پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3637593 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8778592
کد خبر : 130790 تاریخ ثبت : 1395/10/11 09:48 نظرات تایید شده : 0

برگزاری انتخابات شورای اجرایی شاخه دانش‌آموزی سازمان جوانان هلال احمردر دیر

http://media.mehrnews.com/d/2016/12/31/4/2322553.jpgخلیج فارس: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دیر، از برگزاری انتخابات شورای اجرایی شاخه دانش‌آموزی سازمان جوانان هلال احمر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش«خلیج فارس»؛ مهدی نظامیان در حاشیه بازدید از برگزاری این انتخابات در مدرسه عفاف بندر دیر، در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با تشکیل کانون شاخه دانش‌آموزی در مدارس شهرستان دیر و آموزش امداد و کمک‌های اولیه در قالب تیم‌های ۱۴ نفره، دانش آموزان هر مدرسه در طرح دادرس به‌عنوان دانش‌آموز آماده در روزهای سخت فعالیت خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: ایجاد نظام هم‌اندیشی و تقویت نقش مشارکت، تصمیم‌گیری، مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی جوانان در فعالیت‌ها، از مهم‌ترین اهداف برگزاری این انتخابات خواهد بود.

نظامیان با بیان اینکه دانش، انگیزه، نشاط و مهارت جوانان تاثیر بسزایی در تحقق ماموریت های سازمانی جمعیت هلال احمر دارد، افزود:این تیم‌ها به‌طور تخصصی تمام آموزش‌های لازم در خصوص تخلیه و پناهگیری اضطراری، حمل مصدوم، کنترل خونریزی‌ها، پانسمان و بانداژ، آتل‌بندی و احیای قلبی و ریوی (CPR)، برپایی چادرهای امدادی و اسکان اضطراری را خواهند دید و با مهارت کافی در ماموریت ها شرکت خواهند کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دیر از جذب، آموزش و به‌کارگیری موثر جوانان در برنامه‌ها و فعالیت‌های داوطلبانه سازمان جوانان جمعیت هلال احمر خبر داد و افزود: رشد و تعالی هر جامعه در گرو مشارکت فعال و موثر سرمایه انسانی آن به‌ویژه جوانان است و از این رو نگرش‌ها باید معطوف به افزایش نقش آفرینی جوانان در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌ها باشد.

نظامیان گفت: در راستای پی‌ریزی اهداف و مأموریت‌های سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، باید از فرصت ایجاد شده در مدارس و اشتیاق  وصف ناپذیر دانش آموزان نسبت به حضور و فعالیت در جمعیت هلال احمر بیشترین بهره حاصل شود.

-->