پویاسامانه

سیل در دشتی جان 2 نفر را گرفت شب گذشته؛ سیل در دشتی جان 2 نفر را گرفت

خلیج فارس: به دنبال ورود سامانه بارشی به استان بوشهر و آبگرفتگی معابر و خیابان ها مدارس برخی از شهرستان های این استان در نوبت صبح و بعد از ظهر روز چهارشنبه تعطیل شد.

تمدید آزمون استخدامی وزارت نفت تا ٨ آذر/ مذاکرات با زنگنه برای اعمال بومی‌گرایی حسنوند خبر داد: تمدید آزمون استخدامی وزارت نفت تا ٨ آذر/ مذاکرات با زنگنه برای اعمال بومی‌گرایی خلیج فارس: رییس کمیسیون انرژی مجلس، از تمدید آزمون استخدامی وزارت نفت تا هشتم آذرماه خبر داد.
نیمه شمالی استان بوشهر رکورددار بارش ادامه بارش‌ها تا اواخر فردا؛ نیمه شمالی استان بوشهر رکورددار بارش خلیج فارس: بارش باران که از یکشنبه شب در استان بوشهر آغاز شده بود، دیروز و دیشب شدت گرفت و باعث آبگرفتگی معابر در بسیاری از مناطق شد.
تعطیلی مدارس 3 شهرستان استان در روز چهارشنبه هواشناسی: بارندگی تشدید می شود تعطیلی مدارس 3 شهرستان استان در روز چهارشنبه خلیج فارس: در پی بارندگی های شدید و مداوم که از دوشنبه آغاز شد، به دلیل شدت آن در روز سه شنبه، مدارس شهرهای بوشهر، جزیر خارگ، گناوه و دیلم در نوبت صبح روز چهار شنبه اول آذر ماه تعطیل شد.
شهردار جدید بوشهر هفته آینده انتخاب می‌شود با موافقت اعضای شورا؛ شهردار جدید بوشهر هفته آینده انتخاب می‌شود خلیج فارس: در نشست علنی عصر سه شنبه شورای شهر، پس از بحث و بررسی برخی لوایح و طرح های رسیده، اعضا وارد دستور کار بعدی یعنی مشخص کردن سازوکارهای تعیین شهردار آینده بوشهر شدند.
قاتل رییس اتحادیه نانوایان دشتستان دستگیر شد فرمانده انتظامی استان: قاتل رییس اتحادیه نانوایان دشتستان دستگیر شد خلیج فارس: براثر تیراندازی یک نفر موتورسوار در محل اتحادیه نانوایان شهر برازجان، رئیس این اتحادیه مجروح و در بیمارستان جان باخت.
یک بوشهری مدیر برتر روابط عمومی‌های کشور شد یک بوشهری مدیر برتر روابط عمومی‌های کشور شد خلیج فارس: روابط عمومی منطقه ویژه پارس به عنوان روابط عمومی برتر و ایوب بنوی مدیر برتر روابط عمومی کشور شدند.
اعتراضات به آزمون استخدامی نفت گسترده شد/ نمایندگان استان به زنگنه نامه دادند+تصویر در پی اجحاف به سهمیه بومی ها؛ اعتراضات به آزمون استخدامی نفت گسترده شد/ نمایندگان استان به زنگنه نامه دادند+تصویر خلیج فارس: وزارت نفت درحالی پس از 5 سال آزمون استخدامی برگزار و ثبت نام از متقاضیان را آغاز کرد که ابهامات آن اعتراضاتی را در استان بوشهر شکل داده و این روند در خوزستان هم ادامه یافت.
خیرین بوشهری برای مقابله با سرطان دست به کار شدند+تصاویر با کلنگ‌زنی یک پروژه؛ خیرین بوشهری برای مقابله با سرطان دست به کار شدند+تصاویر خلیج فارس: سرطان پس از بیماری‌های قلبی و تصادفات سومین علت مرگ و میر در استان بوشهر است.
ثبت‌نام کاندیداهای هیات فوتبال باطل شد/ انتخابات به دی‌ماه افتاد اختصاصی «خلیج فارس»؛ ثبت‌نام کاندیداهای هیات فوتبال باطل شد/ انتخابات به دی‌ماه افتاد خلیج فارس: زمزمه ها درباره برخی اشکالات در انتخابات ریاست هیات فوتبال استان تایید گردید تا ثبت نام کاندیداها مجددا انجام شود.
از ازدواج با یک بوشهری تا متقاعدکردن دانشگاه اتریش برای تاسیس" تاریخ ایران"+ تصاویر گفتگو با بانویی که نگاه دانشگاهش را به ایران تغییر داد؛ از ازدواج با یک بوشهری تا متقاعدکردن دانشگاه اتریش برای تاسیس" تاریخ ایران"+ تصاویر خلیج فارس: "فریاله هنرمند" دختر دانشجوی کاشانی ساکن اتریش است که به تازگی با همسر بوشهری ازدواج کرده. او چنان به ایران عشق می ورزد که تمام تلاش خود را بکار گرفت تا دانشگاه را برای تاسیس این رشته متقاعد کند
اعتراف وزارت نفت به آلایندگی گسترده عسلویه/ وقت تدبیری اساسی است+ سند در حاشیه نامه‌ای رسمی توسط یک مقام مسئول؛ اعتراف وزارت نفت به آلایندگی گسترده عسلویه/ وقت تدبیری اساسی است+ سند خلیج فارس: بالاخره صنعت نفت پذیرفت که مسبب آلودگی زیست بوم مناطق پیرامونی و جوامع محلی می باشد، اما ای کاش این مهم به تائید و امضاء مدیرعامل صنایع پتروشیمی می رسید که در کسوت مشاور مقام عالی وزارت نفت، الزام و ضمانت اجرایی آن را ضروری تر می نمود.
121 نفر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر استخدام می‌شوند در راستای آزمون کشوری؛ 121 نفر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر استخدام می‌شوند خلیج فارس: وی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی به‌عمل‌آمده آزمون مربوطه روز جمعه اول دی‌ماه 96 برگزار می‌شود.
قاسمی سرپرست شهرداری بوشهر شد/ تکذیب درگیری دو عضو بانوی شورا پس از کشمکش چند روزه؛ قاسمی سرپرست شهرداری بوشهر شد/ تکذیب درگیری دو عضو بانوی شورا خلیج فارس: سرانجام شورای شهر بوشهر پس از چند روز برگزاری نشست بی نتیجه، با حضور همه اعضا تشکیل جلسه داد و «عبدالامیر قاسمی» را به عنوان سرپرست شهرداری تعیین کرد.
بندرنگین به افتتاح نزدیک شد+تصاویر براساس اعلام رییس سازمان بنادر کشور؛ بندرنگین به افتتاح نزدیک شد+تصاویر خلیج فارس: طرح توسعه بندر بوشهر در مجتمع بندری نگین از سال 93 آغاز شد؛ طرحی که سه ساله تعریف شده و باید دی امسال به بهره برداری برسد، اما اکنون فقط اسکله پایانه کانتینری آن، تا این زمان آماده استفاده خواهد شد.
در شورای شهر بوشهر چه خبر است/ زدوبندهای سیاسی برای انتخاب ضربتی شهردار آینده «خلیج فارس» گزارش می‎دهد؛ در شورای شهر بوشهر چه خبر است/ زدوبندهای سیاسی برای انتخاب ضربتی شهردار آینده خلیج فارس: اگرچه به نظر می رسد بخشی از شورا تصمیم خود را برای انتخاب شهردار آینده گرفته اند و عملا تلاش می شود این نهاد به عنوان حیات خلوت سیاسی برخی از اعضا باقی بماند، اما معرفی چهره های دیگر که فاقد وجه سیاسی بوده و بیشتر به تخصص و مدیریت توسعه شهرت دارند...
سکوت عجیب نمایندگان استان بوشهر درباره آگهی استخدامی وزارت نفت درحاشیه احجاف به فارغ التحصیلان بومی؛ سکوت عجیب نمایندگان استان بوشهر درباره آگهی استخدامی وزارت نفت خلیج فارس: با توجه به شرایط به وجود آمده و ناعادلانه بودن این فراخوان استخدامی، لازم است نمایندگان استان برای توقف و اصلاح بندهای این آگهی اقدام کنند.
شعور مردم را به بازی نگیرید! در حاشیه پیشنهاد عجیب برخی اعضای شورا؛ شعور مردم را به بازی نگیرید! خلیج فارس: اینکه فی البداهه شخص مورد نظری معرفی، و بلافاصله به رأی گیری و انتخاب وی دست زده شود، آن هم بدون شنیدن برنامه ها و سوابق و توانمندی فرد مورد نظر، با عرض پوزش نوعی بدعت و پوزخند به شعور شهروندان می باشد.
هفته بارانی برای بوشهر در راه است براساس اعلام هواشناسی؛ هفته بارانی برای بوشهر در راه است خلیج فارس: با خروج تدریجی این سامانه در اوایل هفته آینده دمای هوا به طور محسوسی کاهش خواهد یافت.
آسمان ابری شورای بوشهر/ اصرار عجیب برای انتخاب همزمان شهردار و سرپرست! پنجمین جلسه پیاپی بی‌نتیجه ماند؛ آسمان ابری شورای بوشهر/ اصرار عجیب برای انتخاب همزمان شهردار و سرپرست! خلیج فارس: حاشیه های شورای شهر بوشهر بیش از متن و اصل آن است، آن هم در روزهایی که با 6 رای مثبت و 3 رای ممتنع تصمیم به پایان کار میگلی نژاد شهردار سابق گرفته شده است.
گشت‌های محله‌ای در بوشهر فعال می‌شود فرمانده سپاه استان: گشت‌های محله‌ای در بوشهر فعال می‌شود خلیج فارس: به گفته وی، گشت بسیج محله مانند اول انقلاب باهماهنگی با نیروی انتظامی، قوه قضاییه و شورای تامین که استاندار و فرمانداران در راس آن می باشند، انجام شود.
جلسات شورا برای تعیین سرپرست قانونی است/ نامه 4 عضو ناشی از عدم تسلط به قانون می‌باشد توضیحات رییس شورای شهر بوشهر درباره اتفاقات اخیر؛ جلسات شورا برای تعیین سرپرست قانونی است/ نامه 4 عضو ناشی از عدم تسلط به قانون می‌باشد خلیج فارس: یکی از عزیزان خود از امضاکنندگان مصوبه ختم رابطه کاری شهردار بوده به چه دلیل با عدم حضور در جلسه تعیین سرپرست موجبات خلل در روند اجرایی فعالیتهای شهرداری و خدمت رسانی به شهروندان را فراهم آورده اند؟
یک بوشهری مشاور رییس محیط زیست کشور شد یک بوشهری مشاور رییس محیط زیست کشور شد خلیج فارس: ریاست سابق شیلات ایران و نائب رئیس کمیته جهانی ماهیگیری، کمیته جهانی تجارت آبزیان و مشاوره FAO از سوابق این چهره هم استانی می باشد.
جلسات مدیران و فرمانداران در ساعت غیراداری باشد/ 30 درصد مدیران استان زن می‌شوند استاندار بوشهر تاکید کرد: جلسات مدیران و فرمانداران در ساعت غیراداری باشد/ 30 درصد مدیران استان زن می‌شوند خلیج فارس: وی با بیان اینکه تصمیم مذکور تنها برای استانداری نیست و فرمانداران و مدیران کل هم باید جلسات را در ساعت غیراداری برگزار کنند، خاطرشان کرد: مردم می گویند این همه جلسه در ساعت اداری چه سودی دارد...
آگهی استخدام وزارت نفت منتشر شد+ جزییات پس از ماهها کشمکش؛ آگهی استخدام وزارت نفت منتشر شد+ جزییات خلیج فارس: مقطع تحصیلی موردنیاز در این آزمون کارشناسی و کارشناسی ارشد و زمان ثبت نام اینترنتی از 25 آبان تا 1 آذر می باشد.
بوشهر بدون شهردار و سرپرست؛ فرمانداری و استانداری تعیین تکلیف کنند+عکس جلسه دوم شورا هم به حدنصاب نرسید؛ بوشهر بدون شهردار و سرپرست؛ فرمانداری و استانداری تعیین تکلیف کنند+عکس خلیج فارس: نصرتی عضو شورا گفت: امشب کتاب قانون را به دوستانم در فراکسیون توسعه نشان می دهم که میگلی نژاد دیگر نمی تواند شهردار باشد.
پربازدیدترین ها
پر بحث ترین ها
آخرین دیدگاه ها
عجب شهردار هنرمندي داشتيم
ارسال شده توسط اراد در تاریخ 2 آذر 1396 17:38:04
امیدوارم همیشه شاد و خوشبخت باشید.
ارسال شده توسط ایران در تاریخ 2 آذر 1396 16:25:57
سلام بر همگان. طارمي بازيكن خوب استان بوشهر هست نبايد ما تخريبش بكنيم. حواسمون باشه.
ارسال شده توسط بومي در تاریخ 2 آذر 1396 15:48:40
اقای زنگنه عادت داره به اینکه توی استخدامی ها سر صدا راه بندازه بااون افکار و شرایطی ک گذاشته بعدم مگه همه استخدامیا زیرنظر سازمان استخدامی کشور نیست ک فقط وزارت نفت مستقل شده و باید سازمان بهش اعتراض کنه این اگهی کلا تبعیض امیزه و اصلا بفکر مردم نیست و ملت ناراحتن ازاین روند
ارسال شده توسط بدبخت در تاریخ 2 آذر 1396 15:18:40
شیوه معرفی و انتخاب شهردار بوشهر شیوه ای غیر متمددانه و غیر دموکراتیک و سلیقه ای است که منجر به انتخاب فرد ناکارامد به عنوان شهردار مرکز استان میشود .
انتخاب شهردار به چنین روشی که اعضای شورای بوشهر معرفی کرده اند برای شهرداری روستا و بخش مناسب است نه مرکز استان البته نباید بر این شیوه خرده گرفت چرا که از کوزه همان برون که در اوست .برای انتخاب شهردار بایستی شورا دارای برنامه و آیین نامه مدون باشد و شرایط و ضوابط مشخصی برای انتخاب شهردار تعریف نمایند .
ارسال شده توسط بندری در تاریخ 2 آذر 1396 13:15:17
ممنون جناب حسنوند. پس يعني با اين يك هفته همه خوزستاني ها و بوشهري ها قبول ميشن؟
ارسال شده توسط بومي در تاریخ 2 آذر 1396 12:58:10
خیلی هنر کردید یه دانشجو بیش نیست
ارسال شده توسط بوشهری در تاریخ 2 آذر 1396 12:41:49
حاج محمد جان حاج علی حتما مال محله دومادی کاشی نیستی که بگم مال محله عروسی
ارسال شده توسط بای سیکل ران در تاریخ 2 آذر 1396 12:25:32
تصوی آرشیوی هست و مربوط به حادثه نیست.
ارسال شده توسط حسن در تاریخ 2 آذر 1396 10:29:58
کدوم قسمت زینده هست که این باشه؟
ارسال شده توسط ژن معمولی در تاریخ 2 آذر 1396 10:25:15
...
ارسال شده توسط مطلع در تاریخ 2 آذر 1396 09:44:29
با سلام.باسخى دريافت نكردم
ارسال شده توسط قاسم نزاد در تاریخ 2 آذر 1396 09:34:35
آبنما ديگر در هيچ جايي كاربرد ندارد ولي ما همچنان شاهد هستيم كه در مسيرهاي روستايي دشتي هيچ عزمي براي ايجاد پل از سوي مسئولين شهرستان وجود ندارد.يكي از وظايف ستاد مدیریت بحران اعلام نقاط پر خطر از جمله همين آبنماها و گوشزد نمودن خطرات آن به مبادي ذيربط است ولي آنان از مكاتباتي در همين حد هم خودداري مي كنند...
ارسال شده توسط سيراف در تاریخ 2 آذر 1396 07:56:21
با معدل بالای 19 دانشگاه ملی رشته مهندسی و رتبه اول دانشگاه فقط به حاطر رتبه کشوری بیشتر از 4000 نمیتونم تبت نام کنم. اونوقت دانشگاه ازادی, بدون توجه به رتبه سراسری با معدل 18 میتونه واقعاً معدل 18 ازاد نخبه ست ما نیستیم,
ارسال شده توسط حسین در تاریخ 2 آذر 1396 07:44:32
از این لحظه سایت خلیج فارس از صفحه علاقمندی های رایانه و تبلتم حذف گردید ،متاسفم که با وجود این همه مشکلات امروز جامعه ، وقت ما را درگیر مطلبی می کنید که هیچ دردی از دردهای انباشته مردم را دوا نمی کند.
ارسال شده توسط 666 در تاریخ 2 آذر 1396 07:42:47
تو خود شهر بوشهر یه جاهایی مثل منطقه ویژه دارند ده تا ده تا پرسنلشون رو اخراج میکنند .شما جلوی اینا رو بگیرید .استخدام پیش کش
ارسال شده توسط مهدی در تاریخ 2 آذر 1396 01:13:40
شهردار و اعضاشورا يك هدف را دنبال مي كنند حفظ منافع .........
ارسال شده توسط هالو در تاریخ 2 آذر 1396 00:55:40
دلال فوتبال بوشهر چنان ضربه ايي به اين باشگاه وارد نموده كه حالا حالاها جبران نخواهد شد.
ارسال شده توسط هوادار ايران جوان در تاریخ 2 آذر 1396 00:50:33
انسان جان عشق حقیقی خیلی وقت ها با ترک کردن معشوق منافاتی نداره
ضمن اینکه مهاجرت برای شکوفایی استعدادها و مستضعف واقع نشدن دستور صریح قرآن کریم هست
بیایم به نخبه های فرهنگی مون که بی چشمداشت دلسوزن نگاه مهربانانه تری داشته باشیم و بدونیم این خانوم راه رونق صنعت گردشگری رو میخوان هموار کنن، صنعتی که کل اقتصاد ترکیه بر اساس اون استواره پس قدر امثال خانوم هنرمند رو بدونیم و دلسردشون نکنیم
این خودش یه شیوه عشق ورزیدن به وطنه
ارسال شده توسط علی رضا در تاریخ 1 آذر 1396 23:26:36
یادش به خیر، همین میشل عون لباس نظامی می پوشید و کلت کمری می بست و از دوستان بسیار نزدیک حضرت رییس جمهور رهبر صدام حسین بود و الان رفیق درجه یک ایران شده!!!!!!!!
ارسال شده توسط علی در تاریخ 1 آذر 1396 22:57:38
 • از ازدواج با یک بوشهری تا متقاعدکردن دانشگاه اتریش برای تاسیس" تاریخ ایران"+ تصاویر
 • قاسمی سرپرست شهرداری بوشهر شد/ تکذیب درگیری دو عضو بانوی شورا
 • شهردار جدید بوشهر هفته آینده انتخاب می‌شود
 • سکوت عجیب نمایندگان استان بوشهر درباره آگهی استخدامی وزارت نفت
 • در شورای شهر بوشهر چه خبر است/ زدوبندهای سیاسی برای انتخاب ضربتی شهردار آینده
 • هفته بارانی برای بوشهر در راه است
 • 121 نفر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر استخدام می‌شوند
 • بندرنگین به افتتاح نزدیک شد+تصاویر
 • شعور مردم را به بازی نگیرید!
 • اعتراضات به آزمون استخدامی نفت گسترده شد/ نمایندگان استان به زنگنه نامه دادند+تصویر
 • نیمه شمالی استان بوشهر رکورددار بارش
 • اعتراف وزارت نفت به آلایندگی گسترده عسلویه/ وقت تدبیری اساسی است+ سند
 • تعطیلی مدارس 3 شهرستان استان در روز چهارشنبه
 • سیل در دشتی جان 2 نفر را گرفت
 • آقای طارمی؛ فراموش کردی داداش، فراموش!
 • خیرین بوشهری برای مقابله با سرطان دست به کار شدند+تصاویر
 • ماجرای دکمه سبز موبایل سردار جعفری +عکس
 • تصاویر/ آبگرفتگی میدان ورودی بوشهر
 • قاتل رییس اتحادیه نانوایان دشتستان دستگیر شد
 • نخستین باران پاییزی در استان
 • ماه صفر و جلوگیری از خرافات
 • سرپرست شهرداری بوشهر معارفه شد
 • تمدید آزمون استخدامی وزارت نفت تا ٨ آذر/ مذاکرات با زنگنه برای اعمال بومی‌گرایی
 • بارندگی فراگیر از دوشنبه شب در همه نقاط استان
 • حمله شدیدالحن سعد حریری به ایران
 • تصاویر/ احمدی‌نژاد به مناطق زلزله‌زده رفت
 • دارچین چربی‌سوز است
 • تصاویر/ پخت حلیم نذری در گرگان
 • ۵ هدیه عجیبی که ملکه بریتانیا دریافت کرده +تصاویر
 • تصاویر/ پخت غذای گرم برای زلزله‌زدگان
 • باران و رعدوبرق در مناطق شمالی و مرکزی استان
 • تصاویر/ آبگرفتگی معابر بوشهر
 • رهایی ۶ زندانی از چوبه دار در بوشهر
 • ثبت‌نام کاندیداهای هیات فوتبال باطل شد/ انتخابات به دی‌ماه افتاد
 • هواشناسی بوشهر: رگبار پراکنده باران، رعدوبرق و تندباد لحظه‎ای
 • فرزندان رهبرانقلاب در حاشیه بازدید از مناطق زلزله‌زده+عکس
 • یک بوشهری مدیر برتر روابط عمومی‌های کشور شد
 • تداوم فعالیت سامانه بارشی در استان
 • جیبوتی ایران را تهدید کرد
 • تصاویر/ کلنگ‌زنی مرکز تشخیص و غربالگری سرطان بوشهر
 • از ازدواج با یک بوشهری تا متقاعدکردن دانشگاه اتریش برای تاسیس" تاریخ ایران"+ تصاویر
 • سکوت عجیب نمایندگان استان بوشهر درباره آگهی استخدامی وزارت نفت
 • در شورای شهر بوشهر چه خبر است/ زدوبندهای سیاسی برای انتخاب ضربتی شهردار آینده
 • شعور مردم را به بازی نگیرید!
 • اعتراضات به آزمون استخدامی نفت گسترده شد/ نمایندگان استان به زنگنه نامه دادند+تصویر
 • قاسمی سرپرست شهرداری بوشهر شد/ تکذیب درگیری دو عضو بانوی شورا
 • شهردار جدید بوشهر هفته آینده انتخاب می‌شود
 • تعطیلی مدارس 3 شهرستان استان در روز چهارشنبه
 • اعتراف وزارت نفت به آلایندگی گسترده عسلویه/ وقت تدبیری اساسی است+ سند
 • تقدیر از مدیرکل تبلیغات اسلامی استان+عکس
 • آقای طارمی؛ فراموش کردی داداش، فراموش!
 • بندرنگین به افتتاح نزدیک شد+تصاویر
 • 121 نفر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر استخدام می‌شوند
 • جیبوتی ایران را تهدید کرد
 • سیل در دشتی جان 2 نفر را گرفت
 • جزئیات قتل دختر ایرانی توسط مرد افغان!
 • سرپرست شهرداری بوشهر معارفه شد
 • تصاویر/ آبگرفتگی در بوشهر
 • تصاویر/ کلنگ‌زنی مرکز تشخیص و غربالگری سرطان بوشهر
 • تمدید آزمون استخدامی وزارت نفت تا ٨ آذر/ مذاکرات با زنگنه برای اعمال بومی‌گرایی
 • خیرین بوشهری برای مقابله با سرطان دست به کار شدند+تصاویر
 • ماجرای دکمه سبز موبایل سردار جعفری +عکس
 • انتقاد تند یک روزنامه اصولگرا از زیباکلام
 • مکان‌های تفریحی و ورزشی در محلات گناوه توسعه می‌یابد
 • چاه‌مبارک شهر شد
 • همایش پیاده‌روی جاماندگان کربلا در بخش کاکی برگزار می‌شود
 • یک بوشهری مدیر برتر روابط عمومی‌های کشور شد
 • تصاویر/ مراسم بزرگداشت مریم میرزاخانی
 • نیمه شمالی استان بوشهر رکورددار بارش
 • صفایی بوشهری: شهید حججی برای همیشه در تاریخ ماندگار شد
 • در دفتر رئیس‌جمهور چه مي‌گذرد؟
 • تصاویر/ بازگشت سعد حریری به لبنان
 • فرود وحشت‌آور هواپیما در جاده پرتردد+عکس
 • هشدار هواشناسی بوشهر درباره سیل و آبگرفتگی معابر
 • طارمی جزو چهار بازیکن برتر غرب آسیا
 • یک مسئول استانداری: وضعیت شناگاه‌های بوشهر زیبنده نیست
 • برترین‌های بدمینتون نوجوانان و جوانان استان
 • بارش باران و تکرار مشکلات در بوشهر
 • فرماندار: بارش ۶۷ میلیمتر باران در عسلویه
 • قهرمانی کاراته‌کار خارگی در مسابقات آسیایی
 • تصاویر/ قطع درختان داگلاس برای کریسمس
 • تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 3137517 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/01/01 <br/> تعداد نمایش این آگهی تاکنون : 2070396
  جدیدترین خبر ها
 • پذیرش 118 نفر جهت تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بوشهر
 • یادواره شهدای طریق‌القدس در خارگ
 • تجلیل از مخترعان برتر سپاه استان+تصاویر
 • همایش اقتدار رزمی‌کاران بسیجی استان
 • شکست امید گناوه مقابل فولاد خوزستان
 • تساوی جوانان شاهین بوشهر در خانه
 • شکست امید گناوه مقابل فولاد خوزستان
 • تساوی شاهین بوشهر مقابل البدر بندرکنگ
 • یک میلیون مترمکعب روان‌آب وارد شبکه آبیاری اهرم شد
 • گلزار شهدای بوشهر غبارروبی و عطرافشانی شد
 • برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری مطلوب بازی پارس‌جم و پرسپولیس انجام شد
 • همه مدارس روستایی گناوه به بخاری‌های استاندارد مجهز شدند
 • تجلیل از خانواده شهید حججی در استان+تصاویر
 • افتتاح ایستگاه کتاب و کتابخانه مشارکتی در زندان دشتی
 • سد رئیسعلی دلواری 5 میلیون مترمکعب آبگیری کرد
 • موفقیت 9 بوشهری در آزمون داوری فوتبال
 • هشدار هواشناسی بوشهر درباره سیل و آبگرفتگی معابر
 • نتایج مسابقات لیگ 3 فوتسال بانوان در کنگان
 • تصاویر/ المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان مرزبانی در بوشهر
 • آموزش‌ پیشگیری از اعتیاد به 540 دانش‌آموز بوشهری
 • اختصاص 10درصد ورزشگاه جم به هواداران پرسپولیس
 • اینوگرافی/ آنچه باید درباره قلیان بدانیم
 • آتش‌سوزی مخزن نفتی خارگ به دلیل صاعقه
 • تجلیل از پاسداران بازنشسته دیر+تصاویر
 • شهردار: مشکل آبگرفتگی معابر خارگ رفع می‌شود
 • تصاویر/ آبگرفتگی معابر بوشهر
 • تصاویر/ آبگرفتگی در بوشهر
 • بخشدار خارگ: وحدت گسترده‌ای بین شیعه و سنی ایجاد شده است
 • امام‌جمعه خارگ: وحدت تنها راه برون‌رفت از حواشی استکبار است
 • برداشت گوجه فرنگی در استان
 • آب‌منطقه‌ای بوشهر: مردم به بازدید تاسیسات آبی نروند
 • برگزاری رزمایش پرتویی در بوشهر
 • معاون استاندار: پیوند مردم بوشهر با نیروگاه هسته‌ای تقویت شود
 • مانور زلزله و ایمنی در مدارس گناوه
 • یک مسئول استانداری: وضعیت شناگاه‌های بوشهر زیبنده نیست
 • برترین‌های بدمینتون نوجوانان و جوانان استان
 • استمداد ایرانجوانی‌ها از مسئولان استان
 • پیروزی شاهین بوشهر برابر سپاهان دورود لرستان
 • لنج باری در حوالی دیر غرق شد
 • آغاز مسابقات لیگ دسته 3 فوتسال بانوان در کنگان
 • ورزشگاه تختی جم آماده میزبانی از پرسپولیس
 • سند مقابله با حوادث پرتویی احتمالی در کشور تدوین شد
 • تجلیل استاندار بوشهر از صبر و استقامت خانواده شهید حججی+عکس
 • المپیاد فرهنگی و ورزشی کارکنان و فرماندهی مرزبانی ناجا
 • برترین‌های هشتمین المپیاد ورزشی مرزبانی کشور در بوشهر+تصاویر
 • گراوند: مرزهای دریایی استان از امنیت مطلوبی برخوردار است
 • کشفیات موادمخدر در مرزهای کشور ۲۵درصد افزایش یافت
 • صفایی بوشهری: شهید حججی برای همیشه در تاریخ ماندگار شد
 • قهرمانی کاراته‌کار خارگی در مسابقات آسیایی
 • بارش باران و تکرار مشکلات در بوشهر
 • فرماندار: بارش ۶۷ میلیمتر باران در عسلویه
 • زمین‌خواری 4 میلیاردی در تنگستان
 • آماده‌باش نیروهای امداد دریایی بوشهر/ ۱۱ نفر نجات یافتند
 • بارندگی مدارس نوبت عصر دیر، بردخون و خارگ را تعطیل کرد
 • تصاویر/ آبگرفتگی میدان ورودی بوشهر
 • بارندگی در استان بوشهر/ احتمال بارش تگرگ
 • برترین‌های تنیس‌روی میز استان مشخص شدند
 • مدارس استان در نوبت عصر تعطیل نیست
 • بهروزیان فرد: با اتمام خوابگاه ورزشکاران در برازجان، ظرفیت‌های خوبی ایجاد خواهد شد
 • درخواست تکراری سرمربی ایرانجوان از مسئولان استان
 • ۸۴.۱ میلی‌متر بارش باران در استان ثبت شد
 • لنج باری در خلیج‌فارس غرق شد/ سرنشینان نجات یافتند
 • ایستگاه‌های نشاط در شهرها و روستاهای استان برپا می‌شود
 • شرایط جوی نامناسب مانع فرود پروازهای بوشهر شد
 • اظهارات داوود مهابادی پس از مساوی با ایرانجوان بوشهر
 • تساوی خانگی ایرانجوان مقابل برق شیراز
 • تصفیه‌خانه بوشیگان از مدار خارج شد+تصاویر
 • دومین شکست متوالی شاهین بوشهر
 • کشت بذر کلم‌بروکلی برای اولین بار در دشتستان
 • گراوند: بنیاد ایرانشناسی پایگاه معرفت و هوشمندی مردم بوشهر است
 • عکس/ شماره امروز «پیام عسلویه»
 • نخستین همایش ته‌لنجی در گناوه برگزار می‌شود
 • بارش نخستین باران پاییزی در گناوه
 • انتخابات هیئت تیرانداری با کمان بوشهر تکرار می‌شود
 • رونمایی از کتاب 'تفسیر حکمت' اثر آیت‌الله حسینی‌بوشهری
 • کشف زمین‌خواری ۳۷ میلیارد ریالی در تنگستان
 • باران و رعدوبرق در مناطق شمالی و مرکزی استان
 • پرداخت 20میلیارد مطالبات موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت بوشهر
 • احداث همراه‌سرای بیمارستان برازجان+تصاویر
 • تداوم فعالیت سامانه بارشی در استان
 • کارگاه آموزشی کشت مکانیزه گندم و جو در دیلم
 • دانشگاه‌های خلیج‌فارس و علوم‌پزشکی بوشهر رشته‌های مشترک راه‌اندازی می‌کنند
 • فرماندار دشتستان: فعالیت شرکت‌های بسته‌بندی خرما توسعه یابد
 • افتتاح کلینیک سیار دندانپزشکی در دشتی
 • دعوت 6 بوشهری به اردوی تیم‌ملی فوتبال‌ساحلی
 • مکان‌های تفریحی و ورزشی در محلات گناوه توسعه می‌یابد
 • سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی استان حمایت می‌شود
 • کاروان کمک‌های مردم دشتی عازم مناطق زلزله‌زده شد
 • بوشهر پایلوت ورود فرهنگ دریا و دریانوردی به کتابهای درسی شد
 • تقدیر از مدیرکل تبلیغات اسلامی استان+عکس
 • استاندار: شهرداری‌ها به مسائل اجتماعی و فرهنگی توجه کنند
 • 441 دانش‌آموز گناوه تحت معاینه دهان و دندان قرار گرفتند
 • جشن قصه و کتاب در خورموج
 • قهرمانی شاهین خورموج در فوتبال دسته اول دشتی
 • ارسال کمک‌های مردم خارگ به مناطق زلزله‌زده+تصاویر
 • افزایش ۲۲ درصدی تولید اتان در پارس‌جنوبی
 • ساماندهی کودکان کار و خیابانی استان
 • باند موادمخدر در دیلم متلاشی شد
 • شهردار گناوه: هدف‌گذاری امور شهرداری در مسیر منافع مردم است
 • المپیاد ورزشی کارکنان مرزبانی کشور در بوشهر
 • سپاه بوشهر بازسازی 8روستای زلزله‌زده را آغاز کرد
 • مصاف ایران‌جوان با نارنجی‌پوشان شیرازی
 • مهرجو: افزایش تخت‌های بیمارستان زینبیه خورموج
 • 50میلیون برای تجهیز کتابخانه‌های تنگستان
 • رئیس شورای گناوه: شفاف‌سازی در مدیریت شهری سرلوحه کار قرار دارد
 • جاذبه های گردشگری و تاریخی دیر نیازمند حمایت
 • 2 کشته در واژگونی سمند در عسلویه
 • عکس/ شماره امروز «پیام عسلویه»
 • آب‌پخشی‌ها ۸۷ میلیون به زلزله‌زدگان کمک کردند
 • مراسم پاسداشت شهدای مدافع حرم در بوشهر برگزار می‌شود
 • « ادامه
  به ‌انتخاب سردبیر
 • آقای رییس‌جمهور؛ چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است! در حاشیه افتتاح فازهای جدید پارس جنوبی؛ آقای رییس‌جمهور؛ چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است! خلیج فارس: قریب دو دهه از عمر این غول انرژی در سرزمین مشعل‌ها می گذرد اما همچنان تعریف مقوله ثروت برای ساکنان محیط پیرامونی مغفول مانده است...
  «سونامی» کاندیدا در انتظار انتخابات شوراهای استان چند پرسش همزمان با آغاز ثبت‌نام داوطلبان؛ «سونامی» کاندیدا در انتظار انتخابات شوراهای استان خلیج فارس: بايد ميزان شور و اشتياق مردم در دو ماه آينده را نظاره كنيم و ببينيم كه آيا افکار عمومی در اين انتخابات حضور حداكثرى خواهند داشت و يا اينكه بر اثر فشارهاى اقتصادى و وضعیت تایید صلاحیت ها، انتخابات با مشارکت پایینی مواجه است؟
  حواله به سال 96/ «می‌شود»‌هایی که محقق نشد+ جدول پیگیری سرنوشت وعده های شاخص مسئولان استان؛ حواله به سال 96/ «می‌شود»‌هایی که محقق نشد+ جدول خلیج فارس: آنچه در گزارش زیر به عنوان "وعده های عملی نشده" و "عملی شده" مورد بررسی قرار گرفته، شاخص ترین پروژه های استانی بوده است که مدیران در گفتگو با رسانه ها برای آن بازه زمانی تعیین کرده اند.
  آیا بوشهر، پایتخت کتاب جهان هم می‎شود؟ فتح بام فرهنگ ایران در سه گام؛ آیا بوشهر، پایتخت کتاب جهان هم می‎شود؟ از سال ۲۰۰۱ اعضای کمیته مشورتی کمیسیون ملی سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی یونسکو، عنوان پایتخت جهانی کتاب را به شهری اعطا می نمایند که در راستای تقویت جایگاه کتاب و ترویج کتابخوانی تلاش چشمگیری کرده باشد....
  جان رهگذران قربانی مصلحت‌اندیشی می‌شود؟ دهها کشته و مصدوم حاصل تاخیر در تکمیل کمربندی آبپخش جان رهگذران قربانی مصلحت‌اندیشی می‌شود؟ خلیج فارس: وضعیت نابسامان ترافیک و تلفات جاده ای برازجان-گناوه در حدفاصل روستای میاندشت تا پل کلل، ضرورت تسریع در کمربندی آبپخش را صد چندان کرده است، علاوه بر این، هزینه های زیادی نیز برای زیرسازی و رفع معارض 7 کیلومتر از این مسیر صورت گرفته که...
  گوجه بوشهر در نبود صنایع تبدیلی می‌سوزد/ استانداری و ادارات مسئول پای کار بیایند پایان خام فروشی محصول؛ راه نجات کشاورزان گوجه بوشهر در نبود صنایع تبدیلی می‌سوزد/ استانداری و ادارات مسئول پای کار بیایند خلیج فارس: گوجه این مزیت را دارد که در صورت سرمایه گذاری، بازدهی مناسبی داشته باشد. از این رو، علاوه بر رب و سس گوجه فرنگی، محصولاتی مانند کنسرو گوجه، آب، پوره، روغن دانه، گوجه خشک و انواع دیگر این محصولات طرفداران بسیاری دارند.