پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21547066 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19911546
کد خبر : 124021 تاریخ ثبت : 1395/8/22 09:17 نظرات تایید شده : 0

ترامپ: ایران به دلیل سیاست‎های آمریکا در حال قدرتمند شدن است

خلیج فارس: رئیس جمهور جدید آمریکا با اشاره به اینکه ایران متحد اصلی دولت سوریه است ادعا کرد: تهران به دلیل سیاست های واشنگتن در حال قدرتمند شدن است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از میزان؛ دونالد ترامپ در مصاحبه با روزنامه «وال استریت ژورنال» در خصوص بحران سوریه و نقش روسیه گفت: اگر روسیه به بشار اسد حمله می‌کرد، آمریکا دشمنی خود را با مسکو پایان می‌داد.

ترامپ پیرامون دلیل حمایت خود از نقش روسیه و دولت بشار اسد در  بحران این کشور تصریح کرد: از نظر من مسأله اینگونه است که ما درحال جنگ با دولت سوریه هستیم ، دولت سوریه درحال جنگ با داعش است و ما مجبوریم از شر داعش خلاص شویم.

وی با بیان اینکه روسیه اکنون رابطه تنگانگی با سوریه دارد  اظهار داشت: از سوی دیگر ما ایران را داریم که به دلیل سیاست های آمریکا در حال قدرتمند شدن است.

ترامپ همچنین ایران را نیز متحد اصلی دولت سوریه عنوان کرد.

رئیس‌جمهور منتخب آمریکا همچنین درباره نقش واشنگتن در سوریه اظهار داشت که آمریکا از افراد مسلحی در سوریه پشتیبانی می کند که ما هیچ شناختی از آنها نداریم و تنها مشخصه آنها اقدامات ضد بشار اسد است.

کلمات کلیدی خبر : ترامپ سیاست های آمریکا
-->