پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2174240 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3165646
کد خبر : 106435 تاریخ ثبت : 1395/4/16 16:31 نظرات تایید شده : 2

معاون استاندار: چرخه‌ دریافت تسهیلات سرمایه‌گذاری طولانیست

خلیج فارس: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی گفت: چرخه‌ اداری دراستعلام، صدور مجوز و دریافت تسهیلات برای سرمایه‌گذاری طولانی است و سرمایه گذار را کم رغبت می کند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر؛ سعید زرین‌فر در نشست نخستین جلسه 'پنجره واحد سرمایه‌گذاری' استان بوشهر افزود: استان بوشهر دارای ظرفیت های فراوان در بخش اقتصاد است که پنجره واحد سرمایه گذاری شتاب دهنده امور سرمایه گذاران است.

وی اظهارکرد:با توجه به نام‌گذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبری، ظرفیت‌های استان درحوزه اقتصاد و سرمایه‌گذاری دارای اهمیت بوده و باید برای معرفی این ظرفیت ها تلاش بیشتری شود.

زرین فر گفت:دستگاه‌های مرتبط فعالیت های کاری به صورت تکی و بخشی‌نگری را کنار بگذارند.

وی اضافه کرد: امسال 15 نشست موثر و فشرده برای رفع موانع تولید در استان برگزار شد که تاکنون پرونده‌ درخواست 296 واحد متقاضی برای دریافت تسهیلات بررسی و حدود 90 واحد به بانک‌ها برای دریافت تسهیلات ارجاع داده شده است.

زرین فر ادامه داد:به بانک ها فرصت یک‌ماهه‌ برای رسیدگی و پرداخت تسهیلات داده می شود ولی حتی الامکان زودتر از یک ماه این درخواست‌ها را رسیدگی کنند.

وی راه‌اندازی پنجره واحد سرمایه‌گذاری در راستای تحقق شعار امسال رابرای رفع موانع تولید و کمک به بخش سرمایه‌گذاری در استان مطلوب برشمرد و گفت: تحقق و ورود عملی به حوزه سرمایه گذاری برای رفع موانع این بخش ضرورت دارد.

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر هم گفت: پنجره واحد سرمایه گذاری در تسریع و تسهیل امور مربوطه به این فعالان بخش اقتصاد استان موثر است.

محمدجواد بیات افزود: وظایف نمایندگان پنجره واحد سرمایه گذاری استان مشورت دادن در حوزه‌های متفاوت سرمایه گذاری به مراجعه کنندگان، معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری هربخش و پیگیری اخذ مجوزها و استعلام های مورد نیاز سرمایه گذاران است.