پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1330231 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2323659
کد خبر : 117148 تاریخ ثبت : 1395/6/31 20:22 نظرات تایید شده : 2

اختصاص بخشی از بودجه ورزشی و فرهنگی وزارت نفت به گناوه ودیلم

خلیج فارس: نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از بودجه های فرهنگی و ورزشی وزارت نفت به مناطق نفت خیز باید به شهرستان های گناوه ودیلم اختصاص یابد.

 به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام عبدالحمید خدری روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان گناوه افزود: به وزیر نفت اعلام کردم اگر بودجه ورزشی به مناطق نفت خیز نظیر گچساران اختصاص می یابد باید به شهرستان های گناوه ودیلم که نیمی از چاههای نفت در آن وجود دارد نیز درنظر گرفته شود.

وی اظهارکرد:در تماسی که خود وزیر نفت با من داشت ایشان پیشنهاد کردند هر میزان از پروژه های اولویت دارد شهرستان های گناوه ودیلم را تعریف تا اعتبار به آنان اختصاص یابد.
نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در بحث قراردادهای نفتی با تعاملی که با هیات دولت داریم دفاع کردم و هیچکس از دوستان وزارت نفت ورود و دفاع هم نکردند یکی از دلایل آن بخاطر این بود که از ظرفیت های آن در توسعه استان بکار گرفته شود.

وی افزود: موضع گیری اخیری که در زمینه جذب نیرو در شرکت های نفتی داشتم تنها باهدف دفاع از حق و حقوق به حق مردم استان بوشهر است.

خدری اظهارکرد: توقع و انتظار دارم درصدی از بودجه های مناطق نفت خیز به شهرستان های گناوه ودیلم نیز اختصاص یابد و تا رسیدن به نتیجه آن را تا بالاترین مرجع تصمیم گیر در وزارت نفت پیگیری خواهم کرد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی از فرمانداران شهرستان های گناوه ودیلم خواست با تعامل و تماس هایی که با مدیرعالی مناطق نفت خیز جنوب صورت گرفته ، پروژه های حوزه های خود را با آنان پیگیری کنند.

وی تصریح کرد: با تعامل و همکاری خوبی که دربین مجموعه مدیریتی استان بخصوص اهتمام ویژه استاندار بوشهر به شمال استان ، به آینده این مناطق خوشبین هستم.

خدری از اعضای شورای اداری شهرستان گناوه خواست که با دفتر مردمی نمایندگی حوزه انتخابیه خود همکاری و تعامل تنگاتنگی داشته باشند.کلمات کلیدی خبر : نفت مجلس اقتصادی