پویاسامانه

کد خبر : 114007 تاریخ ثبت : 1395/6/8 12:37 نظرات تایید شده : 0

افتتاح ۶۳ کلاس درس جدید در استان

http://media.mehrnews.com/d/2016/08/29/3/2190302.jpgخلیج فارس: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر گفت: در هفته دولت تعداد ۱۳ پروژه در قالب ۶۳ کلاس درس و زیربنای ۱۳ هزار و ۲۰۰ مترمربع با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال افتتاح شده است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ احمد مرادی اظهار داشت: در هفته دولت ۲۰ پروژه شامل فضاهای ورزشی، فرهنگی و آموزشی در قالب ۱۱۹ کلاس درس با زیربنای ۲۳ هزار مترمربع و اعتبار ۲۶ میلیارد ریال افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر گفت: در هفته دولت ۲۰ پروژه شامل فضاهای ورزشی، فرهنگی و آموزشی در قالب ۱۱۹ کلاس درس با زیربنای ۲۳ هزار مترمربع  و اعتبار ۲۶ میلیارد ریال افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

مرادی بیان داشت:  ۱۳ پروژه در قالب ۶۳ کلاس درس و زیربنای ۱۳ هزار و ۲۰۰ مترمربع با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال افتتاح شده است.

وی افزود: تعداد ۷ پروژه در قالب ۵۶ کلاس درس و با زیربنای ۹۸۰۰ مترمربع و با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال در هفته دولت کلنگ‌زنی شده است.

مرادی افزود: در شهرستان جم ۴ مدرسه در قالب ۲۵ کلاس در دست اجراست و ۹۰ درصد مدارس نیز به سیستم گرمایشی برخوردار شدند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر با بیان اینکه تا کنون مدارس غیرصنعتی پازارگاد به نمایندگی از پتروشیمی‌های مستقر منطقه انرژی پارس توانسته است عملیات اجرایی ۲۴ کلاس درس با اعتبار ۷۳ میلیارد ریال شروع کند، افزود: ۱۸ کلاس آن امروز در استان بوشهر افتتاح شد که دبستان دخترانه فاطمه الزهرا(س) شهر جم با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال با حضور استاندار بوشهر افتتاح شد.

-->