پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31987526 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51281248
کد خبر : 123430 تاریخ ثبت : 1395/8/17 15:03 نظرات تایید شده : 0

ترامپ بازهم مدعی تقلب شد

خلیج فارس: دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بار دیگر ادعای خود را مبنی بر این در انتخابات به نفع هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات‌ها تقلب می‌شود، تکرار کرده است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ ترامپ این ادعا را بار دیگر پس از آن مطرح کرد که پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی) اعلام کرد که درجریان دور جدید تحقیقات از پرونده ایمیل های هیلاری کلینتون به موردی که مجرمانه تلقی شود، برخورد نکرده است.

ترامپ در جریان گردهمایی در میشیگان گفت که اف بی آی نمی‌توانسته ۶۵۰ هزار ایمیل جدید را ظرف هشت روز بررسی کرده باشد.

اف بی آی در حالی نتیجه بررسی ایمیل‌های جدید خانم کلینتون را اعلام کرده که قرار است روز سه‌شنبه (۸ نوامبر/۱۸ آبان) انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برگزار شود.

تیم انتخابات کلینتون در واکنش به نتیجه تحقیقات اف بی آی گفته است که از حل این مشکل خرسند هستند.

جیمز کومی، رئیس اف بی آی، حدود دو هفته پیش در نامه‌ای از کشف ایمیل‌های جدیدی درباره خانم کلینتون خبر داد.

گفته شده بود که ممکن است این ایمیل‌های جدید احتمالا به استفاده او از ایمیل شخصی‌اش در دوران وزارت امور خارجه او مرتبط باشد.

هیلاری کلینتون در آن زمان ابراز اطمینان کرد که تحقیق جدید اف بی آی از این ایمیل‌ها، یافته های پیشین این سازمان را که گفته بود خانم کلینتون کاری خلاف قانون نکرده، نقض نخواهد کرد.