پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1637185 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2629542
کد خبر : 118141 تاریخ ثبت : 1395/7/7 17:35 نظرات تایید شده : 0

یار سابق احمدی‌نژاد: او خودراضی است

خلیج فارس: حسن بیادی معتقد است الگوی انتخاباتی احزاب ایران در هیچ جای دنیا نمونه ندارد وی در همین رابطه می‌گوید: در یك كلام بگویم كه این مدل و روش در آرایش سیاسی هیچ جای دنیا و جهان سیاست حتی در كشورهای موسوم به جهان سومی ها وجود ندارد و این مدل بیشتر به یك روش قبیله ای و باندی شبیه است تا یك جریان سیاسی منطقی در كشورهای توسعه یافته. دلیل این معضل هم عدم وجود یك ساختار سیاسی و اجرایی مبتنی بر تفكر حزبی و عدم وجود مدیریت یكپارچه در جامعه اجرایی است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از خبر آنلاین؛ وی در همین رابطه می‌افزاید: بنده اعتقاد دارم که اصولگرایان، اصلاح‌طلبان و همچنین گروه های معتدل و مستقل با توجه به عدم موفقیت باندهای سیاسی و آشفتگی حاصل از آن، برای انتخابات سال آینده باید با دو کاندیدای مجرب و مقبول  وارد رقابت انتخاباتی شوند و از دوقطبی شدن جامعه بپرهیزند و به شور و حال انتخابات بیافزایند تا نظر مقام معظم رهبری دال بر حضور حداكثری مردم شریف پای صندوق های رای محقق شود.

وی در همین رابطه اضافه کرد: با وجود باندهای سیاسی و تمامیت خواه در این جریان، كما فی السابق نتیجه قابل قبولی متصور نیست و جامعتین هم باید بدانند كه متعلق به این باندهای سیاسی موسوم به اصولگرا نیستند در حالی كه این بزرگواران متعلق به همه جامعه هستند و در این چند دوره اخیر انتخابات ثابت شده كه این گروه ها نتوانسته اند شأن و شئون آنان را رعایت كنند و از این محور بیشتر به عنوان ابزار برای رسیدن به هدف  استفاده شخصی می كنند.

حسن بیادی همچنین معتقد است: حضور آقای قالیباف بسیار مؤثر و مفید و حضور آقای ولایتی قابل تامل است.

سخنگوی جبهه ایستادگی درباره توصیه پذیر بودن احمدی نژاد می‌گوید: احمدی نژاد از حداقل توصیه و مشورت پذیری برخوردار است. او از خود راضی است و آستانه تحمل انتقادش بسیار ضعیف است.