پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4373181 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9511272
کد خبر : 128466 تاریخ ثبت : 1395/9/23 15:02 نظرات تایید شده : 2

ادارات، هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند

خبرگزاری فارس: ادارات دولتی، هشدارهای سازمان هواشناسی را جدی بگیرندخلیج فارس: معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار تنگستان گفت: با توجه به هشدارهایی که توسط سازمان هواشنایی صادر می‌شود کلیه دستگاه‌ها توجه ویژه‌ای به این هشدارها داشته باشند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فارس؛ پرویز شعبانی امروز در نشست ستاد بحران شهرستان تنگستان اظهار داشت: دستگاه‌های اجرای شهرستان با حفظ آمادگی در موقع بروز حوادث ضمن در نظر گرفتن تهمیدات لازم  گزارشات خسارات را به صورت در مدت کمتر از 24 ساعت به فرمانداری شهرستان اعلام کنند.

وی اضافه کرد: در این راستا فرم‌های اولیه و ثانویه‌ای تعیین شده که باید تکمیل شود.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار تنگستان تصریح کرد: ادارات هلال احمر، بنیاد مسکن، شهرداران اهرم اهرم، آباد و دلوار، روسای ادارات برق، آب، مخابرات و راه و شهرسازی در مواقع حوادث آمادگی لازم برای مواجه شدن با هرگونه مشکلی داشته باشند.

وی افزود: با توجه به هشدارهایی که توسط سازمان هواشنایی صادر می‌شود کلیه دستگاه‌ها توجه ویژه‌ای به این هشدارها داشته باشند و ضمن آمادگی، تهمیدات و مجوز خروج لنج‌های تجاری و صیادی لغو گردد.

شعبانی ادامه داد: در مواقع حوادث احتمالی ذخیره‌سازی سوخت در جایگاه‌های سوختی شهرستان ضروری است.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار تنگستان گفت: باید میزان بارندگی به صورت دقیق و منظم توسط اداراتی که باران سنج دارند در ساعات اولیه هر روز به فرمانداری اعلام گردد.

شعبانی به مسؤولین ادارات و نهادهای شهرستان تنگستان تاکید کرد: در موقع بحران ضمن حضور در شهرستان با فرماندار هماهنگی داشته باشند و شماره تلفن تماس ضروری رئیس و جانشین اداره به فرمانداری اعلام شود.

-->