پویاسامانه

کد خبر : 129908 تاریخ ثبت : 1395/10/5 10:07 نظرات تایید شده : 0

آغاز بازی‌های مینی‌فوتبال فجر امید تنگستان

خبرگزاری فارس: بازی‌های مینی‌فوتبال فجر امیدبخش مرکزی تنگستان آغاز شدخلیج فارس: بازی‌های مینی‌فوتبال فجر امیدبخش مرکزی تنگستان با حضور 30 تیم آغاز شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ یونس غلامی‌زاده امروز در حاشیه افتتاح مسابقات فجر امیدبخش مرکزی تنگستان در روستای سمل شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: این بازی‌ها با ابتکار استاندار بوشهر برای ایجاد فضای شور و نشاط در بین جوانان و ورزشکاران استان آغاز شده و تا دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: در بخش مرکزی شهرستان تعداد 30 تیم در چهار زمین چمن مصنوعی مینی‌فوتبال به رقابت خواهند پرداخت و در دور دوم مسابقات هشت تیم برتر برای انتخاب تیم برگزیده مسابقات را برگزار می‌کنند.

وی افزود: در دولت تدبیر و امید ورزش روستایی متحول شده و با احداث 14 زمین چمن مصنوعی مینی‌فوتبال در روستاهای بخش مرکزی، سرانه فضاهای ورزشی روستاها رشدی بی‌نظیر داشته است.

غلامی‌زاده افزود: برنامه‌ریزی لازم برای احداث چهار زمین چمن مصنوعی دیگر به صورت تجمعی برای روستاهای بخش مرکزی در دستورکار فرمانداری شهرستان تنگستان است که امیدواریم در صورت تخصیص اعتبارات تا پایان سال محقق شود.

-->