پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/07/17 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1350217 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23587872
کد خبر : 132414 تاریخ ثبت : 1395/10/21 13:04 نظرات تایید شده : 0

تسلیت مسعود بارزانی برای درگذشت هاشمی‌

خلیج فارس: رییس اقلیم کردستان عراق درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران، تسلیت گفت.
 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق با ارسال پیامی به حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران، درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت و افزود: درگذشت آیت‌الله رفسنجانی ضایعه بزرگی است و از خداوند می خواهم که به مسئولان جمهوری اسلامی ایران و خانواده آن فقید و همچنین ملت ایران صبر عطا فرماید.
 
همچنین معاون دبیرکل اتحاد ملی کردستان عراق و معاون نخست وزیر  اقلیم کردستان عراق در پیام های جداگانه‌ای درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی. را تسلیت گفتند.
 
کوسرت رسول معاون دبیر کل اتحاد ملی کردستان عراق با ارسال پیامی به آیت‌الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی ایران، درگذشت آیت‌الله رفسنجانی را تسلیت گفت و این فقید را بسیار موثر در پیروزی انقلاب اسلامی وصف کرد.
 
وی در ادامه از طرف خود و تمام اعضای اتحاد ملی کردستان با رهبر انقلاب اسلامی کشورمان ابراز همدردی کرد.
 
قباد طالبانی معاون نخست وزیر اقلیم کردستان عراق نیز با ارسال پیامی به حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت و تاکید کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نقش مهمی در تحکیم پایه‌های همکاری کردهای عراق و جمهوری اسلامی ایران داشت.


کلمات کلیدی خبر : هاشمی بارزانی