پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23273416 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 338704
کد خبر : 116843 تاریخ ثبت : 1395/6/29 14:43 نظرات تایید شده : 4

جانشین سپاه بوشهر: برجام، بابی برای غارت بیشتر کشور شده است

خبرگزاری فارس: برجام، بابی برای غارت بیشتر کشور شده استخلیج فارس: جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه ایجاد تمدن بزرگ اسلامی از آرمان‌های ماست، گفت: پس از برجام نه‌تنها گشایشی برای کشور باز نشده بلکه بابی برای غارت بیشتر کشور هم شده است.

 

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فارس؛ حمید خرمدل ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس با اشاره به اهمیت دوران دفاع مقدس اظهار داشت: همه ملت‌ها در طول سال بخشی ایام را گرامی می‌دارند چرا که آن ایام برایشان ارزشمند است و برای ایران اسلامی هم دوران دفاع مقدس دورانی سراسر افتخار و موهبت بوده و هست.

وی بیان کرد: دفاع مقدس موهبتی است که در شرایط عادی نمی‌توانستیم آن را به‌دست بیاوریم و استقامت و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی پس از 37 سال به برکت دوران دفاع مقدس است.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس دو اتفاق ویژه برای نظام داشت، گفت: امنیت و پیشرفت در عرصه دفاعی و نظامی دو اتفاق مهمی بود که به برکت هشت سال دفاع مقدس نصیب ایران شد.

خرمدل ادامه داد: باید به خاطر داشتن این امنیت شاکر خداوند باشیم و از شهدا و آزادگان که امنیت را برای ما به ارمغان آوردند یاد کنیم.

وی با بیان اینکه سرسخت‌ترین دشمن غرب، جمهوری اسلامی ایران است، اضافه کرد: اینکه امروز در اوج امنیت در کشور زندگی می‌کنیم مرهون خون شهداست و باید بدانیم این امنیت پای میز مذاکره به دست نیامده است.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: به برکت هشت سال دفاع مقدس امروز در عرصه نظامی و موشکی، شناورهای جنگی به پیشرفت و بلوغ رسیدیم و در طول 38 سال گذشته علاوه بر استقامت، از مرزها و بلاد اسلامی هم حمایت و دفاع کردیم.

خرمدل با بیان اینکه دشمن، عزت، سربلندی و شکوه کشور را تحمل نمی‌کند، افزود: دشمن متوجه شده با توپ و تانک نمی‌تواند انقلاب را از پای در بیاورد و استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را هدف قرار داده و به دنبال تخریب این مفاهیم اساسی انقلاب است.

وی تأکید کرد: اگر نتوانیم فرهنگی را که رهبر معظم انقلاب مدنظر دارد پیاده کنیم و سیاست خود را مستقل طراحی نکنیم در دام دشمن می‌افتیم.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه ایجاد تمدن بزرگ اسلامی از آرمان‌های ماست، اظهار داشت: پس از برجام نه تنها گشایشی برای کشور باز نشده بلکه بابی برای غارت بیشتر کشور هم شده است.

خرمدل اضافه کرد: باید اهمیت هشت سال دفاع مقدس را به مردم بگوییم و یادآوری کنیم که بدون امکانات مقاومت کردیم و امروز با شکل دیگر دشمن قصد دارد به اهداف خودش در کشور برسد.

وی گفت: دشمن 2 راهبرد مهار و تغییر رفتار ایران را دنبال می‌کند یعنی به دنبال این است که برنامه موشکی ایران را متوقف کند و این درحالی است که برخی در داخل کشور عنوان می‌کنند امروز قرن موشک نیست اما این افراد بدانند عربستان یک هزار فروند جنگنده و رپیم صهیونیستی هم 200 کلاهک هسته‌ای دارد.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بیان کرد: در حوزه تغییر رفتار ایران، دشمن عنوان می‌کند که جمهوری اسلامی باشد اما رفتارش را تغییر دهد، دشت از حمایت حزب‌الله و مقاومت بردارد و هر کس در جامعه آن‌طور که مایل است رفتار کند.

خرمدل ادامه داد: در داخل کشور هم برخی به‌عنوان پیاده نظام دشمن رفتار کرده و برای نظام هزینه درست می‌کنند.

وی افزود: اگر امروز در دنیا سرمان بالاست به دلیل داشتن نیروهای مسلح مقتدر است و باید قدر این نیروها را بدانیم، باید مراقب ترفند نفوذ دشمن باشیم چرا که در قالب این نفوذ عقایدی نشر پیدا می‌کند که به آرامش جامعه ضربه می‌زند.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اظهار داشت: همه باید قدردان رزمندگان هشت سال دفاع مقدس باشیم و هدیه و تحفه الهی را حفظ کرده و توسعه دهیم.

خرمدل با اشاره به طرح مجلس برای کودک خطاب کردن افراد زیر 18 سال گفت: این یک طرح و ترفند از سوی دشمن در قالب پروژه نفوذ است و در مجلس ما مطرح شده تا دشمن به اهداف مدنظر خود را ضربه زدن به کشور دست یابد.

وی خاطرنشان کرد: هشت سال دفاع مقدس متعلق به یک قشر و گروه نیست باید دست به دست هم بدهیم و دستاوردهای نظام را به نسل جدید معرفی کنیم.

کلمات کلیدی خبر : حمید خرمدل سپاه برجام غارت
-->