پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/26 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3807239 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8907897
کد خبر : 132494 تاریخ ثبت : 1395/10/21 22:53 نظرات تایید شده : 0

برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی در عسلویه

خلیج فارس:  مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در حسینیه فاطمه الزهرا(س) عسلویه برگزار شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ فرماندار عسلویه صبح چهارشنبه در مراسم گرامیداشت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی با عرض تسلیت درگذشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله هاشمی را شناسنامه نظام جمهوری اسلامی دانست.

عبدالله نادری افزود: هاشمی رفسنجانی شخصیت برجسته نظام جمهوری اسلامی است که شناسنامه نظام اسلامی است شخصیتی است که تاریخ نظام جمهوری اسلامی است او از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس است که فرماندهی جنگ را برعهده داشت وتدوین ساختار نظام اسلامی توسط او شکل گرفت.

فرماندار عسلویه به نقش برجسته هاشمی در رویدادهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: در همه حوادث از قبل از انقلاب و پس از انقلاب نقش بی‌بدیلی داشته است و در ایجاد آرامش و وحدت و پیشبرد اهداف نظام نقش ارزنده‌ای داشت.

نادری خاطرنشان کرد: ارتحال او ضایعه بزرگی برای کشور است و باید از این حوادث درس بگیریم؛ دیدیم که در مراسم تشییع و خاکسپاری جمعیت چند میلیونی که برای تشییع جنازه ایشان آمدند. این عزت را خدا می‌دهد باید قدر مسئولان و شخصیت‌های نظام را بدانیم و وحدت وانسجام و همدلی را در جامعه ایجاد کنیم.

فرماندارعسلویه با اشاره به پیام رهبر انقلاب به مناسبت در گذشت آقای هاشمی گفت: مقام معظم رهبری درباره هیچ شخصیتی چنین پیامی نداده‌اند؛ رهبری اشاره کردند که خیلی ها ممکن است تلاش کنند بین مسئولان اختلاف بیندازند اما همه ما دریک کشتی نشسته‌ایم؛ همه در این کشور دوست‌دار نظام هستند، همه فرزندان این نظام هستند باید تلاش کنیم با وحدت، دشمن را ناامید کنیم.