پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1734973 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6881838
کد خبر : 109064 تاریخ ثبت : 1395/5/4 10:09 نظرات تایید شده : 0

برادر اوباما: به ترامپ رای می دهم +عکس

خلیج فارس: مالک اوباما برادر ناتنی باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا ابراز امیدواری کرد که دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان،برنده انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از عصرایران؛  آمریکا، مالک اوباما در مصاحبه ای با روزنامه آمریکایی نیویورک پست ، گفت : او دوست دارد ترامپ برنده انتخابات آتی آمریکا باشد چون صادقانه و از صمیم قلب حرف می زند.برادر ناتنی اوباما: از اوباما نامید شدم به ترامپ رای می دهم

برادر ناتنی بزرگ تر اوباما با اعلام اینکه شعار ترامپ مبنی بر " احیای دوباره قدرت آمریکا" شعار بزرگی است، افزود: می خواهم با ترامپ دیدار کرده و از او اعلام حمایت کنم.

مالک اوباما مصاحبه با نیویورک پست را از روستای زادگاهش " کوگلو " در کنیا انجام داده است، اما به نیویورک پست گفته است در هفته های آتی به مریلند بازخواهد گشت تا در انتخابات آتی ریاست جمهوری به دونالد ترامپ رای دهد.

برادر ناتنی اوباما شهروندی آمریکا را دارد و در مریلند کار می کند.

دونالد ترامپ در صفحه توییتر خود در واکنش به این خبر به اوباما طعنه و کنایه زده است.  
مالک اوباما به لحاظ دیدگاه سیاسی یک دموکرات به حساب می آید اما در مصاحبه اخیر خود گفته است به دلیل  ناامیدی عمیق از مواضع سیاسی دولت برادرش به حمایت از  حزب جمهوریخواه تغییر نظر داده است.

او همچنین عملکرد خانم کلینتون در دوره 4 ساله وزارت امور خارجه آمریکا به ویژه در قضیه لیبی را به شدت مورد انتقاد قرار داد. او معمر قذافی دیکتاتور مخلوع لیبی را دوست خود خواند و گفت : "با خلاص شدن از قذافی وضع لیبی بهتر نشد."

باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا به طور رسمی و علنی از هیلاری کلینتون اعلام حمایت کرده است.

-->