پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9259365 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2510918
کد خبر : 110456 تاریخ ثبت : 1395/5/13 11:48 نظرات تایید شده : 1

وزارت نفت در عسلویه سینما راه‎اندازی می‎کند

خلیج فارس: مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت گفت: با مجوز وزیر نفت سینما درعسلویه استان بوشهر راه اندازی می شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ اکبر نعمت الهی در نشست با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر افزود: شرکتهای نفتی مستقر در منطقه ویژه پارس و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برای اجرای فعالیتهای فرهنگی ویژه کارکنان صنعت نفت و خانواده های آنها وجوامع محلی برنامه ریزی و تعامل کنند.

مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت افزود: تعامل و هم افزایی میان دستگاههای مرتبط با حوزه فرهنگ از عوامل موثر در تعالی فرهنگی جامعه است.

وی ادامه داد: مناطق پیرامونی صنایع نفت از اهمیت بالایی برای این صنعت برخوردار است و ما در صدد هستیم با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی نقش موثری در زمینه ارتباط و تعامل میان خرده فرهنگ ها و فرهنگ محلی ایفا کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر نیز در این نشست با اشاره به حمایت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از فعالیت های فرهنگی در این استان گفت: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس همواره حامی برنامه های فرهنگی و هنری در استان بوشهر بوده و سهم صنعت نفت در این زمینه بسیار موثر است.

حمیده ماحوزی با بیان اینکه سیستم نویت دهی آگهی به نشریات استانی و سراسری در إداره کل فرهنگ و ارشاد استان بوشهر راه اندازی شده است ادامه داد: برخی از معایب سیستم های نوبت دهی آگهی ها در سامانه پیشین در سیستم جدید برطرف شده و با تحقق این امر رضایت اصحاب رسانه فراهم خواهد شد.

رئیس روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس دراین نشست گفت: با تدبیر مدیرعامل این سازمان، برنامه ریزی های لازم برای حمایت و تقویت اهالی فرهنگ و هنر استان صورت گرفته است.

سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مسئولیت ایجاد زیرساخت های اجرای طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی را برعهده دارد.

-->