پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21593918 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19958377
کد خبر : 127393 تاریخ ثبت : 1395/9/16 13:37 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ خارج کردن سه‌شاخه کابل برق از سر کودک

خلیج فارس: هر وسیله‌ای در خانه و اطراف آن ممکن است برای کودکان خطرآفرین باشد، چنان که وجود توپی درون تختخواب کودک دوساله برای وی خطرساز و سبب سقوط او از تخت شد .

به گزارش «خلیج فارس»؛ یک پدر و مادر چینی با مشاهده حادثه‌ای که برای کودک خردسالشان رخ داده بود وحشتزده و شوکه شدند: «چن‌چن» فرزندشان روی تختخواب خود پریده بود و تصادفا روی توپی که زیر ملحفه قرار داشت افتاده و سپس به پایین تخت سقوط کرده بود و در همین حال سه‌شاخه کابل برق در پایین بستر وارد جمجمه او شده و در سرش جا خوش کرده بود. 

خارج کردن سه‌شاخه کابل برق از سر یک کودک (+عکس)خارج کردن سه‌شاخه کابل برق از سر یک کودک (+عکس)خارج کردن سه‌شاخه کابل برق از سر یک کودک (+عکس)

 پدر و مادر این کودک بلافاصله او را به بیمارستان رساندند و در آنجا عکسبرداری با اشعه ایکس نشان داد که سه‌شاخه برق در چه جایی و تا چه عمقی از مغز فرزندشان فرو رفته است. پزشکان بسرعت این کودک را تحت عمل جراحی قرار دادند تا از وارد آمدن آسیب بیشتر جلوگیری کنند.

پس از سه ساعت جراحی طاقت فرسا، جراحان موفق شدند سه‌شاخه برق را خارج و محل زخم روی سر کودک دوساله را پانسمان کنند. آنها گفته‌اند که کودک اکنون از شر خطر پیش آمده نجات یافته و حال او رو به بهبودی است. 

منبع: سلامت آنلاین

 

 

کلمات کلیدی خبر : کابل برق کودک چین
-->