پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 30911557 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27333585
ملوانان به فروش وسایل خانه‌شان روی آورده‌اند! تجمع لنجداران مقابل گمرک ملوانان به فروش وسایل خانه‌شان روی آورده‌اند!

خلیج فارس: نوسانات ارزی طی ماههای اخیر عملا بساط ته لنجی و فعالیت شناورها برای ورود کالای ملوانی از کشورهای عربی را از رونق انداخته، موضوعی که صاحبان لنج ها را بابت بدهی بانکی دچار مشکل کرده و ملوانان را با بیکاری گریبان گیر کرده است.

رتبه 2 استان بوشهر در بارندگی پاییزی +نمودار سالی که نکوست، از «پاییز»ش پیداست! رتبه 2 استان بوشهر در بارندگی پاییزی +نمودار خلیج فارس: طبق گزارش هواشناسی، بوشهر رتبه 2 کشور از نظر بارندگی پاییزی دارد که نوید ماههای پرباران آینده و بهاری سبز برای استان می‌دهد.
کتابخانه و اسناد ملی بوشهر به شیراز منتقل می‌شود! در صورت ادامه ناتوانی مسئولان استانی؛ کتابخانه و اسناد ملی بوشهر به شیراز منتقل می‌شود! خلیج فارس: سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران هشدار داد اگر به مشکلات و کمبودهای شعبه استانی آن در بوشهر از سوی مسئولان توجه نشود، آن را به شیراز منتقل می نماید.
فرماندار دیّر منصوب شد با حکم وزیر کشور؛ فرماندار دیّر منصوب شد خلیج فارس: برخی از شنیده ها حاکیست حمزه اعتماد گزینه فرمانداری در مناطق مرکزی استان می باشد.
از ایجاد 2 پلاژ مدرن تا روشن شدن پارک‌ها و نورپردازی میادین معاون اجرایی شهرداری بوشهر خبر داد: از ایجاد 2 پلاژ مدرن تا روشن شدن پارک‌ها و نورپردازی میادین خلیج فارس: به گفته وی، مطالعات فنی برای دفع آبهای سطحی انجام و نقشه راه رفع نقاط حادثه خیز تدوین شده است.
قوانین حمایت از ازدواج در بایگانی دولت خاک می‌خورد چرا قانون تسهیل ازدواج جوانان اجرا نمی‌شود؟ قوانین حمایت از ازدواج در بایگانی دولت خاک می‌خورد خلیج فارس: تکلیف دولت برای احداث مسکن موقت برای جوانان و اسکان مزدوجین طی 3 سال در این واحدها یکی از قوانین مناسب بود که به نتیجه نرسیده است.
گره کور ترافیک بر مهمترین خیابان بوشهر لزوم چاره‌جویی مسئولان و پایان قانون فروشی؛ گره کور ترافیک بر مهمترین خیابان بوشهر خلیج فارس: علل اصلی شرایط موجود در مرکز استان را می توان در قانون گریزی برخی مالکان مجتمع های درمانی، خدماتی و تجاری با حذف پارکینگ و البته قانون فروشی شهرداری جستجو کرد.
آخرین خبر از اختلاس نفتی بوشهر آخرین خبر از اختلاس نفتی بوشهر خلیج فارس: طبق اعلام رسمی، حدود یک پنجم از تخلف مالی صورت گرفته در شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر وصول و به صندوق دادگستری واریز شد.
برخورد ناشایست ماموران امارات با لنج‌‌داران ایرانی حرفه لنج‌داری در حال مرگ تدریجی برخورد ناشایست ماموران امارات با لنج‌‌داران ایرانی خلیج فارس: مدتی پیش کلیپی در شبکه‌های مجازی دست به دست شد که در آن تعدادی از لنج‌داران بندر گناوه، داد و فغانشان از زمین‌گیر شدن لنج‌هایشان به خاطر عدم دسترسی به سوخت ارزان به آسمان رفته بود و از اینکه حتی پول خرید ساده‌ترین مایحتاج روزانه خانواده‌شان را ندارند...
حاشیه‌سازی مدیرکل علیه جایگزین‌ احتمالی/ نبود نفت سفید در استان/ جیره‌بندی آب زمستان و تابستان ندارد! شنیدنی‌های هفتگی «خلیج فارس»؛ حاشیه‌سازی مدیرکل علیه جایگزین‌ احتمالی/ نبود نفت سفید در استان/ جیره‌بندی آب زمستان و تابستان ندارد! ابهامات سفر اروپایی یک مدیرکل، خبر جدید از صیادان بوشهری در بندر امارات، شرط بازگشت تعطیلی پنجشنبه ها در شهرداری بوشهر، ارتقا یک سرپرست به مدیرکل در استان و ثبت نام آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی پلیمر پادجم برخی از شنیدنی های هفتگی «خلیج فارس» است.
دستگاه‌های نظارتی رفته‌اند گل بچینند! دستگاه‌های نظارتی رفته‌اند گل بچینند! خلیج فارس: طرف آن سوی آب‌ها نشسته و پشت سر هم تحریم‌ها را امضا می‌کند بعد ما این سوی آب، عرضه تنظیم بازار را نداریم. هر کسی هرگونه که دلش می‌خواهد قیمت می‌گذارد بدون اینکه علتش را بگوید.
جزيياتی از كشف مواد منفجره در پياده‌روی دشتستان توسط دو مقام مسئول مطرح شد؛ جزيياتی از كشف مواد منفجره در پياده‌روی دشتستان فرمانده انتظامی استان: بسته كشف شده حاوي مواد منفجره با قدرت شديد انفجاري بود كه به چند روش قابليت انفجار داشت
2 اثر صنایع دستی بوشهر مُهر یونسکو خورد سرپرست میراث‌فرهنگی،‌گردشگری‌وصنایع‌دستی‌استان‌خبر داد: 2 اثر صنایع دستی بوشهر مُهر یونسکو خورد خلیج فارس: این آثار همچنین از لحاظ کیفیت، خلاقیت در مواد اولیه، نقش، فرم و مواردی از این دست و قابلیت بازاریابی آثاری ارزشمند هستند و همین ویژگی‌ها سبب دریافت این نشان بین‌المللی برای آن‌ها شد.
کشف بمب در مسیر پیاده‌روی دشتستانی‌ها یک مقام مسئول خبر داد: کشف بمب در مسیر پیاده‌روی دشتستانی‌ها خلیج فارس: وی با تایید خبر کشف بسته مواد منفجره در مسیر این پیاده‌روی افزود: خوشبختانه با سرعت‌عمل نیروهای امنیتی بلافاصله این بمب شناسایی و خنثی شد.
باران پاییزی استان بالاتر از میانگین سالانه هفته بارانی در انتظار بوشهر باران پاییزی استان بالاتر از میانگین سالانه خلیج فارس: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به ثبت بیش از ۸۶ میلیمتر بارش باران در ۲۴ ساعت گذشته در بوشهر گفت: بر اساس ازریابی‌ نقشه‌های هواشناسی بارش باران پاییزی استان بوشهر بالاتر از میانگین سالانه است.
اعضای مادر بوشهری به بیماران اهدا شد اعضای مادر بوشهری به بیماران اهدا شد خلیج فارس: سال گذشته، در استان بوشهر ۱۸ مورد اهدا عضو به ثبت رسید.
تاخیر در معارفه فرمانداری که بعد 8 ماه منصوب شد! ظاهرا پای اعمال نظر یک نماینده در میان است تاخیر در معارفه فرمانداری که بعد 8 ماه منصوب شد! خلیج فارس: تنگستان به عنوان شهرستانی که دارای بالاترین نرخ بیکاری در استان می باشد، نیازمند توجه بیشتر دولت می باشد، اما تاخیر بیش از 8 ماهه در تعیین فرماندار آن نشان از کم لطفی ها در این خصوص می باشد.
مدیرکل منابع طبیعی استان تغییر کرد مدیرکل منابع طبیعی استان تغییر کرد خلیج فارس: سهیل مهاجری برازجانی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر از این مسئولیت کنار گذاشته شد.
شب شعر و شروه آیینی در عالیشهر برگزار شد+تصاویر شب شعر و شروه آیینی در عالیشهر برگزار شد+تصاویر خلیج فارس: شب شعر و شروه آیینی عالیشهر با شعرخوانی شاعران و شروه خوانان مطرح استان و استقبال مردم عالیشهر در مصلی نماز جمعه این شهر برگزار شد.
از ماجرای تعطیلی مدارس تا گرفتاری 6 شهروند زیر آوار+تصاویر در پی بارندگی؛ از ماجرای تعطیلی مدارس تا گرفتاری 6 شهروند زیر آوار+تصاویر خلیج فارس: بارندگی در مناطق شمالی و مرکزی استان خصوصا شهرهای ساحلی، موجب آبگرفتگی معابر و مشکلاتی برای شهروندان شد.
پیشتازی نوزادان پسر از دختر در بوشهر براساس آمار متولدان 7 ماهه امسال؛ پیشتازی نوزادان پسر از دختر در بوشهر خلیج فارس: : مدیرکل ثبت احوال استان همچنین گفت: به ازای هر 100 واقعه وفات ثبت شده زنان، 130 واقعه وفات مردان به ثبت رسیده است.
هشدارهای شهرداری به شهروندان درباره آبگرفتگی معابر با صدور اطلاعیه‌ای؛ هشدارهای شهرداری به شهروندان درباره آبگرفتگی معابر خلیج فارس: روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر با اعلام اینکه تمامی همشهریان از طرف شهرداری تحت پوشش بیمه سوانح و حوادث شهروندی هستند، خواستار همکاری و آمادگی درصورت احتمال آبگرفتگی شد.
پول مردم در هوا بلاتکلیفی سرمایه‌گذاران با ادامه توقف خودروها در گمرک پول مردم در هوا خلیج فارس: هنوز تصمیمی در مورد سرنوشت خودروهای متوقف شده در گمرک گرفته نشده و مشخص نیست سرانجام به بازار وارد خواهند شد یا نه‌.
گروکشی از بوشهری‌ها همزمان با سرما/ عدم توزیع نفت سفید بدون اطلاع قبلی! فرماندار بوشهر: پیگیر تغییر در این تصمیم هستیم گروکشی از بوشهری‌ها همزمان با سرما/ عدم توزیع نفت سفید بدون اطلاع قبلی! خلیج فارس: عدم اطلاع رسانی قبلی پیرامون این موضوع طی ماههای گذشته و موکول کردن آن به فصل سرما، بسیاری از خانوار استان که به لوله کشی گاز دسترسی ندارند را با مشکل مواجه کرده و به نوعی گروکشی از مردم در فصل سرما تعبیر می شود.
4 برابر استاندارد جهان نوشابه می‌خوریم و یک چهارم شیر! لبنیات برای سومین بار گران شد 4 برابر استاندارد جهان نوشابه می‌خوریم و یک چهارم شیر! خلیج فارس: در سایه سکوت سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و اقدامات بی‌اثر تعزیراتی برای جریمه صنایع لبنی، قیمت شیر برای سومین‌بار در ‌سال‌جاری برای مصرف‌کنندگان نهایی یعنی مردم گران شد.
آغاز اشتغال نیروهای آموزش‌دیده بوشهری در نیروگاه‌ اتمی/ جزییات مهارت‌آموزی به دانش‌آموزان در مدرسه مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در «خلیج فارس»: آغاز اشتغال نیروهای آموزش‌دیده بوشهری در نیروگاه‌ اتمی/ جزییات مهارت‌آموزی به دانش‌آموزان در مدرسه خلیج فارس: دوراهکی گفت: با توجه به ساخت 10 فروند کشتی در این شرکت، این تفاهم نامه امضا و در همین راستا استاندارد رشته جوش آلومینیوم اخذ و زمینه آموزش 100 نفر فراهم می شود.
پربازدیدترین ها
پر بحث ترین ها
آخرین دیدگاه ها
اولاکه برای امثال آقای بوشهری که فاقدهرگونه اطلاعات علمی ست بایدتاسف خورد.ثانیایک مدیرکه نمیتواندهمه کارهارابه تنهایی انجام دهد.اسنادجمع کنی .رایزنی کنی.نگهداری کنی.زمین بگیری.حالابودجه واعتبارازکجا بیاری برای ساختنش. خیلی پرزحمته بازم تشکراز زحمات جناب دکترنظامی که دست خالی توانسته ازبین تعدادمعدودی استان توانسته همچین مرکزی راه اندازی نماید.
ارسال شده توسط رمضانعلی در تاریخ 21 آبان 1397 23:36:41
ايران جوان قرباني ضعف آشكار مدير و ياد گيري .........و كساني كه به هرقيمتي خودشان را به اين تيم رسانده اند و پشت اسم علي وزيري پنهان مي باشند و مشاوره غلط به مدبر مي دهند و بجاي ايشان در تمام كارها دخالت مي كنند .........اقاي علي وزيري ما شما را دوست داريم اما از اين باشگاه برو شما مناسب اين كار نيستيد.شما با اقاي پوركبگاني مال اين كار نيستيد.
ارسال شده توسط هوادار ايران جوان در تاریخ 21 آبان 1397 23:31:55
با سلام و تشکر از زحمات شهردار محترم بنک و همکاران. لطفا بفرمایید در بحث آبیاری تحت فشار و نیز تفکیک آب مصرفی فضای سبز از آب شرب چه اقدام موثری انجام شده؟ در هر کدام چنددرصد پیشرفت حاصل شده که متقاعد شده اید در شرایط بی آبی، شهرداری بنک به نخل کاشتن در بلوارها روی آورد؟
ارسال شده توسط احمدی در تاریخ 21 آبان 1397 22:04:33
ما از دولتمردان خود تقاضا داریم که در برابر دشمنان ملت و کشور هرگز عقب نشینی نکنند دقیقا مثل این توئیت
ارسال شده توسط ناشناس در تاریخ 21 آبان 1397 21:38:48
اقای بوشهری قبل از جناب نظامی همچین مرکزی وجود نداشته. با تلاشهای اقای نظامی بوده که این مرکز راه اندازی شده
ارسال شده توسط علی در تاریخ 21 آبان 1397 20:02:57
ای کاش استانداری ذره ای به درخواست های مکرر کارمندان برای تعطیلی پنج شنبه ها احترام می گذاشت!!!
ارسال شده توسط محمد در تاریخ 21 آبان 1397 19:26:29
درود و وقت بخیر خدمت جناب نظامی
بزرگوار بالاخره تکلیف آن 11 هزار متر زمین واگذار شده به مرکز اسناد و کتابخانه ملی شعبه بوشهر جهت احداث ساختمان در شهرک 530 هکتاری شهر بوشهر چه شد؟
ارسال شده توسط فریدونی در تاریخ 21 آبان 1397 19:11:29
درود دکتر نظامی ما شاگردی این استاد بزرگوارکردیم مرد بااخلاق ازدیار دشتی
ارسال شده توسط حمدان در تاریخ 21 آبان 1397 19:09:09
گوش اگر گوش مسئول و ناله اگر ناله شماست.
آنچه البته بجایی نرسد فریاد است.
ارسال شده توسط rad در تاریخ 21 آبان 1397 18:57:45
تحصیل رایگان طبق قانون اساسی حق اتباع ایرانی هست نه اتباع خارجی.چرا مسئولان از جیب مردم ایران برای افاغنه حاتم بخشی می کنند ؟
ارسال شده توسط رضا در تاریخ 21 آبان 1397 18:46:02
حاج آقا شما نماینده بوشهریا به مرکز فشار بیار سهم استان بیشتر بشه. نماینده های فعلی و قبلی زورشون نرسید.
ارسال شده توسط ژن در تاریخ 21 آبان 1397 17:56:25
حتما بودجه دندونگیری توش نی!
ارسال شده توسط ژن در تاریخ 21 آبان 1397 17:51:43
با گرفتن این آدمها مشکل تورم در ارز و طلا حل شد؟
ارسال شده توسط شهروند در تاریخ 21 آبان 1397 17:31:33
سهم استان صفر است بوشهر با سال های گذشته فرقی نکرده یک روستای بزرگ است نگاهی به شهرستان هایش بیندازید در حد یک روستای کوچک هم امکانات ندارندبه شنبه اهرم خورموج و... شهر می گویند در حالی که فاقد امکانات شهری هستند استانی که دارای نفت وگاز و... ست باید دارای بهترین امکانات رفاهی باشد نه تنها نیست بلکه جوان هایش هم بیکارند.
ارسال شده توسط ناشناس در تاریخ 21 آبان 1397 17:15:00
معمولا کسانی که سابقه کار فرمانداری دارند در مدیریت شهرستان به عبارت دیگر (فرماندار ) موفق تر هستند.فرماندار بودن کار هر کسی نیست.
ارسال شده توسط کارشناس در تاریخ 21 آبان 1397 16:06:29
تشکر میکنیم از فرماندار زارع که رییس شورای تامین دشتستان بزرگ است. و همچنین تشکر از فرمانده نیروی انتظامی و سربازآن گمنام امام زمان عجل الله تعالی
ارسال شده توسط دشتستانی در تاریخ 21 آبان 1397 16:03:19
مردم سرگرم کردنه
مگه نگفتند اول آبان راه آهن استارت می خوره
الان چند آبانه
امکان نداره
ارسال شده توسط دلسوز در تاریخ 21 آبان 1397 15:08:35
آقای با نام مستعار بوشهری .. لطفا بفرمایید میزان اطلاع شما از کارکرد این اداره چقدر است؟کم اطلاعی اشکالی نداره ولی مغرض بودن کار ناپسندی است.
ارسال شده توسط علی حبیبی در تاریخ 21 آبان 1397 15:00:30
آخیییییییییییییییییییییییییی
حیف بود این گوهر نایاب از دیر برود
ارسال شده توسط شهروند در تاریخ 21 آبان 1397 14:12:30
دکتررررررررررررررررررررررررررر؟
ارسال شده توسط حسن در تاریخ 21 آبان 1397 13:16:43
 • تجاوز به پسر شش ساله در مهد کودک!
 • مدیرکل منابع طبیعی استان تغییر کرد
 • حاشیه‌سازی مدیرکل علیه جایگزین‌ احتمالی/ نبود نفت سفید در استان/ جیره‌بندی آب زمستان و تابستان ندارد!
 • از ماجرای تعطیلی مدارس تا گرفتاری 6 شهروند زیر آوار+تصاویر
 • تاخیر در معارفه فرمانداری که بعد 8 ماه منصوب شد!
 • باران پاییزی استان بالاتر از میانگین سالانه
 • جزيياتی از كشف مواد منفجره در پياده‌روی دشتستان
 • کشف بمب در مسیر پیاده‌روی دشتستانی‌ها
 • زن باردار بچه قورباغه زایید +عکس
 • فرماندار دیّر منصوب شد
 • فیلم/ رودخانه دالکی به راه افتاد
 • از ایجاد 2 پلاژ مدرن تا روشن شدن پارک‌ها و نورپردازی میادین
 • شب شعر و شروه آیینی در عالیشهر برگزار شد+تصاویر
 • تصاویر/ آبگرفتگی خیابان‌های بوشهر
 • گره کور ترافیک بر مهمترین خیابان بوشهر
 • اعضای مادر بوشهری به بیماران اهدا شد
 • ایران، مدیون پرسپولیس بین‌المللی است
 • بارش‌ها در استان شنبه و یکشنبه شدت می‌گیرد
 • برخورد ناشایست ماموران امارات با لنج‌‌داران ایرانی
 • کتابخانه و اسناد ملی بوشهر به شیراز منتقل می‌شود!
 • ملوانان به فروش وسایل خانه‌شان روی آورده‌اند!
 • 2 اثر صنایع دستی بوشهر مُهر یونسکو خورد
 • بارش‌ها در استان شدت می‌گیرد/ احتمال آبگرفتگی و سیلاب
 • تصاویر/ تلاش نیروهای شهرداری بوشهر در آبگرفتگی
 • عکس/ مهران غفوریان کنار همسرش پس از عمل جراحی
 • دانشگاه فرهنگیان بوشهر در محاصره آب+عکس
 • تصاویر/ بارندگی در بوشهر
 • احمدی‌نژاد خسته احمدی‌نژاد سرخورده!+عکس
 • مدارس جم تعطیل شد/ مدارس دشتی با تاخیر باز می‌شود
 • دلایل جدایی زن و شوهر پزشکی که ۱۰۰ میلیون درآمد ماهانه داشتند
 • تصاویر/ رنگین کمان در شهرهای استان بوشهر
 • روستاگردی امام جمعه بوشهر در درودگاه دشتستان+تصاویر
 • ضریح خیمه‌گاه امام حسین و حضرت قاسم در بوشهر رونمایی شد+تصاویر
 • پیش‌بینی آبگرفتگی بوشهر در هفته آینده
 • تصاویر/ سر و شکل جدید ورزشگاه آزادی
 • توضیحات موحدی‌کرمانی درباره صحبت‌های جنجالی‌اش
 • تصاویر/ پیاده‌روی سالروز شهادت امام رضا (ع) در دشتستان
 • مردی که پس از ۱۲ سال از کما خارج شد+تصاویر
 • وضعیت جوی امروز استان+نقشه رادار هواشناسی
 • ضد زن‌ترین و نفرت‌انگیزترین رئیس‎جمهور عالم+عکس
 • مدیرکل منابع طبیعی استان تغییر کرد
 • حاشیه‌سازی مدیرکل علیه جایگزین‌ احتمالی/ نبود نفت سفید در استان/ جیره‌بندی آب زمستان و تابستان ندارد!
 • تاخیر در معارفه فرمانداری که بعد 8 ماه منصوب شد!
 • ایران، مدیون پرسپولیس بین‌المللی است
 • کتابخانه و اسناد ملی بوشهر به شیراز منتقل می‌شود!
 • از ماجرای تعطیلی مدارس تا گرفتاری 6 شهروند زیر آوار+تصاویر
 • از ایجاد 2 پلاژ مدرن تا روشن شدن پارک‌ها و نورپردازی میادین
 • واکنش سرپرست ایرانجوان به مصاحبه تند نوازی
 • دستگاه‌های نظارتی رفته‌اند گل بچینند!
 • تجاوز به پسر شش ساله در مهد کودک!
 • فرماندار دیّر منصوب شد
 • گره کور ترافیک بر مهمترین خیابان بوشهر
 • باران پاییزی استان بالاتر از میانگین سالانه
 • اعضای مادر بوشهری به بیماران اهدا شد
 • تعطیلی مدارس بر عهده فرمانداران است
 • عکس/ واکنش آقای گل استقلالی به نایب قهرمانی پرسپولیس
 • معاون استاندار: شهرها و روستاهای استان بانشاط و شاد شوند
 • رهاسازی بوتیمارکوچک در عسلویه+عکس
 • کنایه نوازی به مسئولان ایرانجوان: هر وقت نامه‌ای باشد در را باز می‎کنند/ رستوران به بازیکنان ما غذا نمی‌دهد
 • جزيياتی از كشف مواد منفجره در پياده‌روی دشتستان
 • کشف بمب در مسیر پیاده‌روی دشتستانی‌ها
 • گراوند: استان بهشت سرمایه‌گذاری است
 • تفاهم‌نامه همکاری اقتصادی استان با شرکت کره‌ای به روایت تصویر
 • احمد خاتمی: تحریم‎های آمریکا توخالی است
 • مشترکات تجاوز به یمن و دفاع مقدس
 • تصاویر/ تلاش نیروهای شهرداری بوشهر در آبگرفتگی
 • میرسلیم در دانشگاه خلیج فارس: دولتمردان به توان داخلی اعتقادی ندارند
 • ۸۰ درصد اهالی گناوه برای کارت ملی هوشمند ثبت‌نام کردند
 • شب شعر و شروه آیینی در عالیشهر برگزار شد+تصاویر
 • عکس جنجالی «نوه آیت‌الله یزدی» در نیویورک!
 • امام جمعه بوشهر: سهم استان از درآمدهای کشور ناچیز است
 • دایی: 9 نفره هم استقلال را می‌بردیم
 • واکنش‌ها در فضای مجازی به نایب‌قهرمانی پرسپولیس
 • تصاویر/ متن و حاشیه بازی پرسپولیس و کاشیما
 • جزئیات خروج ۴ بانک ایرانی از لیست تحریم‌های آمریکا+عکس
 • باعث و بانی عدم قهرمانی پرسپولیس!
 • عکس/ حمله هواداران پرسپولیس به اینستاگرام طارمی
 • بیرانوند: با بچه‎های پرسپولیس دشمنی نکنید!
 • پرسپولیس آمار را برد، جام را نه!
 • توصیه حسین شریعتمداری به آیت‌الله شبیری زنجانی
 • آخرین حرف‌های خاشقجی قبل از مرگ؛ "دارم خفه می‌شم!"
 • تاریخ نمایش این آگهی : 1397/07/24 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 525049 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 13661657
  جدیدترین خبر ها
 • باختن ایرانجوان بوشهر تکرار شد، اینبار در اهواز!
 • بازیکن پارس جم: جدال با تیم‌های مدعی قهرمانی سخت است
 • کتاب "دستور گویش دشتی" رونمایی شد
 • ابتلا 13 درصد بوشهری‌ها به دیابت نوع 2
 • ثبت ۱۸۱ مورد چندقلوزایی در استان
 • گاز منطقه ویژه شمال استان تأمین شد
 • سامانه سیب، سردرگمی بیماران را کاهش می‌دهد
 • اولویت شهر "بنک کنگان" از زبان شهردار
 • رئیس شورای اسلامی کنگان انتخاب شد
 • شهریاری: تجهیزات درمانی و پزشکی بیمارستان اهرم توسعه می‌یابد
 • تجلیل از کتابداران و کتابخوانان نمونه استان به روایت تصویر
 • دستگیری ۴۱ سارق با انهدام باند سارقان در بوشهر
 • جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی خرما در استان
 • افتتاح طرح غربالگری شنوایی کودکان در استان+عکس
 • توقف یک پروژه گناوه بدلیل عدم رعایت اصول فنی+عکس
 • افتتاح بزرگترین کتابخانه عمومی استان در سالجاری
 • ورزشکاران ۲۹ رشته ورزشی استان عضو تیم‌های ملی هستند
 • راه‌اندازی خودپرداز در ۱۲ روستای استان
 • خط و نشان محیط زیست برای محل دفن پسماند شهرداری جم
 • امام جمعه بوشهر: سهم استان از درآمدهای کشور ناچیز است
 • بارش‌ها در استان شدت می‌گیرد/ احتمال آبگرفتگی و سیلاب
 • جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی خرما در بوشهر برگزار می‌شود
 • تحصیل 6 هزار دانش‌آموز و 100 دانشجوی افغان در استان
 • حمایت از مرکز اسناد و کتابخانه ملی شعبه بوشهر ضروریست
 • توسعه تنگستان نیازمند تخصیص اعتبارات جهشی
 • اجرای ۴۰ برنامه هفته کتاب در گناوه
 • برخورد قانونی با دفن غیراصولی زباله در استان+تصاویر
 • افتتاح مرکز قرآنی امامزاده سلیمان بن علی(ع) گناوه
 • همایش «یاوران وقف» و «وقف‌ورسانه» در بوشهر برگزار می‌شود
 • تحصیل رایگان ۶۰۰۰ دانش‌آموز افغان در مدارس استان
 • صفایی بوشهری: ظرفیت اقتصادی سواحل بوشهر مورد استفاده قرار بگیرد
 • پرداخت ۴۲ میلیارد ریال زکات از سوی مردم بوشهر
 • توزیع 1000 بسته نوشت‌افزار در بوشهر
 • جشن‌های بهار مهربانی در بوشهر برگزار می‌شود
 • آغاز پیاده‌روی پنجشنبه‌های سلامت در بوشهر
 • فرماندار: امکانات ادارات گناوه برای شرایط بحرانی کافی نیست
 • افزایش کیفیت آب بردخون نیازمند اعتبار بیشتر است
 • کمک 37 میلیارد ریالی بوشهری‌ها در طرح احسان حسینی
 • نذر طبیعت در گناوه اجرا شد+عکس
 • گراوند: بانک‌ها برای حل مشکلات اقتصادی جامعه همکاری کنند
 • تصاویر/ نشست هیات کره‌ای با استاندار بوشهر
 • وضعیت جوی امروز استان+نقشه رادار هواشناسی
 • تصاویر/ روزنامه‌های بوشهر
 • یک هم‌استانی مدیر خانه مطبوعات کشور شد
 • بارندگی‌ها در استان تا پایان هفته ادامه دارد
 • گرگی‌پور رییس هیات ورزشی ناشنوایان استان شد+تصاویر
 • زمان برگزاری نمایشگاه کتاب بوشهر
 • توصیه‌های کاربردی برای کشاورزان در روزهای بارانی
 • مبنای پرداخت حقوق دولتی معادن تغییر کرد
 • تصاویر/ رنگین کمان در شهرهای استان بوشهر
 • فعالیت‌های کشتیرانی در استان توسعه می‌یابد
 • راه‌اندازی استارتاپ نخل‌وخرما در بوشهر
 • برنامه‌های هفته وحدت با مشارکت شیعه و سنی در کنگان
 • امام جمعه اهل سنت کنگان: وفاق و صفای امت اسلامی در ایران بی‌نظیر است
 • تفاهم‌نامه همکاری اقتصادی استان با شرکت کره‌ای به روایت تصویر
 • کره‌جنوبی در ساخت پالایشگاه نفتی در استان سرمایه‌گذاری می‌کند
 • تولید ۱۰۰ هزار تن محصولات زراعی و باغی توسط عشایر استان
 • گراوند: استان بهشت سرمایه‌گذاری است
 • تیم فوتسال ناشنوایان ایران در قهرمانی آسیا
 • ‌کره‎جنوبی ‌در منطقه ویژه عسلویه سرمایه‌گذاری می‌کند
 • امام جمعه: تدوین طرح امنیتی جزیره خارگ
 • تقویت همکاری دانشگاه فرهنگیان بوشهر و دانشگاه کربلا
 • بارش باران پاییزی در استان ۷۲ میلیمتر افزایش یافت
 • گازرسانی در شهرهای استان به ۹۹ درصد رسید
 • برداشت ۱۴ هزار تن میگوی پرورشی در استان
 • ۵ تفاهم‌نامه همکاری تجاری اقتصادی استان با کره‌جنوبی منعقد شد
 • فعالیت دو هزار دانش‌آموز بوشهری در طرح همیار گاز
 • رهاسازی بوتیمارکوچک در عسلویه+عکس
 • افزایش ۱۳درصدی اعزام مسافر در فرودگاه بوشهر
 • واکنش سرپرست ایرانجوان به مصاحبه تند نوازی
 • صید ساردین در استان آزاد شد
 • مجوز دو مرکز ترک اعتیاد زنان در بوشهر صادر شد
 • افزایش بیش از 16.5 برابری بارش‌ها در کشور
 • مدارس جم تعطیل شد/ مدارس دشتی با تاخیر باز می‌شود
 • تصاویر/ روزنامه‌های بوشهر
 • افتتاح بزرگترین کتابخانه استان در دهه فجر
 • ۵ هزار خانوار عشایر در استان زندگی می‌کنند
 • تعطیلی مدارس بر عهده فرمانداران است
 • ۴۰ پروژه بهداشتی درمانی استان امسال به بهره‌برداری می‌رسد
 • کشف 100کیلو حشیش در جاده بوشهر- تنگستان
 • صید 1400 تن ماهی یال اسبی در دیر +عکس
 • شناسایی جوانان خلاق و حمایت از ایده‌های نو
 • اجرای همزمان ۸۵ پروژه حوزه سلامت در استان
 • معاون استاندار: تکمیل پروژه‌های عمرانی بخش درمان استان تسریع شود
 • شاهین بوشهر گل گهر سیرجان را گلباران کرد
 • مرخصی و ماموریت‎های اعضای مدیریت بحران دیلم لغو شد
 • فرماندار دشتی: صنایع دستی عشایر تقویت می‎شود
 • معاون استاندار:اعلام تعطیلی مدارس بر عهده فرمانداران استان است
 • بیش از ۵ هزار خانوار عشایر در بوشهر زندگی می‌کنند
 • رئیس‌ دادگستری بوشهر: محیط زیست و حیات وحش عسلویه نیازمند توجه ویژه است
 • ۲ پلاژ در شهر بوشهر با امکانات و تجهیزات مدرن راه‌اندازی می‌شود
 • تجهیزات 2 شهربازی کنگان پلمب شد
 • رونمایی ضریح خیمه‌گاه امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع) در بوشهر به‌روایت تصویر
 • 3.2 میلیارد ریال به اوقاف گناوه و دیلم اختصاص یافت
 • برنامه‎های هفته کتاب استان تشریح شد
 • فرماندار: دانشگاه‎های گناوه علل کاهش ازدواج را بررسی کنند
 • رشد قابل توجه جذب سوادآموزان دوره انتقال در استان
 • مشکلات تامین آرد خارگ رفع شد
 • ورود پسماندها به دریا نیازمند مدیریت
 • استان نیازمند ۱۳۰ کتابخانه
 • « ادامه
  به ‌انتخاب سردبیر
 • جسدهای چهار سرنشین شناور صیادی در آبهای دیر جسدهای چهار سرنشین شناور صیادی در آبهای دیر خلیج فارس: هنوز از سرنوشت چهار سرنشین دیگر این شناور که 16 آذرماه جاری بر اثر توفانی شدن دریا ناپدید شد، اطلاعی در دست نیست.
  آقای رییس‌جمهور؛ چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است! در حاشیه افتتاح فازهای جدید پارس جنوبی؛ آقای رییس‌جمهور؛ چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است! خلیج فارس: قریب دو دهه از عمر این غول انرژی در سرزمین مشعل‌ها می گذرد اما همچنان تعریف مقوله ثروت برای ساکنان محیط پیرامونی مغفول مانده است...
  «سونامی» کاندیدا در انتظار انتخابات شوراهای استان چند پرسش همزمان با آغاز ثبت‌نام داوطلبان؛ «سونامی» کاندیدا در انتظار انتخابات شوراهای استان خلیج فارس: بايد ميزان شور و اشتياق مردم در دو ماه آينده را نظاره كنيم و ببينيم كه آيا افکار عمومی در اين انتخابات حضور حداكثرى خواهند داشت و يا اينكه بر اثر فشارهاى اقتصادى و وضعیت تایید صلاحیت ها، انتخابات با مشارکت پایینی مواجه است؟
  حواله به سال 96/ «می‌شود»‌هایی که محقق نشد+ جدول پیگیری سرنوشت وعده های شاخص مسئولان استان؛ حواله به سال 96/ «می‌شود»‌هایی که محقق نشد+ جدول خلیج فارس: آنچه در گزارش زیر به عنوان "وعده های عملی نشده" و "عملی شده" مورد بررسی قرار گرفته، شاخص ترین پروژه های استانی بوده است که مدیران در گفتگو با رسانه ها برای آن بازه زمانی تعیین کرده اند.
  آیا بوشهر، پایتخت کتاب جهان هم می‎شود؟ فتح بام فرهنگ ایران در سه گام؛ آیا بوشهر، پایتخت کتاب جهان هم می‎شود؟ از سال ۲۰۰۱ اعضای کمیته مشورتی کمیسیون ملی سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی یونسکو، عنوان پایتخت جهانی کتاب را به شهری اعطا می نمایند که در راستای تقویت جایگاه کتاب و ترویج کتابخوانی تلاش چشمگیری کرده باشد....