پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21500439 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19864998
کد خبر : 114378 تاریخ ثبت : 1395/6/10 18:05 نظرات تایید شده : 0

روند اجرایی بیمارستان دیر تسریع شد

خلیج فارس:  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با اقدامات صورت گرفته در حال حاضر در روند تکمیلی پروژه بیمارستان دیر تسریع شده است.

بیمارستان کودکان تبریز

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ دکتر ایرج بیژنی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در چند سال اخیر کارهای خوبی در بخش بهداشت و درمان استان صورت گرفته است و رضایت مندی خوبی نیز حاصل شده است.

وی افزود: تلاش مجموعه دانشگاه علوم پزشکی رفع مشکلات مردم و تامین نیازهای درمانی آنها است و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم ورزید.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به روند اجرایی بیمارستان دیر نیز اشاره کرد وادامه داد: خوشبختانه با تعیین تکلیفی که از طرف مقامات استان و وزارتخانه‌های بهداشت و نفت صورت گرفت در روند تکمیل آن تسریع شد.

وی تصریح کرد:  بحث مالی پروژه بیمارستان دیّر تعیین تکلیف شده و به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر سپرده شده و هم اکنون ابنیه بیمارستان تکمیل‌شده و تأسیسات آن نیز ۸۰ درصد پیشرفت دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از تکمیل کادر درمانی و نیروی انسانی بیمارستان خبر داد و تصریح کرد: ۴۰ نفر نیروی درمانی برای این بیمارستان جذب ‌شده‌اند و در حال حاضر به دلیل عدم تکمیل ساختمان این نیروها در مراکز درمانی شهرستان‌های هم‌جوار فعالیت دارند.

بیژنی در خصوص تجهیزات بیمارستان نیز گفت: دانشگاه علوم پزشکی تجهیزات را از سال گذشته از طریق وزارت بهداشت پیش‌بینی اعتبار کرده بود که خوشبختانه بخشی از آن وارد شهرستان شده و در انبار نگهداری می‌شود و بخش‌های دیگر و تکمیلی نیز در حال ورود به استان و شهرستان است.

-->