پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3521633 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8662825
کد خبر : 117191 تاریخ ثبت : 1395/7/1 10:08 نظرات تایید شده : 0

فرمانده سپاه بوشهر: ایران از ثبات پایدار برخوردار است

خلیج فارس: فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: ایران اسلامی با تدابیر رهبری دارای بهترین ثبات، امنیت و آرامش در بین کشورهای منطقه است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ سردار فتح الله جمیری چهارشنبه شب در جمع بسیجیان و نیروهای مسلح گناوه افزود: در برهه کنونی از سوی استکبار ناامنی و تهدید منطقه را فرا گرفته اما در ایران امنیتی پایدار حکمفرما شده است.

وی اظهار کرد: جایگاه ولایت و تدابیر رهبری برای ایران اسلامی و جهان اسلام اقتدار آورده و باید قدر این موهبت را بدانیم.

وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: رزمندگان غیور ایران اسلام در هشت فصل عشق با از خودگذشتگی از کیان و دین مبین اسلام جانانه دفاع کردند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: دفاع مقدس یادآور رشادت و پایمردی های عظیم مردمی است که برای پیروزی و استحکام انقلاب و صدور آن به سراسر گیتی، جان وهستی خود را در برابر ظالمان و دشمنان فدا کردند.

وی افزود: نیروهای مسلح اعم از ارتش، دریابانی و سپاه و بسیجیان قهرمان مظهر اقتدار کشور هستند و دشمن از این اقتدار ترس و واهمه دارد و به خود جرات نمی دهد که خدشه ای به مملکت وارد کند.

جمیری گفت: اگر جان کری در نشست خبری با کشورهای عربی سئوال می کند شما چند قاسم سلیمانی دارید و ما محبوریم در برابر ایران کوتاه بیاییم، نشان می دهد سلیمانی ها مظهر اقتدار کشور هستند.

وی اظهار کرد: به تعبیر خود آمریکایی ها، سلیمانی نه تنها در خاورمیانه بلکه تمام کره زمین می درخشد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در نشست کارشناسان سیاسی عرب در سی ان ان، مجری آن اذعان کرد که اگر ایران اسلامی را تهدید کردید فرصتی ندارید که گوشی تلفن ها را بردارید و تماس بگیرید.

وی حضور نیروهای مسلح و مردم در چنین مناسبت هایی را ادامه دهنده راه شهدا و حفظ ارزش های دفاع مقدس دانست و افزود: همه ما باید مرهون خون شهدا و خانواده های معظم آنان باشیم.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) گناوه گفت: عزت، سربلندی و شوکتی که نصیب کشور شده حاصل جانفشانی و حماسه آفرینی های رزمندگانی است که با سلاح تقوا و ایمان اجازه ندادند دشمن ذره ای از خاک کشور عزیز را تصرف کند.

سرهنگ پاسدار یاسین اکبا افزود: همه باید خود را در قبال انتقال و تبیین پیام دستاوردهای دفاع مقدس و انقلاب مسئول بدانند.

در پایان رژه حماسی گردان های بیت المقدس، امام حسین(ع)، الزهرا(س) و سایر نیروهای نظامی برگزار شد.

عکس: نعمت الله بهروزی

-->