پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3521574 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8662767
کد خبر : 125177 تاریخ ثبت : 1395/8/29 17:42 نظرات تایید شده : 0

اجرا طرح‌های دانش‌بنیان حوزه سلامت در استان

خلیج فارس: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: طرح‌های دانش بنیان حوزه سلامت در استان بوشهر اجرا شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛  آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر شنبه در  آیین ساخت سه مرکز درمانی در بوشهر با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی و وزیر بهداشت و درمان اظهار داشت: توسعه بخش سلامت از اهمیت و ارزش بسیار زیادی برخوردار است و باید تلاش شود که مشکلات موجود رفع و شاهد توسعه بخش سلامت باشیم.

وی با اشاره به اینکه دست‌یابی به توسعه و پیشرفت نیازمند توجه ویژه به بخش سلامت است، تصریح کرد: استفاده از شیوه‌های نوین و دانش‌بنیان بخش سلامت یک ضرورت است.

امام جمعه بوشهر خواستار گسترش استفاده از فناوری هسته‌ای در بخش سلامت شد و اضافه کرد: توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت در عرصه هسته‌ای ضروری است.

وی با اشاره به شاخصه‌های مهم استان بوشهر برای رشد و پیشرفت در عرصه علم و فناوری، ادامه داد: استان بوشهر پیشنیه تاریخی و درخشانی در مرجعیت علم پزشکی دارد.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به جایگاه ویژه استان بوشهر در جغرافیای خلیج فارس، ملی، خاورمیانه و بین‌المللی، بیان کرد: برای توسعه زیرساخت‌های عرصه سلامت استان بوشهر باید با مدیریت جهادی تلاش کرد.

وی با تقدیر از مشارکت سازمان انرژی اتمی و وزارت بهداشت در ساخت سه مرکز درمانی در بوشهر، افزود: ساخت بیمارستان‌های تخصصی در بوشهر از اقدامات اثرگذاری است که جا دارد از استاندار بوشهر و رئیس دانشگاه علوم پزشکی در این زمینه تقدیر کنیم.

-->