پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24291363 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1353091
کد خبر : 129676 تاریخ ثبت : 1395/10/3 17:23 نظرات تایید شده : 0

امام جمعه گناوه: وحدت عنصر اصلی حماسه 9 دی بود

خلیج فارس: امام جمعه گناوه گفت: در حماسه آفرینی روز تاریخی 9 دی 88 عناصر عدیده ای تاثیرگذار شد که وحدت و انسجام مردم از اصلی ترین آن بود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی در خطبه های نمازجمعه این هفته افزود: بصیرت و آگاهی و ایمان مردم از دیگر عناصری بود که در حماسه 9 دی تجلی یافت.

وی گفت: 9 دی از روزهای بیادماندنی و ماندگاری تاریخ انقلاب است که مردم با حضور عاشورایی خود دراین روز تمام نقشه های دشمن را نقش برآب کردند.

وی اظهارکرد: دشمنان قسم خورده در جریان فتنه 88 تلاش کردند با زیرسوال بردن انتخابات بیشترین استفاده را علیه نظام ببرند اما با درایت و تدبیر رهبرمعظم انقلاب و حضور میلیونی مردم حماسه ای بزرگ آفریده شد.

امام جمعه گناوه گفت: در فتنه 88 که در واقع یک انقلاب رنگی و مخملی از سوی استکبار جهانی باهدف برانداری نظام مقدس جمهوری اسلامی بود عده ای که همراه امام راحل و

رهبرمعظم انقلاب بودند همگام با اهداف دشمنان حرکت کردند و برای مردم شناخته شدند.

وی مردم ایران را شایسته و سزاوار بهترین خدمات دانست و افزود: مسئولان دربرابر مردمی که همواره پشتیبان نظام و انقلاب هستند وظیفه ای خطیر و سنگین برعهده دارند و باید در گره گشایی مشکلات آنان ازجمله اشتغال و اقتصاد مجدانه تلاش کنند.

رکنی حسینی بیان کرد: اگرچه دولت تدبیر امید در سه سال اخیر تلاش هایی درحل مشکلات جامعه داشته اما مردم توقع دارند که بیشتر مورد توجه قرار گیرند.

امام جمعه گناوه به دیدار هفته جاری مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی و اقشارمختلف مردم با رهبرمعظم انقلاب اشاره کرد و گفت: رهبر فرزانه انقلاب دراین دیدار به نکاتی مهم اشاره کردند که تاکید بر وحدت و اتحاد به عنوان مهم ترین نیاز دنیای اسلام و معرفی انگلیس به عنوان منبع شر و نکبت در منطقه از مهم ترین آنها بود.

وی اظهارکرد: امروز بمب های خوشه ای که ازسوی رژیم منفور آل سعود بر مردم مظلوم یمن ریخته می شود، از سوی انگلیس که بدنبال ناامن کردن و آرامش منطقه در جهان است، تامین می شود.

امام جمعه گناوه با گرامیداشت روز ثبت احوال گفت: از خانواده ها انتظار می رود در انتخاب نام فرزندان خود از اسامی خوب و زیبای اهل بیت (ع) استفاده کنند.

وی افزود: بیشتر خانوادها نام هایی برای فرزندان خود انتخاب می کنند که با فرهنگ و دین ما سازگاری ندارد.

امام جمعه گناوه از اداره ثبت احوال خواست تا از ثبت، نام های خانواده هایی با عنوان سید که ارتباط فامیلی با سادات ندارند، پرهیز کند.

کلمات کلیدی خبر : گناوه عبادي نمازجمعه
-->