پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1735080 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6881946
کد خبر : 108595 تاریخ ثبت : 1395/4/31 17:33 نظرات تایید شده : 0

نشست چراغ خاموش احمدی‌نژاد و یارانش برای انتخابات +عکس

خلیج فارس: صبح امروز نشست سیاسی-انتخاباتی محمود احمدی‌نژاد و حدود ۱۰۰ نفر از فرمانداران سابق، برخی وزرای دولت نهم و دهم و اطرافیان او در ساختمان بهار که پیش از این حکم تخلیه آن صادر شده بود در سکوت خبری و با تدابیر شدید حفاظتی برگزار شد.
 
به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایران؛  آن گونه که یکی از حاضران به خبرنگار ما گفت احمدی‌نژاد و مشایی سخنرانان اصلی نشست بودند. 
 
 برخلاف اینکه اعلام شده بود گفتمان انقلاب و تبیین موازین رهبری موضوع اصلی است، انتقاد تند از دولت و دعوت از حاضران به آمادگی برای ورود به انتخابات و ارائه طرح و برنامه دو محور اصلی این نشست بوده است. یک منبع آگاه  به «ایران آنلاین» گفت: «عملکرد ضعیف دولت یازدهم محور این جلسه سیاسی بود. این دیدار آنقدر خوب بود که باران رحمت هم باریده است و برای سال آینده خیلی خوشبین هستیم و امیدواریم اتفاقات خوبی بیفتد.»
 
برگزارکنندگان از نزدیک شدن رهگذران به محل این نشست که اتومبیل‌های زیادی در آن پارک شده بود جلوگیری می‌کردند و همین مساله توجه عابران را به خود جلب کرده بود.
 
در حاشیه این میتینگ سیاسی خبرنگار «ایران آنلاین» به دلیل شکایت برگزارکنندگان بازداشت و با همکاری ناجا به سرعت آزاد شد. 
 
این نشست ساعت ۱۰ صبح آغاز شد و ساعت ۲ عصر به صرف نهار پایان یافت
 
 
 
کلمات کلیدی خبر : احمدی‌نژاد نشست انتخابات
-->