پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23988733 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1051479
کد خبر : 107920 تاریخ ثبت : 1395/4/27 15:19 نظرات تایید شده : 0

برگزاری نمایشگاه نقاشی عفاف و حجاب در کاکی

خلیج فارس: سرپرست نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش کاکی گفت: استفاده از هنر برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تاثیرگذار و ماندگار خواهد شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ ابوذر بهرامی روز یکشنبه در آیین افتتاح نمایشگاه و برگزاری مسابقه نقاشی ویژه عفاف و حجاب در فرهنگسرای شهرکاکی افزود: رعایت عفاف و حجاب در جامعه امری بسیار مهم و ضروری است و همه برای ترویج آن باید تلاش کنند.

وی اضافه کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه تبیین سبک زندگی، اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب اسلامی و حفظ ارزش های اسلامی است که مهمترین وظیفه ای است که باید به آن توجه شود.

بهرامی ادامه داد: موضوع عفاف و حجاب از دغدغه های مقام معظم رهبریاست و همواره با عناوین مختلف از جمله ' تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی و جنگ نرم' نسبت به این موضوع هشدار داده است و بویژه قشر جوان را از این آگاه موضوع کرده اند.

وی بیان کرد: این نمایشگاه شامل 50 پوستر حاوی سخنان علماء، مراجع دینی و شخصیت های بزرگ تاریخ در مورد اهمیت حفظ عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر در سطوح جامعه است که به مدت یک هفته در فرهنگسرای کاکی دایر است.

بهرامی به برپایی مسابقه نقاشی با موضوع عفاف و حجاب در این فرهنگسرا اشاره کرد و افزود: این مسابقه با هدف مقابله با آسیب های اجتماعی و آشنایی کودکان با حجاب و عفاف برگزار شد.

وی افزود: با برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری با موضوع عفاف و حجاب میان کودکان آسیب های اجتماعی بیشتر معرفی می شود تا از این طریق بتوانیم بهتر با آسیب های اجتماعی مبارزه کنیم.

بهرامی اضافه کرد: در این مسابقه هنری ٧٨ نفر دانش آموز دختر بخش کاکی شرکت کردند که در پایان به تمامی شرکت کنندگان هدایایی اهدا شد.

-->