پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1320330 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2313784
کد خبر : 103711 تاریخ ثبت : 1395/3/28 10:39 نظرات تایید شده : 0

تصویب 62 میلیارد تسهیلات برای 42 واحد تولیدی استان

خلیج فارس: استاندار بوشهر گفت: تاکنون مشکلات ۴۲ واحد تولیدی در این استان بررسی و برای حل مشکلات آنها ۶۲ میلیارد تومان تصویب شده و این تسهیلات در اختیارشان قرار می‌گیرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت بوشهر؛ مصطفی سالاری در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر گفت: عزم و اراده مسئولان و دستگاه‌های اجرایی برای افزایش میزان تولید و بهبود فضای کسب و کار در استان جدی است.

وی ضمن اشاره به تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان اظهار داشت: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی در بازدید از واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی با هدف رفع مشکلات در محل و اقدام سریع نسبت به تصمیم گیری و عملیاتی کردن مولفه‌های ستاد اقتصاد مقاومتی  راه حل‌های متناسب با شرایط را ارائه می‌کنند.

وی افزود: با اعطای تسهیلات سرمایه در گردش به واحد‌های تولیدی که مشکل مالی و نقدینگی دارند در ایجاد  حیات دوباره و یا بالا بردن میزان تولید و ایجاد اشتغال همکاری می‌شود.

استاندار به مشکلات برخی واحدهای صنعتی اشاره کرد و گفت: بعضی از واحدهای صنعتی مشکل سرمایه در گردش دارند و برخی دیگر نیز باید خط تولید را  نوسازی و تکنولوژی تولید محصولشان را بروز رسانی کنند و بعضی نیز در تأمین مواد اولیه و بازار مشکل دارند، این موارد را با تصمیم جمعی در ستاد تسهیل و ستاد اقتصاد مقاومتی با همکاری هم رفع می‌شود.

سالاری خاطر نشان کرد: تاکنون 190 واحد تولیدی متقاضی تسهیلات در سامانه بهین یاب ثبت نام نموده اند که مشکلات 42 واحد تولیدی رسیدگی شده و 62 میلیارد تومان تصویب شده و تسهیلات در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

وی از معرفی این واحدها به بانکهای عامل جهت اخذ تسهیلات سرمایه در گردش خبر داد و تأکید کرد: این روند را تا رفع موانع تولید و مشکلات سایر واحدهای تولیدی استان که متقاضی تسهیلات هستند، ادامه می‌دهیم.

استاندار بوشهر گفت: با تلاش همگانی در ماه‌های آینده در حوزه صنعت استان شاهد رفع مشکلات واحدهای تولیدی و افزایش ظرفیت اشتغال این واحدها خواهیم بود.