پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24284267 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1346011
کد خبر : 100829 تاریخ ثبت : 1395/3/9 13:01 نظرات تایید شده : 0

سه میلیارد برای دیوارسازی شهر زلزله‌زده شنبه

خلیج فارس: رئیس بنیاد مسکن شهرستان دشتی گفت: تاکنون بالغ بر سه میلیارد برای ساماندهی و دیوار سازی شهر زلزله زده شنبه اختصاص یافته است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سید اصغر صالحی در جمع مسئولان شهرستان دشتی با بیان اینکه بعد از زلزله دلخراش شهر شنبه اقدامات خوبی در سطح بخش صورت گرفت.

وی افزود: بعد از اتمام منازل مسکونی در مناطق زلزله زده توسط بنیاد مسکن ساخت دیوار منازل همواره یکی از دغدغه‌های اصلی ساکنین آنجا بوده است.

صالحی بیان کرد: در همین راستا با پیگیری‌های صورت گرفته برای ساخت دیوار شهر زلزله زده شنبه ۱۰ میلیون ریال به صورت بلاعوض پرداخت خواهد شد.

وی اضافه کرد: تاکنون برای ۳۰۵ نفر مبلغ ۳۰۵ میلیون تومان به حساب آنها برای ساماندهی و دیوار سازی شهر شنبه واریز شده است.

صالحی خاطر نشان کرد: افراد باید ضوابط شهری، عقب نشینی و تائیدیه شهرداری و بخشداری داشته باشند و در پایان نیز توسط کارشناسان این اداره بازدید و در سیکل پرداخت قرار خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه افراد تا ۲۵ اردبیشهت ۹۵ فرصت تکمیل فرم را داشتند، ادامه داد: هم اکنون نیز ۱۷۰ نفر در لیست پرداخت قرار دارند.

صالحی گفت: فعلا این اعتبار برای شهر شنبه است و در صورت تامین اعتبار برای روستاهایی که بیشترین خسارت داشتند پرداخت می شود.

منبع: فارس

 

 

کلمات کلیدی خبر : بخش شنبه بنیاد مسکن
-->