پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27502363 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23418585
کد خبر : 104375 تاریخ ثبت : 1395/4/2 09:08 نظرات تایید شده : 0

همایش آشنایی با آسیبهای اجتماعی در دیر برگزار شد

خلیج فارس: همایش آشنایی والدین دانش آموزان با آسیبهای اجتماعی روز سه شنبه در مرکز فرهنگی شهید دستغیب شهر دیر استان بوشهر برگزارشد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ دراین همایش، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان دیرگفت :خانواده به عنوان اولین نهاد روابط در میان اجتماع است و از این ‌رو مدیریت و شکل ‌دهی چارچوب ‌های اخلاقی، رابطه‌ای، مذهبی و غیره از این نهاد آغاز می‌شود.

اسماعیل مختارزاده افزود: این همایش با هدف آگاه‌سازی والدین از تهدیدهای اجتماعی و آسیب‌های آن و توجیه رفتار با فرزندان برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی برگزار شده است.

وی اضافه کرد: توجیه و آگاهی والدین درعرصه فرصت‌ها و تهدیدهای اجتماعی می‌تواند گامی در کاهش معضلات اجتماعی باشد.

فرمانده نیروی انتظامی دیر گفت: مبارزه با مواد مخدر و روان گردان ها نیازمند عزم و اراده ملی و آگاهی بخشی به افراد جامعه است.

سرهنگ حمید حمیدی نسب با بیان اینکه مؤثرترین ابزار برای پیشگیری، آموزش و آگاه سازی است افزود: پیشگیری بهتر از درمان است، زیرا کم هزینه و پرفایده است.

وی اضافه کرد: به منظور مقابله با آسیب های اجتماعی مشارکت جدی و مسئولانه خانواده ها برای خود مراقبتی ضرورت دارد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دیر افزود: والدین نیز نقش کلیدی در آگاهی رسانی به فرزندان خود برعهده دارند اما با توجه به پیچیدگی و انواع موادمخدر، این قشر نیز باید آموزشهای لازم را فرا گیرند.

 

-->