پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4373264 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9511355
کد خبر : 129418 تاریخ ثبت : 1395/10/1 09:55 نظرات تایید شده : 0

۳ متر به سرانه فضای سبز روستایی استان افزوده می‌شود

خلیج فارس:  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: امسال با افتتاح بوستان‌های امید روستایی در دهه فجر سه متر به سرانه فضای سبز روستایی استان بوشهر افزوده خواهد شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عبدالکریم گراوند صبح چهارشنبه در نشست با بخشداران استان بوشهر اظهار داشت: طرح‌های امید اجتماعی با رویکرد جوانان و استفاده از ظرفیت های سازمان‌های مردم نهاد در گستره استانی به ویژه در روستاها طراحی شده و در دست اجرا است.

وی یادآور شد: از سال گذشته تاکنون نشست‌های هم اندیشی در راستای توسعه شهرها و روستاها با تدابیر استاندار بوشهر آغاز شده و امسال رونق بیشتر به خود گرفته است و در آینده نشست تخصصی در خود روستاها انجام خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اذعان کرد: طرح احداث زمین‌های مینی فوتبال از ابتدای آغاز به کار دولت تدبیر و امید در روستاها و شهرهای استان بوشهر آغاز شده و تاکنون تعداد زیادی از آنان بهره برداری شده است.

وی افزود: امسال با افتتاح بوستان‌های امید روستایی در دهه فجر سه متر به سرانه فضای سبز روستایی استان بوشهر افزوده خواهد شد و بخشداران این اقدامات دولت را باید به شایستگی به مردم اطلاع رسانی کنند.

گراوند خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید با شرایط سختی روبرو بود ولی بسیاری از مشکلات مهم کشور را ساماندهی کرده و امیدوار به آینده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه مدیران دستگاه های اجرایی باید در راستای برنامه های دولت همراهی داشته باشند، تصریح کرد: نمی گذاریم در بدنه دولت افرادی بر اقدامات دولت و خدمات دهی به مردم در راستای خدمت گذاری سنگ اندازی کنند و اگر شاهد باشیم به شدت برخورد خواهیم کرد.

وی افزود: دهه فجر فرصت بسیار مناسبی است که بخشداران عملکرد خود و دولت را در بین مردم بازگو کنند و مسوولان دولت در راستای معرفی خدمات دولت به مردم کوتاهی نکنند.

گراوند عنوان کرد: بخشداران و مدیران مرتبط باید با سازمان های مردم نهاد، احزاب و گروه های سیاسی تعامل داشته باشند.

معاون استاندار بوشهر گفت: بخشداران باید در روستاها و در بین مردم باشند و تعامل و تکریم آنان به ویژه رفع مشکلات موجود را در اولویت کاری خود قرار دهند و همچنین طرح های مرتبط با اشتغال روستایی را پیگیری کنند.

-->