پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8818847 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2072185
کد خبر : 117625 تاریخ ثبت : 1395/7/4 13:28 نظرات تایید شده : 0

سردار رزمجو: هزاران صفحه اطلاعات مهم از تفنگداران آمریکایی کشف کردیم

خبرگزاری فارس: کشف هزاران صفحه اطلاعات مهم از تفنگداران دستگیر شده آمریکایی در جزیره فارسیخلیج فارس: فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: در جریان دستگیری تفنگداران آمریکایی هزاران صفحه کاغذ اطلاعات قیمتی از تفنگداران آمریکایی به‌دست آوردیم.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فارس؛ علی رزمجو ظهر امروز در جمع بسیجیان استان بوشهر اظهار داشت: نیروی دریایی سپاه در طول دوران دفاع مقدس در عملیات‌های مقابله به مثل و اسکورت کشتی‌هایی که نفت جمهوری اسلامی را صادر می‌کردند نقش موثری در اقتصاد جنگ داشت.

وی بیان کرد: نیروی دریایی سپاه در عملیات‌های مختلف دریایی، مین‌ها و موشک‌های سرگردان حماسه‌های بزرگی در پهنه و امواج خلیج‌فارس خلق کردند و هم اکنون منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با آمادگی بیشتر در دو بعد نیروی انسانی کارآمد، آموزش دیده و سازماندهی شده و از نظر تجهیزات نظامی و انواع و اقسام شناورهای موشک انداز، مین‌ریز، یگان تفنگ‌دار پروازی و انواع سامانه پهباد و موشک در بعد مختلف عرصه را بر بیگانگان تنگ‌تر کرده است.

رزمجو گفت: آمریکایی‌ها در خلیج‌فارس از حضور مقتدرانه نیروی دریایی سپاه از هرمز تا اروند و در جغرافیای استان بوشهر آنچنان ترس دارند که وقتی ناو هواپیمابر آمریکا وارد خلیج‌فارس می‌شود از چپ و راست، پاشنه و هوا اسکورت‌هایی برای حفاظت از ناو آماده می‌شوند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه بیان کرد: این شرایط و ترس آمریکایی‌ها نشات گرفته از قدرت لایزال الهی و خون شهداٰ جانبازان و آزادگان و خانواده‌های آنان تحت رهبری امام خامنه‌ای است.

وی با اشاره به حادثه دستگیری تفنگداران آمریکایی در جزیره فارسی اضافه کرد:  دستگیری تفنگداران آمریکایی در 22 دیماه سال گذشته حکایت از آمادگی اقشار مختلف مردم استان بوشهر برای دفاع همه جانبه از دستاوردهای انقلاب دارد.

رزمجو ادامه داد: این دفاع همه‌جانبه مثل دفاع مقدس ترکیبی سازماندهی شده از روحانی، بسیجی، پاسدار و سرباز است که یک زنجیر و رینگ دفاعی شکست‌ناپذیر در مرزهای آبی جمهوری اسلامی خلق کردند.

 فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه بیان کرد: از اقدام برای دستگیری تفنگداران آمریکایی و برخورد با آنان دو هدف داشتیم یکی اقتدار جمهوری اسلامی ایران و دیگر تبیین حقوق بشر.

وی اضافه کرد: آمریکا‌یی‌ها خیلی بررسی و تلاش کردند که کوچکترین خلافی از سوی جمهوری اسلامی ایران پیدا کنند تا علیه ما شکایت کنند اما موفق نشدند.

رزمجو اظهار داشت: در جریان دستگیری تفنگداران آمریکایی هزاران صفحه کاغذ اطلاعات قیمتی از تفنگداران آمریکایی به دست آوردیم و همچنین بازتاب این حرکت در بعد جهانی بسیار مهم بود.

-->