پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22091931 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20455617
کد خبر : 114059 تاریخ ثبت : 1395/6/8 17:25 نظرات تایید شده : 0

بخش بردخون فاقد نمایندگی اداره ارشاد

خلیج فارس: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیرگفت : برای استقرار نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در بردخون تلاش می‎کنیم اما فعالیت هنرمندان، حمایت مسئولان و همراهی مردم در این امر ضروری است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ غلامرضا ناقطی پور روز دوشنبه در حاشیه بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از نمایشگاه نقاشی هنرجوان بردخون افزود: بخش بردخون قطب مهم فرهنگی شهرستان دیر و مهد علم و فرهنگ است و شاعران و فرهیختگان برجسته‎ای همواره تحویل جامعه داده است.

وی یادآورشد: با انتقال کتابخانه عمومی به ساختمان جدید، بردخون فضای مناسبی در اختیار دارد که هنرمندان می‎توانند از ظرفیت هنری منطقه سود ببرند و برای اعتلای فرهنگ و هنر حرکت کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر نیز در این بازدید گفت: برپایی این چنین نمایشگاه می تواند در شکوفایی استعدادهای نوجوانان بسیار موثر باشد.

حمیده ماحوزی افزود: هنرمندان شهر بردخون فعالیت خوبی در زمینه فرهنگ و هنر دارند که باید فعالیت خود بیشتر به اداره کل گزارش دهند.

وی با اشاره به نبود نمایندگی ارشاد در بخش بردخون اظهارداشت: در صورتی نماینده در این بخش راه اندازی می شود که هنرمندان با فعالیت بیشتر عملکرد حوزه کاری خود را به استان و مرکز گزارش دهند تا مجوز استقرار نمایندگی اخذ شود.

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر یادآورشد: برپایی نمایشگاه فرهنگی و هنری در پیشبرد اهداف فرهنگی در استان تأثیر زیادی داشته باشد و می تواند یکی از انتظارات مردم فرهنگ دوست را برآورده کند.
 

کلمات کلیدی خبر : دیر نقاشی ارشاد
-->