پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21802900 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20167017
کد خبر : 292516 تاریخ ثبت : 1398/8/16 13:34 نظرات تایید شده : 2

۵۱۳ میلیارد تومان اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان ابلاغ شد

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1398/08/16/1398081613091634518834924.jpgخلیج فارس: استاندار بوشهر با اشاره به سفر رئیس جمهور در اسفند ماه سال قبل به استان بوشهر گفت: تاکنون از اعتبارات مصوب این سفر ۵۱۳ میلیارد تومان برای اجرا و تکمیل طرح‌های عمرانی استان بوشهر ابلاغ شده است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ عبدالکریم گراوند در نشست با علما و روحانیون شهرستان عسلویه با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اینکه اتحاد و انسجام در عسلویه متبلور است اظهار داشت: همزیستی مصالحت‌آمیز و اتحاد در شهرستان عسلویه سبب فراهم شدن زمینه توسعه و پیشرفت و تحقق مطالبات مردم شده است.

وی، با قدردانی از توجه رئیس دفتر رئیس جمهور در حل مشکلات مردم استان بوشهر و منطقه عسلویه افزود:  برای تحقق مطالبات مردم در ابعاد گوناگون پیگیری‌های لازم و در این راستا از خدمات دولت تدبیر و امید در حل مشکلات استان قدردانی می‌شود.

استاندار بوشهر، امیدآفرینی را زمینه تحقق مطالبات مردم و پیشرفت و توسعه دانست و افزود: باید در هر شرایطی امید در جامعه افزایش داد چراکه امیدآفرینی سرمایه جامعه برای ادامه مسیر محسوب می‌شود.

گراوند بابیان اینکه حیات جامعه و توسعه و آبادانی با امیدآفرینی محقق می‌شود افزود: امیدآفرینی تحقق شعار استقلال،  آزادی، جمهوری اسلامی را در جامعه فراهم می‌کند.

وی، با قدردانی از عنایت  نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و سایر روحانیون گفت: وحدت و انسجام در استان بوشهر  با تلاش و تعامل این عزیزان برقرار است.

استاندار بوشهر، به سفر رئیس جمهور و هیئت دولت در اسفندماه سال گذشته پرداخت و خاطر نشان کرد:  با توجه به اینکه سال مالی تا تیرماه هر سال تعیین شده و سال مالی جدید بعداز تیرماه آغاز می‌شود در این مدت کوتاه 513 میلیارد تومان اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور به استان بوشهر ابلاغ شده است

گراوند با اشاره به عملیات شدن اسکله کنگان در آینده نزدیک تصریح کرد: برای اجرایی شدن این پروژه اعتبارات مورد نیاز در ردیف بودجه‌ای ایجاد شده که اکنون عملیات تدوین نقشه و اجرای مراحل مناقصات در حال انجام است.

وی، با بیان اینکه فازهای پارس جنوبی از بیش از 20 سال گذشته عملیات اجرایی آن آغاز شده است گفت:  استقرار نظام پایش زیست محیطی در منطقه عسلویه از برنامه‌های مهم در راستای مقابله با آلودگی زیست محیطی است که 10 میلیارد تومان در این راستا ابلاغ شده و از افتخارات دولت تدبیر و امید است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه توجه ویژه‌ای به سلامت مردم پیرامون  تاسیسات پارس جنوبی شده است خاطر نشان کرد: هر چند در دولت‌های گذشته  برای حل مشکلات زیست محیطی مردم اقداماتی انجام شده ولی این دولت مشکلات و دغدغه مردم درک تا جایی که مصوب کرد کارگروه ملی رفع آلایندگی ‌تشکیل شود‌.

وی، با بیان اینکه جلسات کارگروه ملی رفع آلایندگی ‌در استان و کشور تشکیل شده است تصریح کرد: این نشان دهنده این است که برای رفع آلایندگی شهرستان‌ها اقدامات اصولی انجام شده است.

استاندار بوشهر، با بیان اینکه پروژه‌های استان بوشهر با وجود محدودیت‌های اعتباری بدون وقفه در حال اجراء است گفت: نخستین حرکت و برنامه استان بوشهر رفع جیره بندی آب آشامیدنی است که با کمترین امکانات و مدیریت درست و صحیح پروژه‌ها در حال انجام است.

گراوند، بوشهر را تنها مرکز استانی در کشور دانست که آب آشامیدنی آن جیره‌بندی بود افزود: اکنون پس از 40 سال با اجرای پروژه‌های موفق در شرایط تحریم، جیره بندی آب آشامیدنی در مرکز استان بوشهر حذف شده است.

-->