پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2189232 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3180617
کد خبر : 126841 تاریخ ثبت : 1395/9/13 10:07 نظرات تایید شده : 0

وزیر اقتصاد: در پرداخت حقوق‌های نجومی کمتر تخلف اتفاق افتاده است

خلیج فارس: وزیر اقتصاد گفت: در پرداخت حقوق‌های نجومی کمتر تخلف اتفاق افتاده است، دریافت‌ها اکثرا طبق‌ آیین‌نامه، قوانین و مقررات بوده و ما اصالت را بر اصلاح ضوابط و آیین‌نامه‌ها گذاشته‌ایم.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فارس؛ علی طیب‌نیا که در حاشیه بیست و سومین همایش ملی بیمه و توسعه با خبرنگاران سخن می‌گفت در پاسخ به این سوال که بررسی‌ها درخصوص پرداخت حقوق‌های نجومی به کجا رسیده است اظهار داشت: مجموعه اقداماتی که لازم بود در وزارت اقتصاد صورت گیرد تا به حال انجام شده است و علی‌القاعده دیوان محاسبات نتایج را اعلام خواهد کرد.
 
وی با بیان اینکه اقدامات صورت گرفته تاکنون مورد تقدیر دیوان قرار گرفته است افزود: اگر کسی تخلف کرده باشد پرونده‌اش به مراجع ذیربط ارجاع شده و در حال رسیدگی است و چنانچه تخلفی باشد برخورد خواهد شد.
 
وزیر اقتصاد در عین حال تصریح کرد: اما ما کمتر مورد تخلف داشته‌ایم اکثر دریافت‌ها طبق آیین‌نامه، قوانین و مقررات بود که میزان دریافتی را برای مدیران تعیین کرده بود.
 
وی افزود: بنابراین ما اصالت را بر اصلاح ضوابط و آیین‌نامه‌ها گذاشته‌ایم.
 
طیب‌نیا همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگاران درخصوص نوسانات نرخ ارز در بازار، وضعیت موجود را طبیعی عنوان کرد.کلمات کلیدی خبر : حقوق نجومی وزیر اقتصاد