پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23922495 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 985547
کد خبر : 127878 تاریخ ثبت : 1395/9/20 11:53 نظرات تایید شده : 0

بازگشت ستاره‌جنجالی فوتبال به ایران

خلیج فارس: یک سایت قطری از جدایی مهرداد پولادی مدافع ایرانی تیم الشحانیه قطر در نقل و انتقالات زمستانی خبر داد.


به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تابناک؛ مهرداد پولادی که بعد از جام جهانی برزیل به پیشنهاد باشگاه الشحانیه قطر پاسخ مثبت داد و از آن زمان در این تیم توپ می زند، به احتمال زیاد در نقل و انتقالات زمستانی از این تیم جدا خواهد شد.برخی اطرافیان او از پیوستن مهرداد به تراکتورسازی برای گذران دوران خدمت سربازی و بازی در لیگ قهرمانان آسیا خبر داده اند.

بخش اصلی خبر را سایت «کوره» اعلام کرده و از پولادی به عنوان یکی از هفت بازیکنی نام برده که در نیم فصل لیگ ستارگان قطر از تیمش جدا خواهد شد. طبق اعلام این سایت، سرمربی الشحانیه قصد دارد بازیکن دیگری را به خدمت بگیرد و در بازی آخر مقابل العربی هم به پولادی میدان نداده است.
 
پولادی از جمله بازیکنانی بود که کارت پایان خدمتش مشکل داشت و از بعد از جام جهانی برزیل به ایران بازنگشته است. پولادی به خاطر همین مشکلات، تیم ملی فوتبال ایران را هم از دست داده بود. در روزهای گذشته زمزمه بازگشت این بازیکن به ایران و حضور در یک تیم نظامی مطرح شده بود و باید دید آیا پولادی با مشکلاتی که دارد، راضی به بازگشت به ایران می شود یا خیر.
 

زمزمه بازگشت ستاره جنجالی فوتبال به ایران 

کلمات کلیدی خبر : فوتبال ایران مهرداد پولادی
-->