خبر : 132607 تاریخ ثبت : 1395/10/22 19:03 نظرات تایید شده : 0

فرماندار دشتی:نقش قابل توجه آیت‌الله هاشمی در پیروزی انقلاب

خبرگزاری فارس: نقش قابل توجه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در پیروزی انقلاب اسلامیخلیج فارس: فرماندار دشتی گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نقش قابل توجهی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند.

 

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فارس؛ غلامرضا مهرجو بعد از ظهر امروز در مراسم یادبود آیت‌الله هاشمی رفسنجانی‌، ضمن تسلیت فوت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام به مقام معظم رهبری، مردم ایران اسلامی و بیت آن مرحوم اظهار داشت: مراتب قدردانی خود را از امام جمعه، دست‌اندرکاران مراسم و مردم عزیز اعلام می‌دارم.

وی افزود: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام راحل و مقام معظم رهبری بود که با رفتن وی بار دیگر مردم وفاداری خود را به نظام و رهبری به جهانیان اعلام کردند.

فرماندار دشتی یادآور شد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی کسی بود که در استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی داشته باشد.

مهرجو یادآور شد: مدیریت جنگ در دهه شصت،  سازندگی کشور پس از جنگ و اصلاح و بازنگری قانون اساسی و در عرصه های مختلف و مدیریت‌هایی مختلف کشور حضوری فعال داشت و خود را دائم در محضر آرای عمومی قرار می‌داد.

نماینده عالی دولت در شهرستان دشتی گفت: آخرین موردی که آیت الله هاشمی رفسنجانی خود را در معرض آرای عمومی گذاشت سال 1394 بود که مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبری نشان دادند کسانی که در راستای منافع مردم حرکت می کنند از اعتماد بالایی در میان مردم برخوردار هستند.

وی اضافه کرد: حضور و همراهی مردم در وداع با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که بعد از ارتحال امام بالاترین حضور مردم در یک مراسم بود، نشان از ارادت مردم به کسانی است که در راستای منافع مردم حرکت می‌کنند.

مهرجو خاطر نشان کرد: این مراسم به خاطر تکریم و تجلیل از خدمتگزاران مردم است که از حضور امام جمعه خورموج و مردم شهرستان دشتی تشکر می‌کنم.

وی افزود: نهادهای مردمی،شهرداری ،دانشگاه آزاد،مدیران دستگاه های اجرایی و مجمع امور صنفی شهرستان دشتی در شکل گیری این مراسم نقش آفرینی کردند که از همه این عزیزان تقدیر و تشکر می کنم.

مهرجو وحدت بین آحاد جامعه اسلامی را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: ما باید به سمت انسجام جامعه حرکت کنیم و امروز شرایط منطقه به گونه ای است که از گفتنی‌هایی بی‌دلیل و مدرک پرهیز کنیم.

فرماندار دشتی گفت: همان‌طور که بعد از شهادت شهید مظلوم بهشتی مردم پی بردند که شهید بهشتی در اوج مظلومیت بود ، اکنون نیز چنین احساسی نسبت به آیت الله هاشمی رفسنجانی دارند.