پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1627018 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2619381
کد خبر : 113899 تاریخ ثبت : 1395/6/8 00:34 نظرات تایید شده : 3

حاشیه های اختلاف هیات فوتبال و تیم پارس جم

خلیج فارس: رییس هیات فوتبال استان بوشهر گفت : همچون سربازی آماده همکاری خالصانه و تمام قد با تیم فوتبال پارس جم هستم.

به گزارش «خلیج فارس»؛ محمد نجفی در گفتگو با آینه جم در واکنش به برخی نقدهای و گلایه های اخیر سرمربی پارس جم وشبکه های اجتماعی بیان داشت : ایجاد این ذهنیت های منفی توسط برخی، زیبنده نیست و هر گونه کوتاهی در زمینه همکاری با پارس جم را تکذیب می کنم.

وی افزود : موفقیت هر کدام از تیم های فوتبال استان را موفقیت خود می دانم.

نجفی در زمینه ثبت قرارداد سه بازیکن پارس و نرسیدن به بازی حساس روز گذشته نیز اظهار داشت : تا ساعاتی قبل از بازی روز جمعه نیز منتظر حضور مدیران باشگاه پارس جم برای انجام امورات بودم اما حضور نیافتند.

نجفی تصریح کرد: چند بازیکن پارس جم که به تیم های دیگر پیوسته اند هنوز تسویه حساب از هیات فوتبال استان، ثبت نکرده اند و برگ تسویه نگرفته اند.

رییس هیات فوتبال استان بوشهر بیان داشت : انتظار داریم مدیران باشگاه پارس جم قوانین نقل و انتقال بازیکنان را بخوبی رعایت کنند و همکاری کامل با هیات فوتبال استان داشته باشند؛ ما هم هر کاری از دستمان بر آید برای پیشرفت فوتبال جنوب استان و به عشق مردم شریف جم انجام خواهیم داد.

نجفی گفت : برخی اتهامات با شخصیت اینجانب سازگاری ندارد نیاز است مدیریت باشگاه در کنار هیات فوتبال استان و همگام و همدل، برای انجام امورات، همکاری داشته باشند.

رییس هیات فوتبال استان در پاسخ به این اتهام که وی می خواسته فرزند خود بر تیم قالب کند نیز افزود : من دو فرزند فوتبالی دارم که یکی در شاهین و دیگری در ایران جوان، حضور دارند.

نجفی بیان داشت : آقای تارتار سرمربی پارس جم نسبت به وی شناخت ندارد و حضور عوامل از هیات فوتبال در باشگاه پارس جم کذب محض است.

رییس هیات فوتبال استان بوشهر در پایان با بیان اینکه در هر لحظه آماده سربازی تیم فوتبال پارس جم است بیان داشت : دلسوزی من نسبت به فوتبال جم اگر بیشتر از مدیران و مربیان پارس جم نباشد قطعا کمتر هم نیست.

انتقاد تند تارتار از رئیس هیئت فوتبال استان

تارتار سرمربی پارس جم در نشست خبری پایان بازی مقابل خونه به خونه بابل گفت: حرف من با آقای نجفی و هیئت فوتبال استان بوشهر است، چطور ممکن است که رئیس هیئت فوتبال استان سه روز ناپدید می شوند. باید قرارداد سه بازیکن تیم ثبت شود به همین دلیل این سه بازیکن قبل از بازی از لیست تیم خارج کردند و کارت آنها را گرفتند.

من در هر شهری مربی گری کردم برای موفقیت تیم آن شهر تلاش میکردند نماینده هیئت فوتبال آن استان سر تمرین حضور می یافت و قرارداد بازیکنان را ثبت می کردند. موفقیت این تیم موفقیت ورزش استان می باشد. شدیدا گله دارم چرا که امروز به دلیل نبود آقای نجفی سه تا از بازیکنان ما محروم شدند.

مگر موفقیت ورزش شهرستان جم موفقیت ورزش استان نیست؟ مسئولین استانی باید پیگیری کنند

طبق شنیده های خبرنگار تاورتا آقای نجفی درخواستی از تیم پارس جم داشته اند که با آن مخالفت شده است.

تارتار در ادامه ضمن رضایتمندی از بازی و تلاش بازیکنان یادآور شد: از بازیکنانم راضی هستم اما باید سه امتیاز این مسابقه را ازآن خود میکردیم و همچنین در هوادارن فهیم جمی که تیم شهر خودرا حمایت کردند تشکر میکنم