پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27240275 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23157190
کد خبر : 109976 تاریخ ثبت : 1395/5/10 19:58 نظرات تایید شده : 0

نمایشگاه عفاف و حجاب درعسلویه

خلیج فارس:  نمایشگاه عفاف و حجاب به همت کمیته امداد امام خمینی (ره)عسلویه با هدف تحکیم و تقویت بنیه اعتقادی خانواده های زیر پوشش در مدرسه دخترانه حدیث این شهر گشایش یافت.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) عسلویه روز یکشنبه در حاشیه این آئین به ایرنا گفت: باتوجه به اینکه حجاب موجب سلامت فرد و جامعه می شود توجه به پوشش مناسب موضوعی است که باید توسط مردان و زنان رعایت شود.

سید علی حسینی افزود: در همین راستا یک دوره آموزشی عفاف و حجاب برای مددجویان برگزار و موضوعات مختلفی از قبیل داشتن پوشش صحیح و نحوه برخورد با نامحرم به افراد حاضر در دوره آموزش داده شد.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد در طول سال با برگزاری کارگاه های مختلف در جهت ترویج و تبلیغ سبک زندگی اسلامی و ایرانی در بین خانواده های تحت پوشش تلاش می کند، گفت: حجاب نقش بسزایی در تحکیم بنیان خانواده دارد .

حسینی به توزیع بسته های فرهنگی در بین خانواده های تحت حمایت اشاره کرد و افزود: کمیته امداد به منظور تعمیق باورهای دینی و همچنین تبیین عفاف و حجاب در بین مددجویان فعالیت های فرهنگی متعددی از جمله توزیع بسته های فرهنگی در بین خانواده های تحت پوشش انجام می دهد.

وی یادآورشد: این نمایشگاه تا 30 مرداد با تعداد 100 عکس و پوستر در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دارد.

کلمات کلیدی خبر : عسلویه عفاف و حجاب نمایشگاه
-->