پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22004690 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20368501
کد خبر : 107778 تاریخ ثبت : 1395/4/26 20:51 نظرات تایید شده : 27
نگاهی به یک رویداد؛

طارمی خبرسازترین بازگشت به پرسپولیس را رقم زد+ واکنش‎ها

طارمی: از خدا فرصت خواستم تا همه چیز جبران شود/ طاهری: قطعا در فصل جدید طارمی بازی می‌کند/ برانکو: به خاطر هواداران گذشت کردیم

خلیج فارس: مهدی طارمی آقای گل فصل گذشته لیگ برتر سرانجام به جمع پرسپولیسی ها بازگشت تا یکی از خبرسازترین بازگشت ها را به تیم مطرح پایتخت رقم بزند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مهاجم بوشهری که سه هفته پیش در انتقالی جنجالی به ریزه اسپور ترکیه رفته بود از 3 روز پیش ساز جدایی از این تیم ترک را کوک کرد و در شرایطی که به نظر می رسید مشکلات بزرگی با ترک ها پیدا کند، امروز باشگاه پرسپولیس خبر از عقد قرارداد مجدد با وی داد.

این خبر عجیب به منزله پایان تحرک پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات است چرا که فهرست 18 نفره این تیم کامل شده است.

تصویری از بازگشت طارمی به تهران

در خبری که سایت رسمی پرسپولیس منتشر کرده اشاره ای به مسائل بین طارمی و ریزه اسپور نشده است. در این خبر چنین آمده: « با توجه به توافق‌ها در گذشته بین باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس و مهدی طارمی و تعهداتی که از این ناحیه برای دو طرف وجود دارد، اقدامات لازم از سوی باشگاه صورت گرفت و بر همین اساس، زمینه بازگشت آقای گل فصل گذشته رقابت‌های لیگ فراهم شده است.

بر این اساس با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده، مهدی طارمی در بازگشت به تهران طی روزهای آتی، در تمرینات سرخپوشان حضور پیدا خواهد کرد. در این ارتباط شایان ذکر است؛ باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی در فروردین ماه و در جریان برگزاری رقابت‌های لیگ برتر توافق‌هایی برای ادامه همکاری و تمدید قرار با یکدیگر داشتند.»

طارمی: آماده مواجهه با هر سختی هستم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای بازگشت به پرسپولیس و جبران آنچه روی داد، هر سختی و مشکلی را به جان می‌خرم و از خدا می‌خواهم فرصت باشد تا این حوادث با اتفاقات خوبی که برای پرسپولیس رقم می‌خورد فراموش شود.

مهدی طارمی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: بی‌صبرانه منتظر لحظه‌ای هستم که بار دیگر با پیراهن پرسپولیس و در کنار همبازیانم و دوستانم تمرین کنم و برای شروع فصل جدید آماده شوم. حال که باشگاه شرایط بازگشت مرا فراهم آورده است، از این بابت متشکرم و دنیایی از انگیزه‌ام تا آنچه اتفاق افتاد را جبران کنم.

وی ادامه داد: در این مدت اتفاقات بسیاری یکی پس از دیگری روی داد که برای من سخت و دشوار بود. در این میان ناراحتی هواداران بیشتر به این مساله دامن زد تا مصمم به بازگشت باشم. برای اینکه به پرسپولیس برگردم خودم را برای مواجهه با هر سختی و دشواری آماده کرده‌ام. احساسی که نسبت به این بازگشت دارم قوی‌تر از آن است که با عباراتی چون «خوشحالی» قابل توصیف باشد. از مدیریت باشگاه و دوستانی که کمک کردند تا بار دیگر با پرسپولیس باشم نیز تشکر می‌کنم.

بهترین گلزن لیگ ایران خاطرنشان کرد: در این مدت بسیاری هواداران اخبار مربوط به بازگشت من را دنبال می‌کردند که از ابراز محبت‌های آنها ممنونم. همچنین احساسات گروه دیگر هواداران را درک می‌کنم و فقط از خدا می‌خواهم این فرصت را داشته باشم تا شرایطی پیش آید که در آینده همه این حوادث را با اتفاقات خوبی که برای پرسپولیس رقم می‌زنیم فراموش کنیم.

طاهری: طارمی قطعا در فصل جدید بازی می‌کند

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت حضور مهدی طارمی در پرسپولیس توضیحاتی ارائه کرد.

علی‌اکبر طاهری در گفتگو با شبکه خبر گفت: اینکه گفته شده دوستان نزدیک مهدی طارمی موجب برگشت او شدند اصلا درست نیست؛ طارمی از فصل گذشته با ما تفاهم و توافقاتی برای فصل جدید داشت؛ قبل از دربی دور برگشت نیز مذاکراتی برای تمدید قرارداد با طارمی داشتیم و تفاهم کرده بودیم که در مسابقه با گسترش فولاد در تبریز هم مذاکرات خاصی انجام شد.

او ادامه داد: طارمی پس از رفتن به ریزه اسپور اعلام کرد کارش درست نبوده است؛ همچنین عدم حضورش در باشگاه پرسپولیس و رفتنش به ترکیه متاسفانه خیلی هم جالب نبود و هواداران را ناراحت کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه مسائل حقوقی در مورد بازگشت طارمی به این تیم انجام شده است، اظهار کرد: با توجه به اینکه قرارداد قبلی طارمی در پایان فصل 95-94 خاتمه پیدا می‌کرد لازم بود برای تمدید آن در فصل جدید با شرایط دیگری قرارداد ببندیم که توافقاتی هم با این بازیکن انجام شده بود تا این کار انجام شود و نوشته‌ای هم با یکدیگر داشتیم اما بنا بر دلایلی علاقه‌مند بود فوتبالش را در تیم‌های اروپایی و غیر ایرانی ادامه دهد و به همین دلیل آن اتفاقات صورت گرفت.

طاهری گفت: روز آخر نیز ما مذاکراتی با طارمی داشتیم ولی متاسفانه انتقال او به تیم ریزه اسپور انجام شد؛ وقتی این بازیکن به ترکیه رفت به جد دنبال آن بودیم توافقات و تفاهم‌نامه‌هایی که داشتیم پابرجا بماند و حتی به او گفتیم موافق این اتفاق نیستیم ولی از سوی دیگر نمی‌خواستیم مشکلی ایجاد کنیم چون بالاخره طارمی بازیکن پرسپولیس بوده و برای این تیم زحمت کشیده است و از طرف دیگر بازیکن تیم ملی بوده و آینده‌دار است؛ باید حفظ حرمتش انجام می‌شد تا برای مملکت هم بماند.

او خاطرنشان کرد: مذاکراتی با طارمی صورت گرفته بود که خدا را شکر امروز کار آن نهایی شد تا فردا در تمرینات حضور یابد؛ کار بازگشت طارمی به پرسپولیس انجام شده و ان‌شاالله او از فردا به تمرینات اضافه می‌شود؛ قطعا طارمی در فصل جدید با پیراهن پرسپولیس به میدان خواهد رفت و امیدواریم بتوانیم با بازی‌ها و رفتارهای خوبش دل هواداران را شاد کنیم.

او درمورد موضع‌گیری کاشانی عضور هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از بازگشت طارمی گفت: پرسپولیس، باشگاه بزرگی است و بر همین اساس افراد باید به این درک و تفهیم موضوع برسند که این باشگاه نه تنها جایگاه خود را در بین هواداران دارد، بلکه جایگاه ارزشی داشته است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس یادآور شد: بعضی وقت‌ها بازیکنان در شرایط خاصی قرار می‌گیرند؛ متاسفانه از قبل هم فرهنگ‌سازی نکردیم و شاید آنها دچار هیجانات و احساسات مقطعی می‌شوند که لازم است ما این مسائل را مدیریت، نگهداری و آموزش دهیم تا مسائلی که باید در گذشته انجام می‌شد صورت گیرد تا بتوانند به نحو احسن در میادین ورزشی حضور یافته و ارزش‌ها را قدردان باشند.

برانکو: به خاطر هواداران گذشت کردیم

سرمربی پرسپولیس اعلام کرد بخاطر علاقه هواداران پرسپولیس به آقای گل فصل گذشته او را بخشیده است.

برانکو ایوانکوویچ که اعلام کرده بود برای طارمی جایی ندارد در مصاحبه ای تازه اعلام کرده: به خاطر هواداران پرسپولیس گذشت کردیم. او از کاری که کرده پشیمان شده و ما هم قراردادی با او امضا کردیم که اذیت های هواداران در این مدت جبران شود.

برانکو همچنین گفت: طارمی تنها یک امضا با حضور در پرسپولیس فاصله دارد و از فردا در تمرین این تیم حضور خواهد یافت.

شعر بیرانوند پس از بازگشت طارمی

علیرضا بیرانوند که امسال به پرسپولیس پیوسته مثل دیگر بازیکنان این تیم به مهدی طارمی و حضور دوباره‌اش در جمع سرخ پوشان تبریک گفت.

او در پیام خود که نسبت به دیگران تنوع هم به خرج داده برای طارمی نوشته است:
«بوی گل آورد نسیم صبا/ بلبل بی‌دل ننشیند خموش

داداش بازگشتت را به ارتش سرخ تبریک میگم»

مسلمان: دل طارمی از اول با پرسپولیس بود

محسن مسلمان جزء نفراتی بود که وقتی انتقادات زیادی به طارمی و رضائیان برای رفتنشان به ریزه اسپور ترکیه شد از آنها حمایت کرد و از تماشاگران پرسپولیس خواست به جای ناراحتی و واکنش به این موضوع، از آنها حمایت کنند.

اکنون که طارمی تصمیمش را تغییر داده و به پرسپولیس بازگشته است، هافیک این تیم مجددا پیامی منتشر کرد و در آن نوشت: «داداش مهدی طارمی برگشت به تیم محبوبش چون از اول دلش اینجا بوده و هست، تبریک به همه هوادارا و مدیریت باشگاه، ان‌شاالله آقای گلی دوباره تو ایران و آسیا»

میناوند: از طارمی حمایت می‌کنم

مهرداد میناوند که جزء منتقدین طارمی به دلیل نحوه رفتنش به ریزه اسپور ترکیه بود، اکنون با بازگشت آقای گل پرسپولیس مجددا از او حمایت کرد و در پیام خود نوشت:

«مهدی طارمی برگشت، این مهم‌ترین خبر عصر امروز بود. با اینکه همه ما با نحوه رفتن مهدی از پرسپولیس مشکل داشتیم و آزرده خاطر شده بودیم اما هیچ‌وقت هم خاطرات خوبی که برای ما ساخته بود را هم فراموش نکرده بودیم. مهدی خیلی زود به اشتباهش اعتراف کرد و غیر حرفه‌ای بودن کارش را صادقانه پذیرفت. و امروز هم به تیم خودش بازگشت. شاید همه تا حدودی از مهدی طارمی دلخور باشید اما باید حالا با تمام وجود از وی حمایت کنید، از یاد نبرید که خیلی‌ها قصد تفرقه‌اندازی دارند پس هوشیار باشید.

مهدی طارمی عزیز من از شیوه رفتن تو دلگیر شدم اما حالا که با پذیرفتن اشتباهت به پرسپولیس برگشتی از تو حمایت خواهم کرد، ضمنا فراموش نکرده‌ام که فصل پیش گلت را به من تقدیم کردی.
به امید موفقیت تو و پرسپولیس عزیزتر از جانم»

حمایت علی کریمی از بازگشت طارمی

علی کریمی هم در صفحه شخصی اش در اینستاگرام به بازگشت طارمی اینچنین واکنش نشان داد:

طارمی آماده پذیرش محرومیت

این هم تصویری از پیام ردوبدل شده در واتس آپ میان طارمی و عبدالصمد ابراهیمی مدیر گناوه ای برنامه های مهاجم پرسپولیس در ایران

پیام بوشهری ماهینی به طارمی

حسین ماهینی که این فصل از ملوان به پرسپولیس بازگشته هم در صفحه شخصی اش اینگونه از همشهری خود استقبال کرد

 

رضاییان: من نقش کوچکی داشتم

رامین رضائیان که با فسخ قراردادش با پرسپولیس همراه طارمی به ترکیه رفت، طی روزهای اخیر با انتشار سربسته مطلبی در اینستاگرامش، زمزمه بازگشت طارمی به ایران را سر زبان انداخت و اکنون معتقد است که در این خصوص نقش داشته است.

در این زمینه

رمزگشایی از علت بازگشت احتمالی طارمی به پرسپولیس!
طارمی: پیراهنم آبی، اما قلبم قرمز است
وکیل طارمی ناگفته‌ها را بیان کرد/ خداداد گفت حاجی بگذار این جوان به زندگی‌اش برسد
سقوط آزاد طارمی و چند نکته
هواداران طارمی را تهدید کردند!/ کی روش عامل جدایی بازیکن بوشهری از پرسپولیس/ اظهارنظر برانکو+تصاویر

 

کلمات کلیدی خبر : پرسپولیس طارمی
-->