پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27498703 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23414929
کد خبر : 129513 تاریخ ثبت : 1395/10/1 14:57 نظرات تایید شده : 0

مسابقات فرهنگی هنری دانش‎آموزان دیر+تصاویر

خلیج فارس: مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان دیر بوشهر روز چهارشنبه در آیینی با شرکت 1000نفر در شهرها و روستاهای پرجمعیت این شهرستان برگزار شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ معاون آموزش وپرورش دیر در این آیین گفت: آثار دانش آموزان در مسابقات فرهنگی هنری درقالب یک نمایشگاه مجهز در دهه فجر درمعرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

اسماعیل مختارزاده افزود: کشف استعدادهای دانش آموزان درزمینه های فرهنگی و هنری و ایجاد شور و نشاط از اهداف اصلی این برنامه است.

وی اضافه کرد: دانش آموزان شهرستان دیر هرساله درمسابقات فرهنگی هنری عنوان های برتر استانی و کشوری کسب می کنند.

کارشناس امور فرهنگی و هنری آموزش و پرورش دیرگفت: دراین مسابقات دانش آموزان شرکت کننده در بخش هنرهای تجسمی و رشته های طراحی با مداد، زغال، مدادرنگ، آبرنگ، رنگ روغن، پاستل، آب مرکب، ترکیب مواد،گواش، قلم فلزی و خوشنویسی با هم رقابت کردند.

لقمان بحرانی افزود: این مسابقات با شرکت 1000نفر از دانش آموزان سه مقطع برگزارشد که در مجموع پس از بررسی و ارزشیابی آثار 70 برگزیده برای شرکت در مسابقات استانی معرفی خواهند شد.

وی گفت: در این برنامه پنج نفر از دانش آموزان برگزیده مسابقات هنرهای تجسمی در رشته مدادرنگ و پاستل سال گذشته برای مربیگری استفاده شده است.

کارشناس امور فرهنگی و هنری آموزش و پرورش دیر اظهارداشت: مسابقات قصه گویی، هنرهای آوایی، هنرهای نمایشی، مشاعره، ادبی، هنرهای مجازی، قرآن، عترت و نماز در دی و بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

-->