پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32619243 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51911919
کد خبر : 122094 تاریخ ثبت : 1395/8/9 08:27 نظرات تایید شده : 0

تسلیت روحانی برای درگذشت مادر شهیدان شریعتی

خلیج فارس: دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری ایران درگذشت مادر سه شهید خوزستانی (شهیدان شریعتی)را تسلیت گفت.
 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری روحانی؛ در این پیام درگذشت اسوه صبر و ایثار مرحومه حاجیه خدیجه پریوش، مادر شهیدان گرانقدر محمدکاظم، محمدطاهر و حسین شریعتی را تسلیت گفت و از درگاه ایزدمنان برای آن مرحوم مکرمه، رحمت واسعه الهی، همنشینی با بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه صدیقه(س) و فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد.
 
متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
 
درگذشت اسوه صبر و ایثار مرحومه حاجیه خانم خدیجه پریوش، والده بزرگوار شهیدان گرانقدر محمدکاظم، محمدطاهر و حسین شریعتی موجب تألم خاطر شد.
این مادر فداکار همگام با همسر پارسای خود، مرحوم حاج شیخ عبدالرحیم شریعتی در نشر ارزش‌های متعالی انقلاب اسلامی مجاهدانه کوشید؛ و با ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت(ع)، در این مسیر نورانی سه فرزند برومند خود را تقدیم انقلاب کرد که یاد و نامشان در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی برای همیشه ماندگار خواهد بود.
 
از درگاه ایزدمنان برای آن مرحوم مکرمه، رحمت واسعه الهی، همنشینی با بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه صدیقه(س) و فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.
 
حسن روحانی


کلمات کلیدی خبر : روحانی خوزستان پیام تسلیت