پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24179610 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1241627
کد خبر : 120992 تاریخ ثبت : 1395/8/1 13:01 نظرات تایید شده : 1

مهرجو: ضرورت جذب اعتبارات ملی در دشتی

خبرگزاری فارس: ضرورت جذب اعتبارات ملی در شهرستان دشتی/ اختصاص 60 میلیارد تومان اعتبار به بخش حوزه عمران روستاییخلیج فارس: فرماندار شهرستان دشتی بر ضرورت جذب اعتبارات ملی در این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فارس؛ غلامرضا مهرجو صبح امروز در جلسه شورای اداری بخش شنبه و طسوج اظهار داشت: از مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در زمینه بازسازی مناطق زلزله‌زده شنبه و طسوج تشکر می‌کنم.

فرماندار شهرستان دشتی گفت: 20 روز پس از حادثه دل‌خراش زلزله در 20 فروردین‌ماه سال 92، عملیات اجرایی بازسازی مناطق زلزله‌زده شهرستان دشتی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شروع شد که در نوع خود بی‌نظیر بود.

وی ادامه داد: 91 روستا در این شهرستان وجود دارد که ماندگاری و پایداری از ویژگی‌های مردم در روستاها است که نقطه قوت آن به‌شمار می‌رود.

مهرجو گفت: در سه سال گذشته تاکنون به‌طور متوسط  60 میلیارد تومان اعتبار که 52 درصد از اعتبارات شهرستان بوده، به حوزه عمران روستایی اختصاص‌ یافته است.

وی افزود: انتظار داریم که اعتبارات ملی در شهرستان دشتی جذب شود، در این زمینه شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان مکاتبات خوبی با مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داشته‌ و آثار و نتایج آن در منطقه ظاهر می‌شود.

نماینده مردم شهرستان دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دشتی و تنگستان روی یکی از خطوط خطرناک گسل قرار دارند که یکی از راه‌های جلوگیری از بروز خسارت در زمان زلزله، تأمین و تجهیز فضاهای پدافند غیرعامل و پناهگاه است که می‌تواند در زمان بروز حوادث به مردم کمک کند.

سید کمال‌الدین شهریاری افزود: اقداماتی که بنیاد مسکن بعد از زلزله سال 92 در شهرستان دشتی انجام داده، چشمگیر است.

-->