پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21502102 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19866656
کد خبر : 105787 تاریخ ثبت : 1395/4/13 09:14 نظرات تایید شده : 1

از وعده‌های اینستاگرامی تا قرارهای سفره‌خانه‌ای مدعی هواداری سرخ‌پوشان

از وعده‌های اینستاگرامی و قرارهای سفره‌خانه‌ای مدعی هواداری سرخ‌پوشانخلیج فارس: جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس و پیوستنش به ریزه اسپور در این روزها حسابی هواداران این تیم را عصبانی کرده است و در این بین به نظر می‌رسد نقش فردی که خود را هوادار خطاب می‌کند بیشتر از هرکس دیگری است. این فرد کسی نیست جز حسین هدایتی، کسی که در طول سال‌های گذشته تمام تلاش خود را کرده است که در سطح اول فوتبال حضور داشته باشد و البته سعی می‌کند نام خود را به عنوان هوادار باشگاه بین تماشاگران سرخ‌پوشان معرفی کند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از نسیم؛ البته حسین هدایتی در زمان حضورش در فوتبال موجب شد تیم‌های استیل آذین، گهر دورود و ملوان نه تنها موفق نباشند بلکه در بدترین شرایط خودشان باشند و نتیجه آنها هم کاملا مشخص است. تجربه‌های حضور وی در این تیم‌ها معیاری بوده است که باعث شده وزارت ورزش روی خوشی به وی نداشته باشد. هرچند که خود وی در تلاش است تا با کمک‌هایی که در قالب یک هوادار ساده به باشگاه پرسپولیس می‌کند، دوباره خود را به وزارت ورزش نزدیک کرده و خود را به عنوان یکی از کاندیداهای پست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس معرفی کند ولی تاکنون این آرزوی وی محقق نشده و وزارت ورزش هم اصلا تمایلی ندارد تا از تجربیات ضعیف مدیریتی وی استفاده کند.

به گفته یکی از نزدیکان هدایتی به طارمی پیغام داده شده بود که هدایتی حاضر است برای تمدید قرارداد 2 ساله این بازیکن با پرسپولیس 4 میلیارد و 400 میلیون تومان بدهد اما زمانی که این مهاجم به باشگاه مراجعه کرده بود به او گفتند که تنها 200 میلیون تومان می‌توانند به عنوان پیش پرداخت به این بازیکن پرداخت کنند.

هدایتی که صلاحیتش برای خرید باشگاه‌های پرسپولیس و نفت تهران رد شده بود سخت در تلاش است تا بتواند با معرفی خود به عنوان هوادار پرسپولیس، تا حدودی اعتبار از دست رفته خود را دوباره بدست بیاورد. ولی بازهم نتوانست با وعده‌های خود دل هواداران پرسپولیس را شاد کند و خیلی‌ها رفتن طارمی از پرسپولیس را تقصیر وی می‌دانند. وعده‌های اینستاگرامی و قرارهای سفره‌خانه‌ای نتوانست باعث ماندن طارمی در بین سرخ‌پوشان شود و باید دید واکنش طرفداران سرخ‌پوش به این هوادار ساده باشگاه پرسپولیس چه خواهد بود.
-->