پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 29043174 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 49377609
کد خبر : 130361 تاریخ ثبت : 1395/10/7 19:07 نظرات تایید شده : 0

انهدام باند حرفه ای سرقت در مشهد

خلیج فارس: فرمانده انتظامی خراسان رضوی از انهدام باند حرفه ای سرقت منازل در مشهد با سابقه 22 فقره دزدی خبر داد.
 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ فرماندهی انتظامی خراسان رضوی روز سه شنبه به نقل از سردار بهمن امیری مقدم گزارش داد: این باند به شکل سریالی از منازل ویلایی شهر مشهد سرقت می کرد و شیوه کارشان نیز به این شکل بود که در ساعات اولیه شب و در نبود صاحبخانه با تخریب قفل در ورودی منزل به داخل نفوذ و وسایل با ارزش از قبیل طلا و جواهرات را سرقت می کردند.
 
وی ادامه داد: تیم رسیدگی کننده به این پرونده با استفاده از روشهای نوین پلیسی یکی از سارقان را شناسایی و با هماهنگی قضایی در اقدامی ضربتی وی را دستگیر کرد.
 
او گفت: در بازرسی از محل اختفای این سارق مقداری طلای مسروقه، یک عدد شوکر، یک عدد بی سیم، یک قبضه اسلحه وینچستر، یک قبضه کلت و دو قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز کشف شد.
 
فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: متهم طی چندین مرحله بازجویی به 22 فقره سرقت شبانه با همدستی زنی جوان و فروش اموال مسروقه به سه مالخر در شهرهای مشهد، سبزوار و تربت حیدریه اعتراف کرد.
 
وی گفت: در ادامه این عملیات همدست متهم و افراد مالخر نیز در عملیات جداگانه بازداشت شدند و قسمتی از اموال مسروقه نیز از آنها به دست آمد.


کلمات کلیدی خبر : دستگیری سارقان مشهد