پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1623496 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2615868
کد خبر : 124941 تاریخ ثبت : 1395/8/27 13:39 نظرات تایید شده : 0

فرودگاه جم تعطیل نیست

خلیج فارس: مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجر جم گفت: این فرودگاه در زمان حاضر تعطیل نیست و تلاش می شود تا پایان امسال زمینه انجام پروازهای خدماتی نفت در آن فراهم شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ هادی هاشم زاده فرهنگ درجمع شوراهای اسلامی و شهردار جم اعلام کرد:این شرکت در اجرای پروژه های زیرساختی و تقویت این طرحها در شهرستان جم شرکت می کند.

وی یادآورشد:باوجود اینک فضای عمومی و رسانه های شهرستان جم درارائه عملکرد پالایشگاه در زمینه مسئولیت های اجتماعی برای ما دلگرم کننده نیست اما این شرکت به تعهدهایی که طبق قانون دارد پایبند است.

وی ضمن اعلام آمادگی این شرکت برای روشن وشفاف نمودن مجموعه خدمات انجام شده در دو سال گذشته تاکنون برضرورت توجه بیشتر مسئولان و رسانه ها به فعالیت های صورت گرفته از سوی این شرکت در شهرستان جم تاکید کرد.

هاشم زاده فرهنگ گفت:تلاش برای اجرای پروژه احداث مرکز دیالیز و تالاسمی درشهرستان جم، امضای تفاهم نامه سد باغان با اداره آب استان بوشهر،پذیرش مسئولیت مخزن آب روستای جمال آباد، پروژه انتقال آب شیرین از ساحل خلیج فارس به شهرستان و پروژه راه ارتباطی جم به پالایشگاه بخشی از مهمترین اقدامهای این شرکت در یکسال گذشته است.

 کلمات کلیدی خبر : وعده ها فرودگاه جم