پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/02/02 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 408061 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 15124493
آخرین خبرها از انتخاب شهردار و رییس شورای شهر بوشهر/ منطقه آزاد در دستورکار این هفته مجلس/ انتصاب و تغییر دو مدیرکل شنیدنی‎‏های هفتگی «خلیج‌فارس»؛ آخرین خبرها از انتخاب شهردار و رییس شورای شهر بوشهر/ منطقه آزاد در دستورکار این هفته مجلس/ انتصاب و تغییر دو مدیرکل

کشف محموله بزرگ موادمخدر در روستای بندرگاه بوشهر، انتقاد تند نماینده جنوب استان از عملکرد مدیرکل محیط زیست بوشهر، زمزمه استخدام های سفارشی در فرمانداری دیلم و سوال نماینده استان از وزیر ارشاد در دستورکار این هفته صحن مجلس برخی از شنیدنی های هفتگی «خلیج فارس» است.

ساعت کار ادارات استان بوشهر تغییر کرد+ تصویر ابلاغیه از سوی استانداری؛ ساعت کار ادارات استان بوشهر تغییر کرد+ تصویر ابلاغیه خلیج فارس: استانداری بوشهر طی ابلاغیه ای ساعت کار دستگاههای اجرایی تا 15 شهریورماه را تغییر داد.
از آبرو مایه گذاشتن یعنی چه؟! در حاشیه اظهارنظر نماینده دشتستان از آبرو مایه گذاشتن یعنی چه؟! خلیج فارس: با این توصیفات، احتمالا ایشان در پاسخگویی به انتقادات مردمی در کم کاری اش نسبت به انجام وظیفه نمایندگی، کمی پیاز داغ موضوع را زیاد کرده یا در منت گذاری بر سر موکلانش زیاده اغراق کرده است یا خدای نخواسته معنی «از آبرو مایه گذاشتن» را نمی داند و یا شاید هم سر ذوق آمده و خواسته با دو کلمه متجانس آب و آبرو بازی ادبی کند!
کلاهبرد‌‌اران د‌‌ر «د‌‌یوار» کمین نشسته‌اند هشدار به هم‌استانی؛ کلاهبرد‌‌اران د‌‌ر «د‌‌یوار» کمین نشسته‌اند خلیج فارس: معاون پیشگیری از وقوع جرم د‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌گستری هشد‌‌‌‌‌‌‌ار د‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌: به صرف پایین بود‌‌‌‌‌‌‌ن قیمت اجناس د‌‌‌‌‌‌‌ر سایت د‌‌‌‌‌‌‌یوار، فریب برخی افراد‌‌‌‌‌‌‌ سود‌‌‌‌‌‌‌جو و کلاهبرد‌‌‌‌‌‌‌ار را نخورید‌‌‌‌‌‌‌.
گلایه فرماندار گناوه از پارازیت‌ها و قول وزیر ارتباطات در شورای اداری شهرستان مطرح شد گلایه فرماندار گناوه از پارازیت‌ها و قول وزیر ارتباطات خلیج فارس: وزیر ارتباطات تاکید کرد: سلامتی مردم مهم و دغدغه است اما نباید بزرگ نمایی شود و یا از آن به راحتی گذشت بلکه واقعی به آن پرداخت و اگر اثری داشته باشد دین، قانون و مسئولان کشور نسبت به سلامتی مردم بی تفاوت نیستند و پیگیری خواهد شد.
اولین شکست استقلال در شهر طلسم‌ شده+تصاویر اولین شکست استقلال در شهر طلسم‌ شده+تصاویر خلیج فارس: شاگردان تارتار اولین شکست فصل استقلال با شفر را در لیگ هجدهم رقم زدند.
بوشهر رتبه نخست ابتلای سینوزیت دنیا ! متخصص ایمونولوژی و آلرژی مطرح کرد: بوشهر رتبه نخست ابتلای سینوزیت دنیا ! خلیج فارس: به گفته این متخصص حدود 28.4 درصد مردم استان به بیماری سینوزیت مبتلا هستند که براساس مطالعات و آمارها، رتبه نخست دنیا در ابتلا به سینوزیت را دارد.
 ۱۰۵ گروه جهادی در نقاط محروم استان خدمت‌رسانی می‌کنند رییس سازمان بسیج سازندگی بوشهر: ۱۰۵ گروه جهادی در نقاط محروم استان خدمت‌رسانی می‌کنند خلیج فارس: وی با بیان اینکه بسیج سازندگی رقیب دستگاههای اجرایی نیست، تصریح کرد: هدف ما اجرای پروژه های کوچک، زودبازده و عام المنفعه در روستاها و مناطق کم برخوردار با استفاده از ظرفیت اقشار مختلف، دهیاری و شوراها می باشد.
راه‌اندازی "آزمایشگاه تشخیص طبی و ژنتیک" در استان رییس جهاد دانشگاهی بوشهر خبر داد: راه‌اندازی "آزمایشگاه تشخیص طبی و ژنتیک" در استان خلیج فارس: احمدی زاده افزود: این نهاد ضمن جلب اعتماد مسوولان استان، جایگاه ویژه‌ای ایجاد نموده به‌طوری‌که بسیاری از دانشجویان و اساتید دانشگاهی تمایل زیادی برای همکاری با برنامه‌های جهاددانشگاهی استان از خود نشان می‌دهند.
امروز کسانی مدعی معیشت مردم شده‌اند که با بالاترین درآمد نفتی، سخت‌ترین دوران معیشتی را برای مردم رقم زدند مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر: امروز کسانی مدعی معیشت مردم شده‌اند که با بالاترین درآمد نفتی، سخت‌ترین دوران معیشتی را برای مردم رقم زدند خلیج فارس: عادل دهدشتی گفته: امروز رئیس دولتهای نهم و دهم دم از آزادی بیان می زند این درحالی است که در زمان مدیریت خودشان هیچ کسی جرات نداشت ذره ای به شرایط سخت آن دوره معترض شود.
صلاحیت دومین شهردار منتخب بوشهر احراز نشد مرکز استان 8 ماه بدون شهردار صلاحیت دومین شهردار منتخب بوشهر احراز نشد خلیج فارس: شهرداری مرکز استان بوشهر از آبان پارسال و درپی پایان کار میگلی‌نژاد به دلیل بازنشستگی، بصورت سرپرستی اداره می شود.
بازار میگوی بوشهر در محاصره گرانی/ شیلات: امکان دخالت در قیمت‌ها را نداریم! در آستانه پایان صید بازار میگوی بوشهر در محاصره گرانی/ شیلات: امکان دخالت در قیمت‌ها را نداریم! خلیج فارس: لنج ها پس از چند روز از صید برگشته اند، چهره آفتاب سوخته و خسته صیادان و جاشوها حکایت از سختی کار و گرمای فراوان دارد. جنب و جوش در کنار اسکله برای خالی کردن میگو از شناور بیشتر شده و در این بین گروهی در حال چانه زدن برای تعیین قیمت.
راهکاری ساده برای کاهش هدررفت آب قابل توجه مدیران شرکت آب استان؛ راهکاری ساده برای کاهش هدررفت آب خلیج فارس: اگر قرار است مثلاً 10 ساعت آب در شبکه آبرسانی شهر بوشهر باشد، بیش از نیمی از این زمان شبکه بسیار سست است و زمان مفیدی هم برای بهره‌برداری وجود ندارد...
حکایت یک نان سنگک ۴۷ میلیونی بازخوانی پرونده یک زندانی غیرعمد؛ حکایت یک نان سنگک ۴۷ میلیونی خلیج فارس: نانوای ۳۰ ساله بوشهری به دلیل سهل انگاری در چینش فضای کسب و کار به پرداخت دیه‌ای معادل ۴۷ میلیون تومان محکوم شد.
بنزین سوپر در استان بوشهر همچنان کمیاب/ انجمن جایگاهداران: مردم تا آخر مرداد صبر کنند پیگیری یک سوژه؛ بنزین سوپر در استان بوشهر همچنان کمیاب/ انجمن جایگاهداران: مردم تا آخر مرداد صبر کنند خلیج فارس: دقیقا یک ماه پیش، رییس شرکت پخش فرآورده های نفتی بوشهر از تامین بنزین سوپر برای استان خبر داد، اما بررسی های میدانی خلاف این موضوع را نشان می دهد.
تاسف برای محیط زیست! تاسف برای محیط زیست! آقای کلانتری! شما صندلی نخست پردیسان را اشغال کرده اید که بحران عسلویه را حل کنید. اینکه کشور همسایه جنوبی ما - قطر - تاسیساتی به مراتب بزرگ‌تر را در کمترین فاصله از عسلویه مستقر کرده و هیچ یک از بحران‌های عسلویه را هم نیافریده است، چگونه قطر می‌تواند و ما نمی‌توانیم؟!
صیادان بوشهری از بند سعودی‌ها رها شدند+عکس پس از 1.5 سال اسارت؛ صیادان بوشهری از بند سعودی‌ها رها شدند+عکس خلیج فارس: ورود غیرمجاز صیادان بوشهری به آبهای سرزمینی عربستان سعودی به علت آشنا نبودن صیادان به حدود مرزهای آبی دو کشور بارها اتفاق افتاده است.
کمبود معلم، مهمترین مشکل آموزش و پرورش استان بوشهر مدیرکل آموزش و پرورش استان مطرح کرد: کمبود معلم، مهمترین مشکل آموزش و پرورش استان بوشهر اصرار نیروگاه اتمی به غیرانتفاعی شدن یک مرکز آموزشی!/ اراده و عزم کافی برای احیای طرح تقویت تحصیلی دانش آموزان دیده نمی شود/ تنبیه بدنی دانش آموزان ممنوع/ درخواست مدیرکل آموزش و پرورش از خیرین
استقلال تهران حق باشگاه بوشهری را داد پس از کشمکش چندماهه؛ استقلال تهران حق باشگاه بوشهری را داد خلیج فارس: در پی شکایت باشگاه توحید در سال گذشته، کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال رای نهایی را صادر کرد و پس از کشمکش حدود یکسال 52 میلیون تومان به حساب باشگاه بوشهری واریز شد.
تخلف 460 میلیونی چارترکنندگان پرواز در استان بوشهر مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خبر داد: تخلف 460 میلیونی چارترکنندگان پرواز در استان بوشهر خلیج فارس: وی حذف پروازهای چارتری را یکی از راه‌های کاهش تخلفات در عرضه بلیت هواپیما عنوان کرد، کاری که سازمان هواپیمایی آن را شروع کرده و این گونه پروازها را از سه مسیر حذف کرده‌اند.
تخلف 7 مدیر مدرسه بوشهر در انتظار تصمیم گیری یک مسئول در آموزش و پرورش استان مطرح کرد: تخلف 7 مدیر مدرسه بوشهر در انتظار تصمیم گیری خلیج فارس: وی ادامه داد: پارسال یک مورد عزل مدیر مدرسه به علت تخلف در زمان ثبت نام دانش آموزان داشتیم و امسال هم از میان 7 مدیری که پرونده شان در هیات رسیدگی به تخلفات اداری می باشد، احتمالا عزل مدیر داریم.
انفعال نمایندگان مجلس درباره پارس‌جنوبی قابل توجیه نیست نماینده بوشهر در شورای عالی استان‌‌ها: انفعال نمایندگان مجلس درباره پارس‌جنوبی قابل توجیه نیست خلیج فارس: در حالی که جذب نیرو در پارس‌جنوبی برای فارغ التحصیلان استان سخت شده، برخی مدیران بستگان خود را در شرکت‌های تحت پیمان مشغول به کار کرده اند.
 بزرگترین فواره آبی استان در عالیشهر ایجاد می‌شود قایدی، شهردار عالیشهر: بزرگترین فواره آبی استان در عالیشهر ایجاد می‌شود خلیج فارس: قائدی با اشاره به اینکه قاضلاب از مشکلات اصلی عالیشهر است تصریح کرد: ایجاد تاسیسات و شبکه فاضلاب وظیفه شرکت آبفا است که با وجود پیگیری های به عمل آمده، ولی هنوز اعتباری جذب نشده، از این رو شهرداری برنامه ای برای حل مشکل فاضلاب مجتمع های مسکونی دست کم برای 10 سال دارد.
مجتمع‌های بدون پارکینگ، گلوی بوشهر را می‌فشارند در بی‌تفاوتی شهرداری و انفعال دستگاههای نظارتی؛ مجتمع‌های بدون پارکینگ، گلوی بوشهر را می‌فشارند خلیج فارس: اخیراً مجتمعی دارای 50 دفتر تجاری و 50 مغازه در میدان امام (ره) بوشهر در آستانه افتتاح است ولی حتی برای پارک خودروهای صاحبان واحدهای تجاری و اداری خود نیز پارکینگ ندارد و طبق شنیده ها 20 میلیارد ریال بابت این موضوع به شهرداری پرداخت شده است.
بسته تشویقی 40 تا 100 درصدی برای بافت تاریخی بوشهر تصویب شد+جزییات شمشیری، عضو شورای شهر: بسته تشویقی 40 تا 100 درصدی برای بافت تاریخی بوشهر تصویب شد+جزییات خلیج فارس: وی ابراز امیدواری کرد: با استقبال ساکنان بافت تاریخی و سرمایه گذاران از این بسته تشویقی، شاهد تحرک جدی تری در نوسازی و بهسازی این منطقه باشیم.
هیات رئیسه اتاق اصناف بوشهر جوانتر شد هیات رئیسه اتاق اصناف بوشهر جوانتر شد خلیج فارس: با انتخاب هیات رئیسه اتاق اصناف مرکز استان، متوسط سن اعضای هیات رئیسه این اتاق 46 ساله شده و جوان تر گردید.
پربازدیدترین ها
پر بحث ترین ها
آخرین دیدگاه ها
از فردا (دوشنبه ۲۷مرداد ) یعنی چی ؟ اول اینکه فردا میشه یکشنبه و ۲۸ مرداد میشه . اخبار غلط منتشر نکنید اقا
ارسال شده توسط مصطفی در تاریخ 27 مرداد 1397 16:17:43
اگر تمام حرفش خراب باشد تنها جمله‌ی آخرش که نوشته مجلس خواب است کاملا درست و بجاست.
ارسال شده توسط فاریاب در تاریخ 27 مرداد 1397 16:10:17
قابل توجه نمایندگان بوشهر که از حق نفرات بومی دفاع نمیکنند.از نمایندگان خوزرستان در جذب نفرات بومی در یاد بگیرند.
ارسال شده توسط شهروند در تاریخ 27 مرداد 1397 15:33:16
با این اوصاف چرا هنوز مشکل قطعی چند روزه آب برازجان حل نشده؟
ارسال شده توسط سعید در تاریخ 27 مرداد 1397 15:05:12
ايران جوان هيات مديره نداره،كميته فني و انضباطي نداره،سرپرست بزرگي نداره،پول نداره يه تيم محليه.عمو ايران جوان جاي كساي كه مي خوان خدمت كنن ني چند ساله كه اي طوري شده،جاي ادماي كه ميخوان بخورن و بگردن و بخوسن تا چاق و چله بشن همينا ايران جوان به روز سياه نشندن.خرمزي خوش بدبخت كرد.
ارسال شده توسط مطلق در تاریخ 27 مرداد 1397 14:41:58
شورايى كه تا الان نتوسته شهردار انتخاب كنه وهمه باهم مشكل دارن از استاندار محتر درخواست دارم بزودى زود يعنى نفسشون نده و تو فشار قرارشون بده بر انتخاب شهردا يا با جرات منحلش كنه كه دل يه شهر آروم بگيره و خنك بشه تا بيشتر از اين قيافه نگيرن يه شهر راحت كنين خسته شديم ديگه مگه مردم مسخره هستن از رو نميرن
ارسال شده توسط مسعود در تاریخ 27 مرداد 1397 14:33:26
برای خواهر زاده عزیزش که ابرو مایه گذاشتی بی انصافی چرا ؟؟؟؟
ارسال شده توسط احمدی در تاریخ 27 مرداد 1397 14:19:58
عضو شوراى شهر بعد از ٨ ماه دارى عذر خواهى دارى عذرخواهى ميكنى واقعا خجالت داره برا يه استان با شورايى با هم مشكل دارن نكنين آبروى شهر بردين غير بوميها دارن ميخندن شما كه بدتر از دالكى هسيت كه شهردار انتخاب كرد عذر خواهىً چرايعنى چه مردم چى حساب كردين شورش در آوردين فرماندارى و استاندارى سريع منحلش كنن شوراى كه نميتونن با هم كنار بيان برا انتخاب شهردار واى به حال كارهاى ديگه انصافا چه كارهايى تو يك سال انجام دادين چه جورى جلو مردم ظاهر ميشين مردم ايى عذر خواهى نمى پذيرن فكر نان كنين كه خربزه آبه
ارسال شده توسط are در تاریخ 27 مرداد 1397 14:15:07
مرسي مدير جوان توانمند با محبت و مردمي تاكسيراني اقاي فرشچيان
ارسال شده توسط غزاله ش در تاریخ 27 مرداد 1397 14:14:08
درخصوص استخدام سفارشی درشهرستان دیلم ازچندین سال پیش تا کنون این رویه دراغلب ادارات شهرستان مرسوم شده با اینکه عده ای که بالای سی سال خدمت دارندبازنشسته نمی شوند تا به جای آنها جوانان مشغول به کارشوندحداقل پذیرش نیروهم اغلب بدون آزمون صورت می گیرد.
ارسال شده توسط علی در تاریخ 27 مرداد 1397 13:58:52
خواهشمندیم ازاستانداربوشهربپرسیدواطلاع رسانی کنیدکه مدت زمان ساخت راه آهن بوشهرتا زمان بهره برداری چه مدت پیش بینی شده است.همچنین به چه علت مسیربوشهر به شیراز از طریق مرودشت که دورتراست به شیراز می رسد.ضمنا زمان سفر ازایستگاه بوشهرتا ایستگاه شیراز درشهرک صدرا چندساعت پیش بینی می شود.تشکر
ارسال شده توسط فرزاد در تاریخ 27 مرداد 1397 13:45:02
اگر آقای جان بابایی کاندید از استان بوشهر شود .من به او رای میدهم.
ارسال شده توسط محمد در تاریخ 27 مرداد 1397 13:21:12
حتما به همين فكر شبا بخواب
سالاري.........همه كاملا شناختنش تو اين مدت استانداريش و چرا زماني كه مديريت ارشد استان رو داشت برا دشتستان كاري نكرد ؟؟؟ مگه زادگاهش نبوده ؟؟؟
ارسال شده توسط محمد در تاریخ 27 مرداد 1397 13:12:20
باسلام حاج خالق بهترین گذینست برای شهردارشدن آدم منصف وباغیرت
ارسال شده توسط بوشهرجوان در تاریخ 27 مرداد 1397 13:04:46
همینجوری ادامه پیدا کنه تبدیل میشیم به کشور فقید افریقا
ارسال شده توسط غمگینم برای بوشهر در تاریخ 27 مرداد 1397 12:52:09
جناب اسماعيل پور
امكان طرح دعوي در ديوان بين المللي دادگستري به دليل فقد مباني صلاحيتي وجود ندارد مگر اينكه همه اطراف ذينفع اعلام رضايت بفرمايند
ارسال شده توسط برزگرزاده در تاریخ 27 مرداد 1397 12:32:02
برادر گرانقدر جناب شهروند

حقوق يك علم است بايد بر اساس مباني حقوقي اظهار نظر كرد اگر ادله ايي بر خلاف آنچه كه معروض داشته ام داريد بفرماييد استفاده خواهم كرد . موفق باشيد
ارسال شده توسط برزگرزاده در تاریخ 27 مرداد 1397 12:29:41
والله همه اش حرف حساب است. انگار مردم ما آلزایمر تاریخی دارند و دوران سیاه دولت گذشته را فراموش کرده اند.
ارسال شده توسط آرمان در تاریخ 27 مرداد 1397 12:28:36
بوشهر منطقه آزاد شد باید رفت دیگه نمیشه زندگی کرد خونه رو باید 6 برابر خرید گرونی داخلش بیداد میکنه
ارسال شده توسط سروش در تاریخ 27 مرداد 1397 12:21:35
سلام دکنر جون مطبتون کجا ای طیفه شوهرم موبهشون می گفتم شما طیفتن دچار سینوزیت مزمن وغیر مزمن داریدباورشون نمی شد خوش که هیچ هر روزی که منزل مادرشوهرم دعوت بودیم از خوش وخواهرش موف در جلو حلقش وپشت حلقش گیر می کرد . مو بهشون می گفتم شما سردرد نخشو دارید ولی می گفتند دخترم که تو آز مایشگاه کار می کنه میگه آلرژیه حالا خدا راشکر که شما اعلام کردید ما تو جهان اول هسیم . حالا قرار غضنفر با طیفشئون بیان خدمتتون دی والله یه آزمایش کرم ازشون بگیر شاید طیفه شوهرم به تنهایی مقام جهانی کسب کنند .
ارسال شده توسط عیسی صادق در تاریخ 27 مرداد 1397 12:05:51
 • خدری به یک منتقد: به چشم پزشک مراجعه کن!/ مدیرکل جدید برای هواشناسی استان/ مدیرکل: وزیر با استعفایم موافقت نکرد
 • از ماجرای تغییر مدیریتی پارس جنوبی و کاهش بودجه استان تا زمزمه انحلال شورای شهر بوشهر
 • هیات رئیسه اتاق اصناف بوشهر جوانتر شد
 • تخلف 7 مدیر مدرسه بوشهر در انتظار تصمیم گیری
 • اسامی 6 آدامس قاچاق و مضر
 • صلاحیت دومین شهردار منتخب بوشهر احراز نشد
 • حکایت یک نان سنگک ۴۷ میلیونی
 • آخرین خبرها از انتخاب شهردار و رییس شورای شهر بوشهر/ منطقه آزاد در دستورکار این هفته مجلس/ انتصاب و تغییر دو مدیرکل
 • مجتمع‌های بدون پارکینگ، گلوی بوشهر را می‌فشارند
 • بزرگترین فواره آبی استان در عالیشهر ایجاد می‌شود
 • کشف احتکار ۴ میلیاردی در بوشهر/ پلمب انبار ۵۰۰ تنی برنج وارداتی/ ماجرای قاچاق خودروهای لوکس در استان ‌
 • کمبود معلم، مهمترین مشکل آموزش و پرورش استان بوشهر
 • بلیط پرواز بوشهر در اوج؛ اینبار 700 هزارتومان!
 • بسته تشویقی 40 تا 100 درصدی برای بافت تاریخی بوشهر تصویب شد+جزییات
 • راهکاری ساده برای کاهش هدررفت آب
 • بازار میگوی بوشهر در محاصره گرانی/ شیلات: امکان دخالت در قیمت‌ها را نداریم!
 • امروز کسانی مدعی معیشت مردم شده‌اند که با بالاترین درآمد نفتی، سخت‌ترین دوران معیشتی را برای مردم رقم زدند
 • انفعال نمایندگان مجلس درباره پارس‌جنوبی قابل توجیه نیست
 • تخلف 460 میلیونی چارترکنندگان پرواز در استان بوشهر
 • قیمت عجیب "خودروهای ارزان جهانی" در ایران!
 • بوشهر رتبه نخست ابتلای سینوزیت دنیا !
 • امشب؛ استارت شاهین شهرداری بوشهر در خانه
 • صیادان بوشهری از بند سعودی‌ها رها شدند+عکس
 • تصاویر/ نماز بدون مهر هیات ایرانی در قزاقستان
 • استاندار سابق بوشهر در سوگ پدر عزادار شد+اطلاعیه ترحیم
 • ساعت کار ادارات استان بوشهر تغییر کرد+ تصویر ابلاغیه
 • درگیری مدیریتی ایرانی‌ها و عربستانی‌ها روی سکوها +عکس
 • استقلال تهران حق باشگاه بوشهری را داد
 • تاسف برای محیط زیست!
 • راه‌اندازی "آزمایشگاه تشخیص طبی و ژنتیک" در استان
 • ۱۰۵ گروه جهادی در نقاط محروم استان خدمت‌رسانی می‌کنند
 • همه چیز درباره ازدواج سفید در ایران
 • بنزین سوپر در استان بوشهر همچنان کمیاب/ انجمن جایگاهداران: مردم تا آخر مرداد صبر کنند
 • نگرانی شدید روزنامه اصولگرا از سخنان احتمالی روحانی
 • تصاویر/ وقتی بحرین هنوز جزو خاک ایران بود
 • از آبرو مایه گذاشتن یعنی چه؟!
 • خانم کلاهبردار را شناسایی کنید+عکس
 • کلانتری:عسلویه باید همین امروز تعطیل شود
 • فیلم/ حضور سرزده فرماندار بر عرشه کشتی چینی در خلیج فارس
 • اولین شکست استقلال در شهر طلسم‌ شده+تصاویر
 • کمبود معلم، مهمترین مشکل آموزش و پرورش استان بوشهر
 • امروز کسانی مدعی معیشت مردم شده‌اند که با بالاترین درآمد نفتی، سخت‌ترین دوران معیشتی را برای مردم رقم زدند
 • صلاحیت دومین شهردار منتخب بوشهر احراز نشد
 • بزرگترین فواره آبی استان در عالیشهر ایجاد می‌شود
 • چند نکته درباره رژیم حقوقی دریای خزر
 • بازار میگوی بوشهر در محاصره گرانی/ شیلات: امکان دخالت در قیمت‌ها را نداریم!
 • مجتمع‌های بدون پارکینگ، گلوی بوشهر را می‌فشارند
 • از آبرو مایه گذاشتن یعنی چه؟!
 • تخلف 7 مدیر مدرسه بوشهر در انتظار تصمیم گیری
 • آخرین خبرها از انتخاب شهردار و رییس شورای شهر بوشهر/ منطقه آزاد در دستورکار این هفته مجلس/ انتصاب و تغییر دو مدیرکل
 • آینده‌نگری در برنامه‌ریزی شهری
 • فیلم/ رییس شیلات ایران: هیچ شناور خارجی در آبهای ایران نیست!
 • تخلف 460 میلیونی چارترکنندگان پرواز در استان بوشهر
 • انفعال نمایندگان مجلس درباره پارس‌جنوبی قابل توجیه نیست
 • راهکاری ساده برای کاهش هدررفت آب
 • کشف احتکار ۴ میلیاردی در بوشهر/ پلمب انبار ۵۰۰ تنی برنج وارداتی/ ماجرای قاچاق خودروهای لوکس در استان ‌
 • وعده اشتغال 8 هزار نفر بومی در نیروگاه اتمی بوشهر
 • بحران ارزی؛ ترکیه‌ای‌‌ها آمدند، ایرانی‌ها نه!
 • خدری: استفاده از مدیران جوان نقطه عطف دولت روحانی است
 • ساعت کار ادارات استان بوشهر تغییر کرد+ تصویر ابلاغیه
 • "قراردادهای موقت" مهمترین مشکل جامعه کارگری استان
 • بانوی خورموجی و حفظ قرآن کریم در یک سال+عکس
 • فیلم/ حضور سرزده فرماندار بر عرشه کشتی چینی در خلیج فارس
 • چرا نباید از همراهی عراق علیه ایران برافروخته شویم؟!
 • استقلال تهران حق باشگاه بوشهری را داد
 • هیات رئیسه اتاق اصناف بوشهر جوانتر شد
 • الماسی: ادارات عسلویه مستقل شوند
 • بوشهر رتبه نخست ابتلای سینوزیت دنیا !
 • درآمد پزشکان ۱۰ برابر مدیران
 • 12 میلیارد برای جاده ساحلی بندر ریگ-بوشهر
 • ۱۰۵ گروه جهادی در نقاط محروم استان خدمت‌رسانی می‌کنند
 • واقعا فرزند نماینده مجلس چوپان است؟ +عکس
 • معاون وزیر راه: برای کاهش تلفات جاده‌ای باید بنزین را گران کنند
 • درگیری مدیریتی ایرانی‌ها و عربستانی‌ها روی سکوها +عکس
 • امام جمعه: مظلومیت و محرومیت شایسته مردم استان نیست
 • حکایت یک نان سنگک ۴۷ میلیونی
 • هتک حرمت مأموران گرجستانی به زنان ایرانی
 • کمی از «ترک‌ها» یاد بگیریم!
 • آزمون بزرگ مهدی قائدی در اندونزی + عکس
 • "مواضع عراقی‌ها علیه ایرانی‌ها را جدی نگیرید"
 • بسته تشویقی 40 تا 100 درصدی برای بافت تاریخی بوشهر تصویب شد+جزییات
 • تاریخ نمایش این آگهی : 1397/05/27 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 4455 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 12281803
  جدیدترین خبر ها
 • تصاویر/ گل‌های زیبای بوشهر
 • تأمین 22 میلیارد اعتبار برای پروژه‌های حوزه درمان استان
 • مرکز عرضه‌ قلیان در شهر بوشهر پلمپ شد
 • ایرانجوان و دغدغه روزهای حساس پیش رو!
 • 60 ویژه برنامه بزرگداشت عید غدیر در بوشهر برگزار می‌شود
 • خلیج‌فارس مواج شد
 • قهرمانی دختران نوجوان شبانکاره در هندبال استان+عکس
 • برگزاری آزمون توانمندسازی آموزش‌دهندگان سوادآموزی استان
 • تجلیل از آزادگان دشتی
 • کودکان بوشهری 16 مقام برتر ریاضی دنیا را کسب کردند
 • اولین پاس گل بازیکن بوشهری در آبادان+عکس
 • پیروزی موج گناوه در لیگ دسته اول فوتبال ساحلی
 • شیلات: کاهش ۵۲ درصدی صید میگو در استان بوشهر
 • تصاویر/ بلندترین چرخ و فلک کشور در بوشهر نمی‌چرخد!
 • کتابخانه تخصصی ادبیات گناوه افتتاح شد
 • زاهدی‌فرد و علی دشتی مقابل ۶۰ هزار هوادار تبریزی به میدان رفتند+تصاویر
 • خدمات بخش سلامت در عسلویه گسترش یافت
 • 150 تاکسی بوشهر معاینه فنی شدند+عکس
 • مشکل اصلی بیمارستان دیر از زبان الماسی
 • گراوند: مشکلات اقتصادی با تکیه بر شرکت‌های دانش‌بنیان حل‌شدنی است
 • تفاهم‌نامه بهبود فضای کسب وکارهای نوپا در بوشهر امضا شد
 • اولین گل ملی مهدی قائدی+تصاویر
 • معاون دانشگاه علوم‌پزشکی: شاخص تخت بیمارستانی استان رشد داشته است
 • تصاویر/ روزنامه‌های بوشهر
 • وزیر ارتباطات: خدمات ارتباطی در دشتستان پرسرعت و پایدار می‌شود
 • سعادت: پوشش ارتباطی در جاده‌های استان تقویت شود
 • امام جمعه گناوه: جایی برای مذاکره با آمریکا نیست
 • خدری: استفاده از مدیران جوان نقطه عطف دولت روحانی است
 • فرماندار گناوه: وجود پارازیت مردم را نگران کرده است+عکس
 • امام جمعه بوشهر: برخورد قانونی و انقلابی با مسببین بحران اقتصادی کشور انجام شود
 • دبیر ستاد هفته دولت: 433 طرح در بوشهر آماده افتتاح و اجرا شد
 • تصاویر 2/ شکست استقلال در شهر جم
 • برترین‌های مسابقات هندبال دختران استان+عکس
 • مشکل نوبت‌بندی واگذاری تلفن ثابت در دیلم برطرف شود
 • یقه همه تیم‌ها را در جم می‌گیریم
 • فرماندار: هنرمندان دشتی حمایت می‌شوند
 • تجلیل از برترین‌های کنکور در دشتی
 • امام جمعه: مشکل کمبود آب «چغادک» برطرف شود
 • معاون استاندار: دولت روحانی در اطلاع رسانی خدماتش مظلوم است
 • معاون استاندار: پهنای باند اینترنت در استان ۱۴ برابر شد
 • آذری جهرمی: هزینه ارسال بار با پست از نامه کمتر است
 • وزیر ارتباطات در دیلم: خدمات دولت با صدای رسا برای مردم بیان شود
 • تصاویر1/ برد پارس جم مقابل استقلال تهران
 • داور لیگ برتری استان بوشهر ۳۳ ساله شد+عکس
 • واکنش قایدی به مدل عجیب موهایش+عکس
 • ابراهیم صالحی:گل را من به استقلال زدم
 • تیمی بوشهری که صدر جدول را رها نمی‌کند+تصاویر
 • دانش‌آموز بردخونی قهرمان دو میدانی کشور شد+عکس
 • 200 میلیون برای بازسازی محیط بانی کوه نمک
 • استاندار بوشهر: رفتار برخی مسوولان سابق نظام بازی در زمین دشمن است
 • وزیر ارتباطات در بوشهر: قاچاق موبایل به کشور صفر شد
 • شفر: موقعیت‌های زیادی در جم از دست دادیم
 • آذری جهرمی: زیرساخت فیبر نوری از مشکلات بوشهر است
 • تارتار: پارس جنوبی با شایستگی استقلال را برد
 • آذری جهرمی: بوشهر به رتبه هشتم حوزه ارتباطات دست یافت
 • دانش‌آموز بردخون قهرمان دو میدانی کشور شد
 • تصاویر/ سفر وزیر ارتباطات به عسلویه و دیدار با فعالان اجتماعی
 • ترکیب احتمالی استقلال برابر پارس جنوبی
 • استاندار سابق بوشهر در سوگ پدر عزادار شد+اطلاعیه ترحیم
 • دولت برای رفع مشکل آلایندگی‌ها در عسلویه ورود کند
 • الماسی: ادارات عسلویه مستقل شوند
 • وزیر ارتباطات: زیرساخت‌های ارتباطی استان توسعه می‌یابد
 • امام جمعه عسلویه: مشکل اشتغال اهالی پایتخت انرژی کشور رفع شود
 • وزیر ارتباطات وارد استان بوشهر شد+عکس
 • افتتاح پروژه‌ها در استان ۹۶ درصد افزایش یافت
 • ۲۱ مدال دانش‌آموزان بوشهری در دو و میدانی کشور
 • شهردار: آماده اجرای انبار آذوقه خارگ هستیم
 • دستگیری ۳ سارق و اماکن خصوصی در دیر
 • فاضلاب منازل خارگ در حالت فوق بحرانی
 • فرماندار: حذف فلرها و کاهش آلایندگی مطالبه اصلی اهالی عسلویه است
 • نماینده بوشهر: بیکاری جوانان خارگ زیبنده نیست
 • امام جمعه: همدلی مردم استان به عنوان الگو در کشور است
 • حریفان پرسپولیس گناوه در لیگ 2 مشخص شدند
 • مسیگر: عملکرد بازیکنان پارس جنوبی برابر پیام اردکان رضایت بخش بود
 • تارتار: انتخاب ترکیب اصلی پارس‌جنوبی کار سختی است
 • بزرگ‌ترین شرکت اوره و آمونیاک خاورمیانه به ظرفیت کامل رسید
 • پارس جنوبی صدرنشین برابر قعرنشین پیروز شد
 • شفر: استقلال برابر پارس جنوبی کار دشواری دارد
 • رئیس حراست ارشد جزیره خارگ منصوب شد
 • زردپوشان جمی آماده مصاف با استقلال تهران
 • لزوم بهبود وضعیت شبکه‌های ارتباطی در خارگ و جم
 • دستگیری صیاد غیر مجاز ماهی در دشتستان
 • ثبت 3000 هزار ازدواج استان تا تیرماه
 • فرماندار: مردم دشتی دغدغه تامین مرغ نداشته باشند
 • آبشیرین‌کن دهقاید دشتستان افتتاح شد
 • برگزاری تور عکاسی در کلوت‌های مند دشتی+عکس
 • مدیرکل صداوسیمای بوشهر: ۱۰۰ هزار دقیقه تولید برای امیدآفرینی مردم پخش می‌کنیم
 • تکمیل مسکن مددجویان دیلم نیازمند 500 میلیون تومان
 • 259 طرح کشاورزی بوشهر تسهیلات گرفتند
 • گرمای استان افزایش می‌یابد
 • ۱۰ درصد ظرفیت ورزشگاه جم برای هواداران استقلال تهران
 • تداوم وزش باد و تلاطم دریا
 • رودخانه‌ها یکی از اصلی‌ترین تامین‌کنندگان آب استان
 • فیلم/ رییس شیلات ایران: هیچ شناور خارجی در آبهای ایران نیست!
 • رکورد ماهینی؛ ۱۵۰ بازی رسمی با پیراهن پرسپولیس+عکس
 • اردوی پیش فصل پرسپولیس گناوه در چادگان
 • ۱۰ درصد قرارداد بازیکنان شاهین بوشهر پرداخت شد
 • پوشش شبکه‌های ارتباطی استان نیازمند سازماندهی و ارتقا
 • شرکت 6 هزار نفر در کلاس‌های اوقات فراغت ارشاد دشتی
 • سوسک سرخرطومی نخلستان‌های دشتستان را تهدید می‌کند
 • هفته‌ای پر ابلاغ برای داوران لیگ برتری استان
 • بالگرد هلال‌احمر بوشهر صاحب آشیانه می‌شود
 • دیدار مسئولان گناوه با آزادگان +عکس
 • تخت‌های بستری بیمارستان کنگان افزایش یافت
 • المپیاد مهارتی سربازان وظیفه استان برگزار می‌شود
 • مدیرکل آموزش و پرورش: مصونیت دانش آموزان همکاری خانواده‌ها را می‌طلبد
 • احتمال تبدیل تالاب حله به کانون ریزگرد
 • تصاویر/ روزنامه‌های بوشهر
 • ۱۵۰۰ بلیط برای استقلالی‌ها در بازی پارس جنوبی
 • افتتاح مرکز سینوزیت مزمن در درمانگاه ایثار بوشهر
 • « ادامه
  به ‌انتخاب سردبیر
 • جسدهای چهار سرنشین شناور صیادی در آبهای دیر جسدهای چهار سرنشین شناور صیادی در آبهای دیر خلیج فارس: هنوز از سرنوشت چهار سرنشین دیگر این شناور که 16 آذرماه جاری بر اثر توفانی شدن دریا ناپدید شد، اطلاعی در دست نیست.
  آقای رییس‌جمهور؛ چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است! در حاشیه افتتاح فازهای جدید پارس جنوبی؛ آقای رییس‌جمهور؛ چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است! خلیج فارس: قریب دو دهه از عمر این غول انرژی در سرزمین مشعل‌ها می گذرد اما همچنان تعریف مقوله ثروت برای ساکنان محیط پیرامونی مغفول مانده است...
  «سونامی» کاندیدا در انتظار انتخابات شوراهای استان چند پرسش همزمان با آغاز ثبت‌نام داوطلبان؛ «سونامی» کاندیدا در انتظار انتخابات شوراهای استان خلیج فارس: بايد ميزان شور و اشتياق مردم در دو ماه آينده را نظاره كنيم و ببينيم كه آيا افکار عمومی در اين انتخابات حضور حداكثرى خواهند داشت و يا اينكه بر اثر فشارهاى اقتصادى و وضعیت تایید صلاحیت ها، انتخابات با مشارکت پایینی مواجه است؟
  حواله به سال 96/ «می‌شود»‌هایی که محقق نشد+ جدول پیگیری سرنوشت وعده های شاخص مسئولان استان؛ حواله به سال 96/ «می‌شود»‌هایی که محقق نشد+ جدول خلیج فارس: آنچه در گزارش زیر به عنوان "وعده های عملی نشده" و "عملی شده" مورد بررسی قرار گرفته، شاخص ترین پروژه های استانی بوده است که مدیران در گفتگو با رسانه ها برای آن بازه زمانی تعیین کرده اند.
  آیا بوشهر، پایتخت کتاب جهان هم می‎شود؟ فتح بام فرهنگ ایران در سه گام؛ آیا بوشهر، پایتخت کتاب جهان هم می‎شود؟ از سال ۲۰۰۱ اعضای کمیته مشورتی کمیسیون ملی سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی یونسکو، عنوان پایتخت جهانی کتاب را به شهری اعطا می نمایند که در راستای تقویت جایگاه کتاب و ترویج کتابخوانی تلاش چشمگیری کرده باشد....