پویاسامانه

کد خبر : 111777 تاریخ ثبت : 1395/5/21 21:36 نظرات تایید شده : 0

زور استقلال به پیکان هم نرسید

خلیج فارس: استقلال دومین امتیازش را در لیگ برتر به دست آورد. از هفته چهارم لیگ برتر تیم های استقلال و پیکان به دیدار هم رفتند که دیدار با تساوی 1-1 به پایان رسید. 

 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از عصرایران؛ استقلال در شرایطی پابه این دیدار می گذاشت که به نظر می رسید شدیدا به امتیازاتش نیاز دارد. آبی ها شروع بدی در لیگ برتر داشته اند و پیکان فرصت خوبی برای جبران بود. 
 
با شروع دیدار اما آنچه نمایان شد و ادامه داشت ضعف آبی ها در ساختار دفاعی بود. ضعفی که به خوردن گل منجر شد و بعد آن را جبران کردند. 
 
استقلال در این بازی البته می توانست پیروز باشد چون موقعیت های زیادی داشت و می توانست بازنده باشد چون پیکان هم موقعیت جدی داشت . 
 
دیدار استقلال و پیکان یک مسابقه کم افت و خیز منهای یک ربع پایانی بازی بود که با گل استقلال شرایطی متفاوت پیدا کرد.
 
 استقلال قبل از به ثمر رسیدن تک گل خود در این بازی هیچ موقعیتی را روی دروازه پیکان ایجاد نکرده بود و البته به جز یک گل خورده ممکن بود گل دیگری را هم دریافت کند. 
 
با این حال آنها در دقایق پایانی فشار خوب و امیدوارکننده ای روی دروازه پیکان آوردند وحتی می توانستند به پیروزی برسند که بی دقتی بازیکنانی مثل انصاری و مگویان آنها را از پیروزی محروم کرد. استقلال با این تساوی 2 امتیازی شد و در رده پانزدهم جدول قرار گرفت. 
 
جالب اینکه با وجود کسب نتایج ضعیف، آبی پوشان از تیم پارسال پرسپولیس  در 4 هفته اول یک امتیاز بیشتر دارند.
 
کلمات کلیدی خبر : استقلال
-->