پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3744090 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8884764
کد خبر : 112962 تاریخ ثبت : 1395/5/30 12:55 نظرات تایید شده : 0

راه اندازی سامانه پایش تصویری عسلویه

خلیج فارس:  شهردار عسلویه گفت: برای ایجاد امنیت و جلوگیری از سرقت های و کنترل تصادفات درون شهری با تعامل نهادهای ذیربط سامانه پایش تصویری در شهر عسلویه در هفته دولت امسال راه اندازی می شود.

به گزارش«خلیج فارس»؛ علی ماندگار روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: در اجرای این طرح تمام شهر عسلویه به دوربین مدار بسته تجهیز خواهد شد و کنترل آن در مرکز شهرداری خواهد بود.

وی در ارتباط با پروژه های شهرداری درهفته دولت اظهارداشت: تکمیل مجتمع اداری برای استقرار ادارات مورد نیاز شهرستان است که واحدهای تکمیلی در اختیار ادارات مورد نیاز شهرستان قرار می گیرد تا مردم در هفته دولت شاهد ارائه خدمات سایر ادارات در مرکز شهرستان باشند.

وی ادامه داد: جاده دسترسی به پهلوگیری که مشکل بارانداز داشت و باعث نگرانی مردم شده بود، احداث شده است و درهفته دولت امسال افتتاح خواهد شد.

ماندگار اظهارداشت: همچنین سرویس های بهداشتی در خیابان دولت و در مرکز بازار و آسفالت کوچه ها و معابر به طول 600متر در هفته دولت به بهره برداری می رسد که با بهره برداری از این پروژه ها رضایت مردم کسب خواهد شد.

وی گفت: امسال 120میلیارد ریال اعتبار به این شهرداری اختصاص یافته است که امیدورایم هزینه این میزان اعتبار و بهره برداری پروژه ها عمران شهری در عسلویه توسعه یابد.

-->