پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3974123 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9113955
کد خبر : 100282 تاریخ ثبت : 1395/3/5 16:44 نظرات تایید شده : 0

خدمات بهزیستی به 2 هزار معلول دیری

خبرگزاری فارس: ارائه خدمات بهزیستی به 2 هزار معلول شهرستان دیرخلیج فارس: رئیس بهزیستی شهرستان دیر گفت: خدمات کمک هزینه ایاب و ذهاب، درمان، لوازم ضروری زندگی و مناسب‌سازی به 2 هزار معلول در شهرستان دیر توسط اداره بهزیستی ارائه می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فارس؛ محمد کرمی ظهر امروز در نشست مناسب‌سازی محیط شهری ویژه جانبازان و معلولان دیری اظهار داشت: شهرداری‌ها، بخشداری‌ها و دهیاران در صدور پروانه ساخت اماکن عمومی ضوابط و دستورالعمل‌ها برای رعایت طرح مناسب‌سازی، آنها به شکل کامل اجرا کنند.

وی افزود: خدمات کمک‌هزینه ایاب و ذهاب، درمان، لوازم ضروری زندگی و مناسب‌سازی به 2 هزار معلول در شهرستان دیر توسط اداره بهزیستی ارائه می‌شود.

کرمی با بیان اینکه باید برنامه‌های فرهنگی و ورزشی برای سالمندان ارائه داد تا روحیه نشاط و سرزندگی در سالمندان تقویت شود، گفت: مردان از کار افتاده، زنان مطلقه، معلولان جسمی، حرکتی و ذهنی، نابینایان و کم‌بینایان و زنان سرپرست خانوار از جمله گروه‌های هدف بهزیستی در شهرستان هستند.

فرماندار شهرستان دیر نیز گفت: حمایت از معلولان و جانبازان و خدمت‌رسانی به آنها وظیفه دینی و انسانی است.

حمزه اعتماد با بیان اینکه سوم خرداد روز مقاومت و ایثار رزمندگان است، افزود: رزمندگان با جان‌فشانی و ایثار در مقابل دشمنان به پیروزی رسیدند و همه ما قدردان آنها هستیم و برای حفظ و حراست از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی همه باید تلاش کنیم.

اعتماد اظهار داشت: آنچه باعث پیروزی رزمندگان اسلام در فتح خرمشهر شد ایمان به مکتب و عشق و علاقه به میهن اسلامی و تبعیت از فرامین رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) بوده است.

وی، ایجاد آسایش و آرامش برای جانبازان و معلولان در راستای استحکام خانواده و حضور فعال آنها در سطح جامعه را ضروری برشمرد و خاطرنشان کرد: هریک از دستگاه‌ها باید خود را مسؤول مناسب‌سازی محیط کاری خود بدانند.

فرماندار شهرستان دیر با تأکید بر اهمیت مناسب‌سازی اماکن و معابر برای استفاده معلولان در سطح شهرستان، گفت: مناسب‌سازی اماکن و معابر حق طبیعی همه معلولان، کودکان و سالمندان است.

اعتماد اظهار داشت: همه آحاد جامعه باید قادر باشند آزادانه و بدون خطر در محیط پیرامون خود اعم از ساختمان‌ها و اماکن عمومی و معابر شهری تردد کنند و از تمام حقوق اجتماعی خود برخوردار شوند.

-->