پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21811972 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20176075
کد خبر : 106453 تاریخ ثبت : 1395/4/17 00:07 نظرات تایید شده : 0

استقبال توکلی از بیانیه روحانی

خلیج فارس: نماینده پیشین تهران در مجلس شورای اسلامی از بیانیه روحانی درباره حقوق‌های غیرمتعارف استقبال کرد و آن را عیدی رییس‌جمهور به مردم دانست.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ در یادداشت تلگرامی احمد توکلی آمده است؛

پدیده  مبارک حساسّیت مردم شریف و رسانه های آزاده در برابر دست اندازی همراه با بی آزرمی تعدادی از مقامات و مدیران حکومتی دارد خوش فرجام می شود. بستر ماه رمضان و شبهای قدرکه شبهای شهادت شهید عدالت است به حساسیت مردم نسبت به این خیانت افزود وبه قدرت اراده مردم تجلی تازه ای داد.همه اینها را باید شاکر بود.

در این میان مهمترین پرسش از نحوه برخورد دولت با این امر نامیمون بود. دولت در مجموع تا الان موفق بوده است. به ویژه بیانیه رئیس جمهور محترم نکات مثبت و امیدآفرین زیادی دارد. در حدّی که من می توانم آن را عیدی روز فطر رئیس جمهور به مردم بنامم. به جنبه هایی از آن اشاره می کنم:

1- خطر این قبیل رفتارهای آزمندانه را برای خدشه دار کردن رابطه ی ملّت و حاکمیت حتّی وقتی همه گیر نیست به درستی تأکید کرده است.

2- استقبال از حساسیت مردم و رسانه ها و دفاع از شفاف سازی.

3- الزا م همه مدیران و مسوولان قوای سه گانه به شفاف سازی همه تصمیمات

4- موظف کردن همه دستگاهها به شفاف سازی "تمام حقوق و مزایای دریافتی کلیه مقامات کشوری و لشگری"و تعیین حداکثر و حداقل و تخلف شناختن تجاوز از این حدود.

5- اعلام تصمیم برای ساماندهی "نظام شفافیت اطلاعات "تا مردم که ولی نعمتند از امور آگاه باشند و با نصیحت به مسوولان سلامت واستحکام نظام را تضمین کنند.

6- هر گونه افزایش دریافتی جز با تصویب شورای حقوق و دستمزد ممنوع است.

7- تصمیم به تقدیم لایحه ای که مشکلات قانونی موجود را برطرف سازد.

 

کلمات کلیدی خبر : توکلی روحانی بیانیه
-->