پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 14136164
کد خبر : 130199 تاریخ ثبت : 1395/10/6 22:18 نظرات تایید شده : 1

دوران خدمت سربازی عجیب بازیکنان

خلیج فارس: مگر تیم تراکتورسازی نظامی است؟! یعنی کارخانه تراکتورسازی تبریز متعلق به یک نهاد نظامی است؟ اگر هست که ظاهراً هست، انتقال بهترین بازیکنان تیم ها برای گذران دوران خدمت سربازی به این تیم که در جایگاه دوم لیگ برتر یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی است، اصلاً کار درستی به نظر نمی آید. چون رفتن بازیکنان حرفه ای یک تیم برای گذران دوره سربازی به تیم رقیب در هیچ کجای دنیا سابقه ندارد یا اگر هم سابقه ای بوده حداقل در دنیای حرفه ای فوتبال مرسوم نیست. تیم تراکتورسازی یا یک تیم فوتبال حرفه ای است یا یک تیم فوتبال نظامی. اگر این تیم حرفه ای است که باید از محل درآمدهای باشگاه بازیکنان مورد نیازش را از باشگاه های دیگر خریداری کند و اگر حرفه ای نیست و نظامی است پس در لیگ حرفه ای برتر ایران چه می کند؟!

دوران خدمت سربازی عجیب بازیکنان سرباز

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از امروزآنلاین؛ برای طرفداران پرسپولیس و استقلال این مسأله قابل هضم نیست که بازیکنان مطرح آنها در یک مقطع ۱۸ ماهه به عنوان سربازی در یک تیم دیگر که تیم رقیب محسوب می شود، بازی کنند. آنها یا سربازند یا سربازی شان قابل تبدیل یا خریداری است. اگر سربازند و در مدت و نوع خدمت آنها نمی شود تغییری ایجاد کرد، پس جای آنها در پادگان ها است و اگر می شود در سربازی آنها تغییر داد و یا این مدت را خرید، بهتر است پول دریافتی این بازیکنان از باشگاه ها به حساب خرید خدمت منظور شود و به حساب دولت واریز شود و آنها در تیم خودشان خدمت کنند. چون در نیم فصل و در کورس قهرمانی تیم صدر جدولی پرسپولیس، دو بازیکن درجه یک خود را به تیم دوم جدول تراکتورسازی می دهد، آن هم به عنوان خدمت سربازی! اگر خدمت سربازی را می شود در فوتبال گذراند، پرسپولیس هم میلیون ها هوادار دارد وهم دولتی است و خدمت به این میلیون ها هوادار خود به منزله خدمت سربازی محسوب می شود و یک سال و نیم رایگان با حقوق سربازی و یا با شرایط مشابه تیم تراکتورسازی در همین پرسپولیس خدمت کنند، بهتر است تا تیم رقیب به این طریق از تیم صدر جدولی بازیکن بگیرد و آن را تضعیف کند. همان طور که گروهی از سربازهای وظیفه امریه می گیرند که در یک سازمان دولتی خدمت کنند این بازیکنان هم امریه بگیرند که در یک تیم دولتی خدمت کنند.
 
 دوران خدمت سربازی عجیب بازیکنان سرباز
 
 

پیشنهاد می شود نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی برای اینکه حقی پایمال نشود، نسبت به تصویب یک قانون که سربازان فوتبالیست در تیم منتخب خودشان با حقوق سربازی خدمت خود را بگذرانند، اقدام کنند تا شاهد این بی عدالتی نباشیم.

تیم های نظامی هم بهتر است برای خرید بازیکن هزینه کنند و یا از تیم های پایه نسبت به پرورش استعدادها اقدام کنند و از دسترنج سایر تیم ها بهره برداری نکنند و ورزش حرفه ای را برای باشگاه های حرفه ای بگذارند.

-->